Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

działanie dodatku pozostawia wiele do życzenia... wybuchy robotów potrafią generować znaczne spadki fps ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działanie dodatku pozostawia wiele do życzenia... wybuchy robotów potrafią generować znaczne spadki fps ;/

 

Bethesda tak ma. Bugfest i kiepska optymalizacja to ich konik :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działanie dodatku pozostawia wiele do życzenia... wybuchy robotów potrafią generować znaczne spadki fps ;/

To Ty chłopie nie widziałeś co się działo w dodatkach w Fallout 3, jak już miałeś dużego save'a...

Grało się w max 10 klatkach i co 20 restart konsoli bo zwisy cały czas. Tragedia...

F4 i tak działa dobrze jak na nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem. F3 śmigał jak ta lala a platynę wbiłem. Za to u kumpla na PC wywalał co chwila do pulpitu. Najwyraźniej u każdego działa inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię o dodatkach, podstawka miała milion patchy i już jako tako działała.
Ale DLC to było mimo wszystko tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pisałem o F3 z dodatkami. Nie miałem żadnych problemów. Ale z tego też słynie Creation Engine. Skyrim też u każdego chodził inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważył ktoś spadek wydajności po zainstalowaniu dodatku? U mnie objawia sie to glownie po wczytaniu gry przez pkolo 30 sekund do minuty po wczytaniu sejwa gra stradznie przycina, wczesniej tak nie bylo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^

hm moze glupie pytanie ale czy nawet jak sie nie ma dodatku ro pobierala sie automatycznie jakas aktualizacja? Bo przegralem ponad 30h bez jednego zauwazalnego, przeze mnie, spadku plynnosci a wczoraj jak gralem w fabryce VaultTecu to mialem niezly pokaz slajdow. Chwile potem jak szedlem po linni robiac to minizadanie do odkrycia Trasy to gra sie zaciela.. Normalnie bym o tym nie pisal ale moze ma to cos wspolnego z tym co opisal Kinczel.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra pierwszy raz zawiesiła sie po instalacji patcha 1.4 po zainstalowaniu dodatku jest tylko gorzej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zupełnie odwrotne odczucia. Gra działa znacznie lepiej. Żadnego zawieszania, crashy ani nawet najmniejszych spadków płynności. Do tego wczytywanie wewnątrz budynków jest znacznie szybsze. Okazjonalny stuttering nadal daje o sobie znać, ale to jest norma na tym silniku. Mam postać na 88 poziomie, ponad 300h na liczniku i rozmiar pliku zapisu 18 MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi gra dzialala wysmienice przed ta misja(ktoras kolejna z Cleansing the Commonwealth) ale teraz na prawde jest slabo. Nie wiem czy doszedlem do "miasta" czy co ale jednak ponad 30h przegralem i nic nie bylo a teraz nagle sa takie problemy, sa drastyczne spadki a tak naprawde nic sie nie dzieje, gra mi sie zawieaila jak wyskoczyly mi dwa Mongrele. Mam jeszcze jedna "teorie", przed tym ganialem z psem a doalownie minuty przed tymi misjami zaczalem grac z Codsworthem, moze to byc przez to? Ahh Bethesda

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Davey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jakby się szybciej wczytywało natomiast żadnych problemów z działaniem gry nie mam. Bethesda w całej okazałości. I tak dobrze że nie mieli problemu z DLC na PS4. Kto pamięta perturbacje z DLC do Skyrim na PS3 ręka w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończenie dodatku zajęło mi jakieś 2 godzinki :/ 

