Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie znalazłem broń z obrażeniami ponad 90 i do tego jest to półautomat na amunicje 45, której mam ponad 2000, bo nigdy nie jej wcześniej nie używałem. Ja nie miałem problemu z ammo. Jak ktoś wyżej pisał używam 4 broni. Mam snajperkę na 50mm i 308 + do tego gana na ogniwa i karabin na 5.54mm. Teraz doszła broń na 45mm  ;)

Jak na początku znalazłem strzelbę, to ją zmodyfikowałem że zadaje obrażenia 93 i się jej trzymam i wciąż mam problem z amunicją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam banalne pytanie odnośnie saveów. Macie włączoną tą opcję na auto? Pytam bo gra co chwilę zapisuję i robi się masa nie potrzebnych zapisów zamiast jednego, który powinnien być nadpisywany..

W ustawieniach gry mamy domyślnie włączone:

Zapis przy odpoczynku

Zapis przy czekaniu

Zapis przy podróży

Zapis w Pip-Boyu 10min

Macie te wartości na domyślnym?

Problem jest taki, że nie napisuje jednego save a tworzy co chwile nowy, który waży 10MB :-)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam siedzi skubany, ani pogadać, ani to zabić, ech. Drzwi oczywiście nieaktywne, terminalu do otwarcia brak. Gdbym grał na PC to wpisałbym komendę i sobie przeleciał przez ścianę, a tak to lipa.

LM22xAn.jpg?1

Moja masa innych rzeczy do zrobienia się wyczerpuje (40lvl & 40h na liczniku :biggrin:), także chyba wracam do Wieśka i czekam na patcha do Fallouta.

Pokonałem buga bugiem :biggrin: Udało mi się dostać do środka, pogadać z NPC i przepchnąć główny wątek dalej. Rozwiązanie w spoilerze (film na YT).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy gracie ze tak levele ida w stosunku do czasu

Ja mam 13 lvl na 14 h - gra jest rewelacyjnie irytująca

Co mam zrobic quest jakis to wyskakuja mi po drodze dziesiątki jakis głupot po drodze w konsekwencji mam wrażenie ze czas leci dni lecą a ja stoję w miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam banalne pytanie odnośnie saveów. Macie włączoną tą opcję na auto? Pytam bo gra co chwilę zapisuję i robi się masa nie potrzebnych zapisów zamiast jednego, który powinnien być nadpisywany..

W menu wczytywania albo w dashu sprawdź dokładnie ile masz tych save'ów. U mnie zapisy działają tak jak powinny. Mam dwa specjalne autozapisy, które nigdy nie zostały nadpisane, zostały stworzone odpowiednio tuż po stworzeniu postaci i przed wyjściem z Krypty 111 (tak też było w poprzednich dwóch Falloutach i Skyrim), mam trzy normalne autozapisy - nie wiem czy gra nadpisuje je po kolei, czy każdy autozapis dotyczy innego warunku (jeden plik do zapisu przy podróży, inny przy czekaniu itp.) oraz jeden szybki zapis. Łącznie 6 plików + moje zapisy manualne. Też ustawienia mam domyślne.

 

Jak tworzyć szlaki handlowe? Mam 1szy poziom burmistrza i co dalej?

W trybie warsztatu wskazujesz na osadnika i klikasz R1. Pokazuje Ci się lista miejsc, które możesz połączyć w szlak z osadą, w której obecnie się znajdujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam banalne pytanie odnośnie saveów. Macie włączoną tą opcję na auto? Pytam bo gra co chwilę zapisuję i robi się masa nie potrzebnych zapisów zamiast jednego, który powinnien być nadpisywany..

W ustawieniach gry mamy domyślnie włączone:

Zapis przy odpoczynku

Zapis przy czekaniu

Zapis przy podróży

Zapis w Pip-Boyu 10min

Macie te wartości na domyślnym?

Problem jest taki, że nie napisuje jednego save a tworzy co chwile nowy, który waży 10MB :-)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

Docenisz to rozwiązanie jak będziesz miał BUGA który spier... tobie grę (np. nie ruszysz przez to fabuł do przodu itp.) to docenisz wtedy 6 czy 7 osobnych slotów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Docenisz to rozwiązanie jak będziesz miał BUGA który spier... tobie grę (np. nie ruszysz przez to fabuł do przodu itp.) to docenisz wtedy 6 czy 7 osobnych slotów :P

Oby gra nie zrobiła z 50slotów :D

 

