Skocz do zawartości
LionelPL

Cyberpunk 2077

Rekomendowane odpowiedzi

Przecieki, przecieki :banderas:

 

Cyberpunk%202077%20Bogata%20Edycja%20Sta

 

elementy fizyczne:

 

gra

kompendium wiedzy

pocztówki z Night City

mapa Night City

naklejka

 

cyfrowe dodatki:

 

ścieżka dźwiękowa

mini artbook

podręcznik Cyberpunk 2020

tapety na komputery i urządzenia mobilne

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to jest wersja standard. Mi już michałek się wierci jak pomyślę jutro o godzinie 22:00. Oby była data, wczesny 2020, albo szok w postaci święta 2019.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasi nie zawodzą i lubią dać coś do pudełka;)  premiera w tym roku to było coś :banderas:Edycje kolekcjonerskie pewnie rozejdą się w sekundach i wylądują na allegro w kosmicznych cenach :ExHPnhn:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ jestem najarany na tę grę. Ostatnio tak miałem przed Destiny, nim się okazało że to kupa XD Tutaj raczej nie ma się co martwić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O matko, sądzę że limitka to będzie dopiero petarda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byloby to dla mnie nie zrozumiale jakby po cieplym przyjeciu tego jak CDPR podszedl do premiery Wiedzmina (a byl to sprytny zabieg marketingowy) to nie spodziewalem sie niczego innego nizli dopakowanego pudelka w kolejnej ich grze.

Ida ta sama droga. A ta droga jest moim zdaniem dobra.

:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć, że kiedyś, dawno temu, w erze big boxów, takie wydania były zupełnym standardem :frog:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tak dawno jeszcze. Mam gdzieś Obliviona z księga ładnie wydrukowana a to tez raczej standardowa edycja była.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O edycję nie ma się co martwić. W branży chodzą jednak słuchy, że Redzi mają bardzo poważne problemy z optymalizacją na konsolach. Podobno nie dochodzi nawet do 20 fpsów i Redzi nie bardzo wiedzą jak temu zaradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę grał nawet w 15 fpsach i hooy tylko dawać mnie grę...

A jak podasz źródło będzie super, bo nie lubię z dupy stwierdzeń nie popartych faktami...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O edycję nie ma się co martwić. W branży chodzą jednak słuchy, że Redzi mają bardzo poważne problemy z optymalizacją na konsolach. Podobno nie dochodzi nawet do 20 fpsów i Redzi nie bardzo wiedzą jak temu zaradzić.
Jakieś źródło? Pierwsze słyszę o takich rewelacjach. Wieśka ogarnęli to i to ogarną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Bartek_Red napisał:

I pomyśleć, że kiedyś, dawno temu, w erze big boxów, takie wydania były zupełnym standardem :frog:

No toś dinozaur :) ;)

Niestety branza i rynek sie zmienia. Kiedys standard dzis odbierane jako cos powodujacego efekt WOW.

Niemniej uwazam ze ta strategia CDPR jest bardzo dobra bo tworzy poczucie ze obie strony wygrywaja - klient bo dostaje produkt dopakowany w ramach ceny podstawowej, bez MTX. Wydawca/producent - bo dzieki takiemu podejsciu przyciaga klientow.

 

Jak juz tak daleko w przeszlosc zajrzales to moge dodac i pomyslec ze nawet juz po erze big boxow byl jeszcze rynek wtorny na PC ktory umarl wraz z zwiekszajaca sie popularnoscia Steam.

----------------------------------

@zuba1899

Jak pisali poprzednicy - jakies zrodlo warto by podac.

 

----------------------------------

 

Co do samej gry. Wiesiek 3 byl piekna trampolina dla CDPR zdobyli zaufanie masy graczy - pomijajac juz PL gdzie dochodzi poczucie nasi to zrobili. Na roznej masci anglojezycznych forach, w komentarzach na YT - przewija sie ogromny kredyt zaufania oraz nadzieje pokladane w CDPR.

Wiesiek 3 na premiere idealem nie byl (wnosze po reckach), po 32 łatkach wersja GOTY na PC - nie moge narzekac i nie spotkalem wielu z bledow o ktorych wspominaly recki w okolicach premiery - ale to ma mniejsze znaczenie - bo bardzo dobrej/rewelacyjnej grze wybacza sie wiecej i tak tez Wieslaw mial wybaczone.

