Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio podróżując sobie z Cait <3 natrafiłem na takie coś:

 

Chyba wiem kto spalił chatę. Creepy:

 

 

Fallout_4_20160226010556.jpg

 

 

A tutaj dzisiejszy błąd graficzny  :shok:

 

 

Fallout_4_20160301180823.jpg

 

 

I kilka klimatycznych screenów :)

 

 

Fallout_4_20160206133324.jpg

 

Fallout_4_20160131165849.jpg

 

Fallout_4_20160131150819.jpg

 

 

Że niby Fallout 4 brzydki?

 

Pozdrowienia z Pustkowi:

 

 

Fallout_4_20160120174230.jpg

 

 

Dobra nie byłbym sobą, gdybym nie zadał pytania :D Gdzie znaleźć/kupić jakieś fajne, oryginalne ciuszki dla Cait? Miałem fajny zestaw od Atomowych Kotów, ale sprzedałem. Od razu mówię, że nie chodzi mi o sukienki czy inne szmaty. Poszukuje coś stylowego. Ktoś, coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo którego marca ma się ukazać pierwsze DLC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo czemu przepustka sezonowa zniknęła z ps store? Bedzie normalny dostęp dodlc dla osob ktore ja kupiły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, spokojnie. Season Pass wróci zaraz w wyższej cenie już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z okazji zbliżających się 44 urodzin namówiłem małżonkę by mi kupiła SP jeszcze po starej cenie w ramach prezentu. Sam za żadne skarby bym tego nie zrobił. A tak mam za free.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że konto w banku macie osobne i ogólnie prowadzicie oddzielne gospodarstwo domowe.

BTW dzieciaki namów na Dywizję, jak obchodzić urodziny, to hucznie! ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że konto w banku macie osobne i ogólnie prowadzicie oddzielne gospodarstwo domowe.

BTW dzieciaki namów na Dywizję, jak obchodzić urodziny, to hucznie! ;)

Córki namówię na młotek w prezencie ale dla ciebie byś w wolnej chwili walnął się nim w czoło. A wtedy pusty i głuchy dźwięk rozleje się po okolicy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne dwa i pół giga do ściągnięcia. Gdzie te czasy gdy łatka do Skyrim miała 130MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2,5GB to i tak niewiele, zyjemy w czasach gdzie latki moga zajmowac okolo 20GB

Wysłane z mojego SM-N900T przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem. Dowiedziałem się o tym zaraz po włożeniu do napędu płyty z Elder Scrolls Online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zmienia?

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak trudno sobie wyszukać listę zmian? Jest nawet na stronie głównej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Ogólne poprawki stabilności i wydajności
  • W trakcie zadania „W pogoni za tropem”, biurko Kelloga pozostanie działającym miejscem do przechowywania
  • W trakcie zadania „Operacja Czerwony Blask” naprawiono błąd polegający na tym, że towarzyszy nie można było odesłać po jego zakończeniu
  • Naprawiono błąd w zadaniu „Ząb Kremvha”, polegający na tym, że przedmioty związane z zadaniem nie pojawiały się prawidłowo
  • Po ataku na osadę, pojawi się teraz komunikat z wynikiem ataku, jeśli gracz nie odpowiedział
  • Naprawiono błąd polegający na tym, że efekty na ekranie pozostawały nawet po zakończeniu używania lunety
  • Naprawiono błąd polegający na próbie sprintu w perspektywie trzeciej osoby, z wybranym działkiem obrotowym
  • Profit Bombowo poziomu 4. właściwie zwiększa teraz obszar działania ładunków wybuchowych.
  • Profit Towar z odzysku zawiera teraz dodatkowe rodzaje zwykłej amunicji
  • Naprawiono błąd znikania Calvina Whitakera w Krypcie 81
  • Naprawiono błąd polegający na tym, że profity Ninja i Piaskowy dziadek dawały niewłaściwe premie obrażeń
  • Naprawiono błąd, polegający na tym, że Pośpiech kostuchy poziomu 3. nie wypełniał właściwie wskaźnika krytyczności
  • Naprawiono błąd niewłaściwego pojawiania się kart dostępu w Krypcie 75
  • Naprawiono błąd nie pojawiania się wrogów w trakcie „Ostatniego lotu Bractwa”
  • Perspektywa pierwszej osoby w trakcie noszenia pancerza wspomaganego i szybkiego przełączenia broni nie spowoduje już blokady Pip-Boya
  • Naprawiono błąd niewłaściwego zerowania licznika autozapisu
  • Naprawiono błąd znikania menu Pip-Boya w trakcie pływania
  • Naprawiono błąd, polegający na tym, że wyrzucenie dużych ilości jednego przedmiotu powodowało automatyczne wyrzucenie legendarnego przedmiotu
  • Naprawiono błąd, polegający na tym, że wyjście z pracowni powodowało błędne działanie widoku trzeciej osoby
  • Skrybę można teraz właściwie przypisać do kolejnych osad
  • Naprawiono błąd podwajania transportów złomu
  • Naprawiono błąd, polegający na tym, że sprzedawcy niewłaściwie wymieniali kapsle po kilku transakcjach pod rząd
  • Naprawiono błąd komunikatu szybkiego zapisu i autozapisu, który pozostawał na ekranach wczytywania
  • Naprawiono błąd, polegający na tym, że jeśli zapisano rozgrywkę z obiektem pływającym po wodzie, po wczytaniu nie pływał on właściwie

Źródło: https://bethesda.net/#en/events/game/fallout-4-1.4-update/2016/02/22/81

 

dla leniwych :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny trailer pierwszego dodatku. Premiera już w przyszły Wtorek, 22 Marca.