Czy u Was też dźwięk czasem przerywa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzdychając musze przyznać że im dalej w las tym większe znużenie tytułem... Staram się wciągnąć, wczuć w klimat tego świata ale no nie mogę. I im dłużej łażę po pustkowiach tym mniej mam na to ochotę. Zamiast trafiać na jakieś ciekawe sytuacje i ludzi co coś ciekawego mają do powiedzenia to trafiam na komary, robale bandytów... i rzygam już powoli tymi walkami na siłę. Lecę na misję to po drodze ciągle na coś trafiam i marnuje czas i amunicje na nic nie wnoszące potyczki. Dosłownie takie przeszkadzajki wydłużające rozgrywkę. A ja bym wolał iść i wpaść na jakiegoś NPC który coś ciekawego wprowadzi do tego nurzącego przedzierania się przez bandytów. Czuje że nie ukończę tej gry lub też dokonam tego w pocie i bólu z zapałkami w oczach.

Jednym słowem za mało Fallouta w Falloucie :P Świat w najnowszym dziele B. nie jest przygnębiający i struty po wojnie.

Edytowane przez Mareeku
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak i gdzie naprawić poszczególne części pancerza wspomaganego?

Ja naprawiam sam. Potrzeba tylko surowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawiam sam. Potrzeba tylko surowców

ale gdzie to się naprawia bo w warsztacie nie widzi części a gdy się je weźmie do ekwipunku to nic niemożna zrobić. Więc co nalezy zrobić żeby pancerz naprawić. Jakies perka wbic czy jak? Dajcie ktoś znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takiej oto stacji dokującej się to robi. Możesz sobie taką wybudować sam albo poszukać gdzieś w świecie gry np. w Sanktuarium.

 

http://cdn.idigitaltimes.com/sites/idigitaltimes.com/files/2015/11/11/fallout-4-power-armor-crafting-guide.png

Edytowane przez Karaluch69
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Udalo mi sie znalezc miejsce katastrofy oraz przybysza... mial tez prezent :)

 

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to możliwe, że u mnie to się też zdarzyło?! Wychodziłem sobie z Sanctuary Hills i szedłem w kierunku Abernathy Farm, a tu nagle jak coś nie huknie i kątem oka dostrzegłem, że coś spadło z nieba. Piper zawołała, że musimy iść i zobaczyć, czy ktoś nie jest ranny, ale ja chodziłem po okolicy, nic specjalnego nie zauważyłem i dałem sobie siana. A możliwe że UFO ominąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno wystapienie tego jest dosc losowe, miejsce jak i czas zdarzenia.. ale wystapic powinno wczesniej czy pozniej u kazdego. Przypomnij sobie gdzie to bylo i w ktorym kierunku spadalo i po prostu idz w tym kierunku rozgladajac sie po bokach. U mnie troche glupio bylo to zrobione, bo statek spadal z polnocy na poludnie, a rozwalka jest z kierunku wschodniego na zachodni  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos co mozna zrobic z cybernetyczna blokada bolu i cybernetycznym silownikiem konczyny ?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos co mozna zrobic z cybernetyczna blokada bolu i cybernetycznym silownikiem konczyny ?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Sprzedać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi powie jak uruchomić nadajnik radiowy zwołujący ludzi w osadzie ? Pisze żeby połączyć przewodem ale nie wiem jak to zrobić i gdzie ten przewód :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciskając w trybie warsztatu trójkąt na nadajniku (albo możesz też wcisnąć na generatorze prądu) włącza się przeciąganie przewodu. Połącz jedno z drugim.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciskając w trybie warsztatu trójkąt na nadajniku (albo możesz też wcisnąć na generatorze prądu) włącza się przeciąganie przewodu. Połącz jedno z drugim.

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

baza gra!!! czas sie wsiąść za fabułę, mały smaczek na koniec ;)

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest do cholery? Po akcji w zamku dostałem ponownie fabrykę samochodów i ghule

W zadaniach sa zrobione a tu preston wyskakuje ze trzeba pomoc -fabryka była oczyszczona i jest ponownie zaludniona bandytami

Co lepsze zabezpieczenie które zdeaktywowalem na jednych drzwiach było nieaktywne ale wszystko inne jakby mnie tam nie było

Dla mnie bzdura ponowne robienie-to jest glitch czy jakieś cykliczne pomaganie i robienie w kółko tego samego?

Btw gra mnie zaczyna nudzić

Na początku mi sie podobało te naciapanie zadań ale teraz irytuje ze idąc gdzieś mam non stop zapychacze

Od chęci zdobycia platyny ewoluje w kierunku ze moze dam radę skończyć

Nie gram duzo 1 maks 2 h dziennie

Edytowane przez arkadiuszj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten typ zadan bedzie generowany w nieskonczonosc. Tak samo jak zadania dla BOS z pewnego posterunku policji i jeszcze kilka innych.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×