 

Przyznam ze nie mialem stycznosci z oryginalnymi analogowymi CP ani CP2020. Ale tematyka/uniwersa/swiaty S-F czy CP sa mi blizsze niz fantasy. Wiec nie ukrywam ze czekam, kibicuje CDPR, itd (jak wiekszosc tutaj zreszta). Wiele zalezy od tego jak CDPR to sobie zaplanowalo, jakie informacje przekazalo inwestorom. I ile maja jeszcze czasu oraz czy moga skorzystac z opcji wydamy kiedy czujemy ze juz mozna gre wydac. Ja nie mialbym nic przeciwko jesli CP2077 ukazalby sie dopiero w 2020 (nawiazujac tym samym do daty CP2020) na konsole nowej generacji. Wole chyba poczekac, w nadzieji ze dostane dobrze dzialajacy produkt nizli frustrowac sie tym ze produkt niedomaga.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Patricko napisał:

Jakieś źródło? Pierwsze słyszę o takich rewelacjach. Wieśka ogarnęli to i to ogarną.

Bodajże Borys Nieśpielak. Film na yt z Rockiem o E3. Minuta 19.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie łatwiej było wrzucić linka, zbytkiem laski byłoby już, żeby się odpalał w konkretnym momencie...

 

Co do samej gry to wydanie faktycznie fajne. Nic specjalnego w sumie nie dokładają ale jest to taki miły, bardzo niedzisiejszy gest.

Na samą grę oczywiście czekam ale też nie tak, żeby śledzić każdy jeden news o niej. Chociaż konferencje jak nie zapomnę będę chciał obejrzeć.

Jak tylko wyjdzie to premierowo wchodzi na miękko, tu nie ma wątpliwości. Zdecydowanie jednak wolę na nią poczekać dłużej, żeby ją na spokojnie wydali gotową a nie wypuszczali jak najszybciej, póki hype nie opadł.

Edit. Ok, teraz się przyjrzałem, że tam jest jakieś kompendium o świecie. No to taka książeczka to już jest poważniejsza sprawa. Chociaż jak już tu było wspominane, 20 lat temu to był standard :( szacunek do graczy to ważna rzecz. Pierwszy wiedźmin też miał konkretne wydanie, pamiętam jak dziś jak jechałem o północy do Empiku na premierę, tu pewnie będzie to samo :)

No i nie wierzę w premierę w tym roku. Nie wierzę dlatego, że to jest wręcz niemożliwe żeby nie wykorzystali marketingowo 2020 roku na premierę gry o cyberpunku :)

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Patricko napisał:
12 godzin temu, zuba1899 napisał:
O edycję nie ma się co martwić. W branży chodzą jednak słuchy, że Redzi mają bardzo poważne problemy z optymalizacją na konsolach. Podobno nie dochodzi nawet do 20 fpsów i Redzi nie bardzo wiedzą jak temu zaradzić.

Jakieś źródło? Pierwsze słyszę o takich rewelacjach. Wieśka ogarnęli to i to ogarną.

Wieśka niekoniecznie dobrze ogarnęli. Przecież na premierę spadki były mega duże. Nawet mi ciężko było na to przymknąć oko, a ogólnie nie mam dużych wymagań jeżeli chodzi o płynność. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, mpluto napisał:

Wieśka niekoniecznie dobrze ogarnęli. Przecież na premierę spadki były mega duże. Nawet mi ciężko było na to przymknąć oko, a ogólnie nie mam dużych wymagań jeżeli chodzi o płynność. 

No ale robiąc teraz cp mają doświadczenie z Wieśka. Myślę że można wierzyć spokojnie, że premierowo będzie lepiej niż było w wiedzminie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, xavris napisał:

No ale robiąc teraz cp mają doświadczenie z Wieśka. Myślę że można wierzyć spokojnie, że premierowo będzie lepiej niż było w wiedzminie.

Troche inny swiat. Budynki, mozliwosc wesjcia do wiekszosci, to nowe wyzwania mysle.

Jak spojrzymy na otwarte swiaty ktore dzialy sie powiedzmy wspolczesnie w miastach to widac spora przepasc miedzy takim GTA V (nawet na PS3) a pierwszym Watch Dogs na PS4.

Jak pisalem ja moge poczekac. Mimo iz klimatem gra mi siada, wolalbym ja dostac na premiere nowych konsol w 2020 nizli wesje kktora: bedzie niedomagac jesli chodzi o framerate i/lub zostanie ustawniona na low zeby tylko dzialac.

