Skocz do zawartości
Patricko

Mała Liga GT5

Rekomendowane odpowiedzi

To kto jedzie?? Bo golota... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie: jezdzi ktos dzisiaj? Bo to juz chyba czas a nikogo nie ma.. nawet nie wiadomo kto ewentualnie postawi serwer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez to zauwazylem. No nic, trzeba sobie odpuscic i mozna obejrzec walke.. szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ze starty w F1 zakonczone to zapraszam w niedzielny wieczor kolo 21 na sciganie :) Furki ogarne i podam pewnie jutro. Frekwencji pewnie wielkiej nie bedzie ale zawsze cos tam sie poscigac mozna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli frekwencja bedzie taka jak w ostatnia Sobote to nawet nie warto wlaczac gry.. nikogo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu tak jest w sobote. Ja wole isc na browara niz siedziec przed tv i ciorac w gt. W niedziele wieczorkiemczlowiek sie przygotowuje do ciezkiego tygodnia, siedzi w domu wiec mozna grac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie tak, ale praktycznie nie przybedzie Ci ludzi-a ubedzie! Bo w Sobote zalapuja sie jeszcze ludzie z Ligi F1. A jezeli zrobisz to w Niedziele, kiedy jada wyscig to mozesz o Nich zapomniec.

Ale.. suma sumara: kto ma byc ten bedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Entuzjazm nie opadł, przynajmniej nie u mnie :) Z miłą chęcią zjawię się i w sobotę i w niedzielę.

Mniej niż 10 osób chyba jeszcze nie było, a cały czas mówimy o sobocie.

To co się działo na pierwszych testach to był majstersztyk i do takiego czegoś trzeba dążyć.

A było tak, bo wtedy nikt nic nie podawał, tylko graliśmy furami z garażu, ale niestety tych jest ograniczona ilość.

No i było sporo chaosu na torze, to też prawda...ale dla mnie te chaos jest właśnie świetny :)

Kowi, proponuję mimo wszystko próbować zabaw różnymi furami z określonymi PP.

Fury z salonu zaraz się skończą, a wiecznie jeździć tymi samymi to też nie ten tego.

Określić tylko napęd i PP można jechać. Wszystko można zrobić z poziomu ustawień pokoju.

Popróbujemy w każdym razie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie o to mi chodzilo, zeby jakas dana klase dac. Chodzi mi po glowie opcja subaru vs mitsubishi tym razem. Tylko kwestia dobrania PO, a posprawdzac rozne opcje dopiero wieczorkiem bede mogl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, sprawdzaniem to się zajmiemy w niedzielny/sobotni wieczór, przynajmniej będzie jakaś kolejna porcja zabawy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra podam jakies PO w miare rozsadne i zobaczymy co z tego bedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, że jeżeli dopuścimy tuning to już nie będzie tak wesoło - tzn. dla wielu będzie bez zmian ale dla Kubola będzie łatwiej nas dublować :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kick go z sesji i po sprawie :D

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no tak postepowac nie mozna! Ale dzisiaj mi napisal ze jezdzil z ludzmi ktorzy mu odjezdzali po 2sek na okrazeniu-istnieja jeszcze tacy ludzie?! :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

na GTPL jest ich pełno ;) - jeden nawet po 60-tce objeżdża większość na padzie :ok:

Kubol nawet wie o kim piszę bo ostatnio z Nimi jeździł....

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze jak ktoś spędza kilkaset godzin w jednej grze to będzie śmigać. Czarów tutaj żadnych nie ma.

Ja Gran Turismo od zawsze traktuje jako grę do pogrania na luzie i bawić się różnymi furami.

Ale skupmy się na ustawkach bo o tym kto jak bardzo "noł-lafji" to można sporo gadać :)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No uwzięli się na mnie :( Jeżdżę w kilku eventach, i to do nich trenuje, a Nasze ściganie traktuje, jako świetną odskocznie.. Na pewno nie ślęczę nad gratami z garażu online, by Wam pokazać jaki to ja kozak.. Oczywiście, że mógłbym tak robić, ale dzieckiem już nie jestem, i mnie nie bawią już takie rzeczy.. INO, dopóki nie będę ślimaczyć się na szyrym końcu, nie zamierzam NIC grzebać, czy przerabiać w aucie, nawet jak będzie to możliwe. Uwierz, że jazda w pojedynke na czele, to raczej nie jest szczyt zabawy, dla której chyba został zorganizowany ten event :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ..... od 1,5 miecha śmigasz z GTPL..... szkoda, że nie zapisałeś się do RMP WRC.....pokazałbyś nam co potrafisz na śniegu i piachu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubol: przypomnialo mi sie to co mi wczoraj napisales na PSN! :D

Ale swoja droga.. wcale Ci sie nie dziwie! Gra wciaga, a jak masz jeszcze wyznaczone jakies cele i lepszych od siebie rywali to jeszcze wiecej sie nauczysz! Po 100% gry szuka sie jakichs eventow.

Swietnie sie bawisz! Szczegolnie jak na 2/5 kolku zaczynasz odejmowac gazu bo zblizasz sie do maruderow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

INO, nie zapisałem się, bo offroad to nie moja bajka ;) Poza tym mam już tak zużytą kierę, że jak jeżdżę po śniegu, czy piachu to hałasuje ona głośniej niż ruski czołg..

Ale się mega offtop zrobił, zaraz Nas tu Patricko poustawia :biggrin:

Edytowane przez MrKubool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sobotę i niedziele proponuję event MITSUBISHI VS. SUBARU. PO 450, oponki sportowe twarde ( ewentualnie można zmienić, ale to się dogadamy już w pokoju :D). Napęd 4x4. Jest dużo dostępnych furek, zarówno premium jak i standard także każdy wybierze coś dla siebie.

Tuning dozwolony. Nie grzebiemy tylko w skrzyni, zawieszeniu i innych tego typu rzeczach które nie wpływają na PO. Rada moja zmniejszcie wagę furki i wrzućcie balast żeby ładnie rozłożenie masy sobie ustawić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×