 

 

Moje zdanie jest takie - wygląda to ch**owo, a Fallout jest ostatnią rzeczą, do jakiej pasują te drętwe transformersy. Fallout jest dla mnie tak mega zajawką, że ogólnie miałem podejście "co by do Fallouta nie powstało, to ja tu kupię" i myślałem, że nie da się tego spieprzyć. Jednak się udało.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba nawet, ciekawe czy robociki będą miały szersze zastosowanie w normalnej grze, czy tylko to będzie walka nimi na arenach czy cuś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam jednak na ten fabularny dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba nawet, ciekawe czy robociki będą miały szersze zastosowanie w normalnej grze, czy tylko to będzie walka nimi na arenach czy cuś.

Będziesz mógł zbudować swojego robo towarzysza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo fajnie :) Będzie sobie można zbudować imba koksa :D

Zanim ja zacznę grać to pewnie znowu w kolejnych dodatkach coś wymyślą fajnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą grą :(

Dopiero zacząłem, ale nie potrafię złapać immersji.

Wszystko przez drobne błędy, które strasznie irytują.

Ochłap niby ma za mną podążać, ale wciąż go nie ma. Trzeba wychodzić/wchodzić do pomieszczenia, żeby psina się zrespawnowała.

Innym razem blokuje przejścia.

Oj gdyby przywoływanie towarzyszy było rozwiązane tak jak w MGSV to by wszystkim wyszło na dobre.

 

Gdzieś z tyłu głowy cały czas mam myśl, żeby zbierać wszystkie śmieci, bo (w przeciwieństwie do F3) wszystko się przyda...

Ale wciąż brakuje miejsca na udźwignięcie tego wszystkiego. Niby jest Ochłap, który może w tym pomóc, ale... no właśnie, gdzie on znowu zniknął?!

 

Tego typu sprawy skutecznie odpychają mnie od wsiąknięcia w klimat i obawiam się, że zaliczę 15 godzinny sprint po fabule, bo ciekawy jestem co się stało z synem...

 

Eh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrezygnuj z psa, ludzki towarzysz jest o wiele bardziej przydatny i nie blokuje się aż tak często ;) 

Mam problem z tą grą :sad:

Dopiero zacząłem, ale nie potrafię złapać immersji.

Wszystko przez drobne błędy, które strasznie irytują.

Ochłap niby ma za mną podążać, ale wciąż go nie ma. Trzeba wychodzić/wchodzić do pomieszczenia, żeby psina się zrespawnowała.

Innym razem blokuje przejścia.

Oj gdyby przywoływanie towarzyszy było rozwiązane tak jak w MGSV to by wszystkim wyszło na dobre.

 

Gdzieś z tyłu głowy cały czas mam myśl, żeby zbierać wszystkie śmieci, bo (w przeciwieństwie do F3) wszystko się przyda...

Ale wciąż brakuje miejsca na udźwignięcie tego wszystkiego. Niby jest Ochłap, który może w tym pomóc, ale... no właśnie, gdzie on znowu zniknął?!

 

Tego typu sprawy skutecznie odpychają mnie od wsiąknięcia w klimat i obawiam się, że zaliczę 15 godzinny sprint po fabule, bo ciekawy jestem co się stało z synem...

 

Eh.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego typu sprawy skutecznie odpychają mnie od wsiąknięcia w klimat i obawiam się, że zaliczę 15 godzinny sprint po fabule, bo ciekawy jestem co się stało z synem...

 

Eh.

11h na ukończenie gry :P wiem bo leciałem za drugim razem jak spieprzyłem robiąc platynę :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejście F4 w 15 h to chyba najdurniejsze co może być. Tą grę trzeba grać powoli. Smakować, niczym dobre wino. A nie robić jakieś sprinty... to nie Cod! 

 

 

 

Gdzieś z tyłu głowy cały czas mam myśl, żeby zbierać wszystkie śmieci, bo (w przeciwieństwie do F3) wszystko się przyda...

Ale wciąż brakuje miejsca na udźwignięcie tego wszystkiego. Niby jest Ochłap, który może w tym pomóc, ale... no właśnie, gdzie on znowu zniknął?!

 

 

 

Jest kilka preków, które zwiększają twój limit dzierżonego złomu. Pakuj w siłę, a odblokujesz jeden taki perk. Wyrób też sobie w warsztacie podczas modyfikacji pancerzów więcej kieszeni - uniesiesz w ten sposób więcej potrzebnego badziewia.

 

 

 

 

 

Tego typu sprawy skutecznie odpychają mnie od wsiąknięcia w klimat i obawiam się, że zaliczę 15 godzinny sprint po fabule, bo ciekawy jestem co się stało z synem...

 

Eh.

 

Jeśli skoncentrujesz się na fabule podążając za nią - dużo stracisz. F4 to nie tylko główna oś fabularna, to masa ukrytych, fascynujących opowieści, miejsc i questów pobocznych, które aż proszą się aby je poznać. Według mnie dużo stracisz przechodząc F4 w tak powierzchowny sposób.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×