 

Wiesc gminna niesie ze sa ponoc tacy ktorzy ograli W3 w 720p na low i klatkarzem 24 do 30fps. Ponoc niektorzy nawet docenili gre.

Sam ogrywajac Wieska musialem w ustawieniach pojsc na jakies kompromisy - ale jesli mialbym grac z jakoscia podana powyzej to chyba bym poszukal plaformy gdzie to jednak lepiej dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mag ja tam na XboxOne X ogram, a później już na nowej generacji :) a co tam...

CDP ma olbrzymi kredyt zaufania, biorę w ciemno bez względu a cenę :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Mag ja tam na XboxOne X ogram, a później już na nowej generacji :) a co tam...

Mysle ze ze XOX gra da rade. Pewnie na PS4 PRO tez bedzie ok.

Ale widzisz tu problem polega na tym ze skoro podzielono generacje na pol to jest przykaz gry maja dzialac na bazowych jak i mocniejszych sprzetach.

 

Zobaczymy co dzis MS pokaze/zapowie - szczerze licze ze wywiaza sie z idei iteracyjnosci sprzetu. Jesli tak to widze spokojnie jeszcze pare lat dla XOX jako konsoli. Patrz RDR2 pod katem technikaliow.

 

A teraz poza tematem widzac ze remastery sie sprzedawaly, oraz np jak pieknie R* rozegral sprawe z GTA V (jak sprzedac gre 3 razy - past gen, curr gen i PC).

To smiem domniemac jako Kubuś Fatalista ze tworcy beda chcieli monetyzowac i zarabiac na drugim zyciu, przedluzonym zyciu swoich gier.

Wiec wcale by mnie nie zdziwil fakt jesli wteczna na konsolach nxt gen bedzie oferowac nie wiecej nizli gra na obecnej generacji. Wersje Enhanced beda wydawane jako dodatek. Czyli masz juz gre fajnie, chcesz paczke ktora pozwoli wyciagnac wszystko z nowych konsol - wykladaj pare/nascie $.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak być. Z drugiej strony BC na x robi team Ms i oni podciągają cześć gier tak zeby wyglądały i działały lepiej. Jak choćby rdr1 w 4K.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, xavris napisał:

A nie łatwiej było wrzucić linka, zbytkiem laski byłoby już, żeby się odpalał w konkretnym momencie...

Ciężko na tablecie ogarnąć. Zrozum Panie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciężko na tablecie ogarnąć. Zrozum Panie
No Way błagam....

Ciężko to by było na noki 3310 chyba, ale na tablecie? Jaki problem....

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

No Way błagam....

Ciężko to by było na noki 3310 chyba, ale na tablecie? Jaki problem....

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

To niech będzie, że jestem nieogar :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To niech będzie, że jestem nieogar
A wcale że nie ale panie toż TO wątek o Cyberpunk Ty powinieneś już zdalnie pół internetu hackowac aby to źródło podać

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze ze XOX gra da rade. Pewnie na PS4 PRO tez bedzie ok.
Ale widzisz tu problem polega na tym ze skoro podzielono generacje na pol to jest przykaz gry maja dzialac na bazowych jak i mocniejszych sprzetach.
 
Zobaczymy co dzis MS pokaze/zapowie - szczerze licze ze wywiaza sie z idei iteracyjnosci sprzetu. Jesli tak to widze spokojnie jeszcze pare lat dla XOX jako konsoli. Patrz RDR2 pod katem technikaliow.
 
A teraz poza tematem widzac ze remastery sie sprzedawaly, oraz np jak pieknie R* rozegral sprawe z GTA V (jak sprzedac gre 3 razy - past gen, curr gen i PC).
To smiem domniemac jako Kubuś Fatalista ze tworcy beda chcieli monetyzowac i zarabiac na drugim zyciu, przedluzonym zyciu swoich gier.
Wiec wcale by mnie nie zdziwil fakt jesli wteczna na konsolach nxt gen bedzie oferowac nie wiecej nizli gra na obecnej generacji. Wersje Enhanced beda wydawane jako dodatek. Czyli masz juz gre fajnie, chcesz paczke ktora pozwoli wyciagnac wszystko z nowych konsol - wykladaj pare/nascie $.
 
Wersję na PS5 puszczą w 2020 i po problemie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×