Dodatkowo na PC można już testować tryb Survival. Tak jak kiedyś już pisałem, brak możliwości szybkiej podróży i zapisu w dowolnym miejscu to dla mnie poronione pomysły i mam nadzieję że chociaż w wersji PC moderzy bardzo szybko stworzą odpowiedniego moda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to w koncu jest z tym budowaniem i rozkladaniem rzeczy automatycznie? Hamburgerom nie ufam bo pisza niektorzy takie bzdury, ze krew mnie zalewa. Musze wszystko scrapowac na ziemi zeby pozyskac WSZYSTKIE materialy? Jesli mam w ekwipunku budzik i sklada sie on z nuclear material,aluminium, szkla itd to jesli zostanie on uzyty tylko jako zrodlo szkla to wszystko inne zostanie automatycznie rozlozone do warsztatu czy przepadnie? Robil ktos takie testy?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Davey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to w koncu jest z tym budowaniem i rozkladaniem rzeczy automatycznie? Hamburherom nie ufam bo pisza niektorzy takie bzdury, ze krew mnie zalewa. Musze wszystko scrapowac na ziemi zeby pozyskac WSZYSTKIE materialy? Jesli mam w ekwipunku budzik i sklada sie on z nuclear material,aluminium, szkla itd to jesli zostanie on uzyty tylko jako zrodlo szkla to wszystko inne zostanie automatycznie rozlozone do warsztatu czy przepadnie? Robil ktos takie testy?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Przed pierwszym patchem na pewno reszta znikala. Jak jest teraz nie mam pojecia.

Wysłane z mojego SM-N900T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem po cichu i bez fanfar wyszedł nowy patch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie odpaliłem dodatek bo nie miałem jakoś wcześniej ciśnienia na fallouta i powiem, że mimo 32 lvl strasznie ciężko mi idzie z tymi robotami, a szczególnie tymi dużymi na gąsienicach. Jaka bron jest najlepsza na to bydło? Chyba czas wskoczyć znowu w pancerz wspomagany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze wszystko scrapowac na ziemi zeby pozyskac WSZYSTKIE materialy?

Nic już nie musisz scrapować, materiały są poprawnie liczone od dawna. Jak podczas budowania czy modowania samo Ci rozłoży jakiś przedmiot, to weźmie co potrzebne, a resztę poprawnie przerzuci do warsztatu. Nic się nie traci. Sam sobie możesz zrobić test, jeśli nadal masz wątpliwości.

 

Z innej beczki, to wrzucam zajawkę drugiego dodatku - Wasteland Workshop. Będzie można w końcu zbudować sensowną chatę + dużo opcji personalizacji + dużo poprawek + łapanie stworów z pustkowi i wystawianie ich na arenach do walki. I pewnie parę innych rzeczy, ale mnie osobiście to w ogóle nie obchodzi, bo budowanie mnie nie kręci, szczególnie tak upośledzony system, jak ten z F4. Cena 5 baksów, czyli na nasze pewnie 21 złotych. Nowy patch dodaje jedynie trophy support do niego.

 

Natomiast co do Automatrona, to dodatek zmęczyłem, ale naprawdę mnie wynudził. Nowe zabawki są tragiczne, opowieść taka sobie, Mechanist jest tragicznie napisanym antagonistą i w ogóle byłem obojętny co się nim stanie. Cały dodatek, to w sumie dwa duże dungeony i to jest właśnie najgorsze. Szedłem przez tą siedzibę Mechanista, szedłem i myślałem "ja pie*****, kiedy będzie koniec". "Nowa" frakcja raiderów i "nowe" pancerze - po prostu lenistwo twórców. Natomiast budowanie robotów fajniejsze niż myślałem. Rzeczywiście Bethesda dała pełną dowolność i można zrobić ciekawe rzeczy. Drugi plus to podkręcony poziom trudności. Kilka razy roboty mnie położyły na Survivalu. Ogólnie nie było aż tak źle, ale mam 88 poziom i gatlinga Final Judgement + kilka innych wypasionych pukawek. Na niższym poziomie postaci byłoby pewnie przesrane zdrowo. 

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pobraniu i zainstalowaniu patcha 1.5 w grze widnieje dalej wersja 1.4, nie ma tez wzmianki o histori aktualizacji o poprawkach z wersji 1.5 jak jest u was ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie nic ;/ w powiadomieniach systemowych jest wpis o zainstalowaniu aktualizacji  1.5, a w grze jej nie widać, nawet po zainstalowaniu gry na nowo  w ustawieniach widać 1.4.132.0.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienil cos ten patch w osietleniu? Wydaje mi sie, ze "angel lighty" pojawiaja sie nader czesto ale moze to placebo ;)

Swoja droga ilosc przegranych godzin wyswietlanych w nazwie save'a jest miarodajna?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×