Skocz do zawartości
Patricko

Mała Liga GT5

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko może właśnie nie jeździć zbytnio tymi do eventu bo potem nie będzie to zbytnio miało sensu jak jedni objeżdżą te fury, a inni po raz pierwszy w sobotę dopiero :)

Chociaż róbcie jak chcecie :) Dzisiaj kończę coopa w F1,a od jutra też coś w GT5 program wieczorami.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tą listę trzeba dawać trochę później. Większość i tak ma 90% tych samochodów. Nawet jeżeli nie to kupienie ich to jest góra 20 minut jak pisał Sharent. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobra to inaczej zrobimy. Kupcie sobie wszystkie audi jakie są premium oprócz tych bardzo drogich. Będzie z czego wybrać, a koszt tego nie powinien być strasznie duży. Nie musicie kupować R10 bo to już większy wydatek :P

http://www.mygranturismo.net/carlist.php?make=9&quality=P

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autka przygotowane, więc dzisiaj się pojawię na testach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dziś wpadł do głowy nowy pomysł. Do wykorzystania jako dłuższy event, albo chociaż na jedną sobotę.

Mianowicie chodzi mi o stworzenie ze wszystkich graczy w pokoju dwóch drużyn. Każda bierze jedno auto. Coś jak dzisiejsze Impreza vs. Lancer.

Chodzi o to, żeby połączyć kilka ważnych elementów w jednym evencie. Jedni przykuwają większą uwagę do frajdy, inni do równości aut, a jeszcze inni do tabeli.

Wyżej wymienionymi autami jechało się identycznie, więc aspekt równości mamy zaliczony.

Frajda, jak frajda. Raz jest raz jej nie ma. :D

No i te nieszczęsne punkty. Pomyślałem, żeby zrobić tabelę, w której podliczane będą punkty za każdy wyścig, ale dodawane będą tylko do konta drużyny.

Czyli w wyścigu każdy zawodnik otrzymuje punkty za swoje miejsce, jednak nie trafiają one na jego konto, a na konto jednej z dwóch drużyn które reprezentuje. W ten sposób powstaje tabela podliczająca punkty zebrane dla Imprezy i Lancera. Unikniemy jako takiej tabeli indywidualnej, żeby nie wprowadzać "spinki", ale Ci co lubią popatrzeć w punkciki też powinni być zadowoleni.

Czekam na odzew narodu. :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jeden event nie ma problemu, pomysł spoko :) Sam chciałem zrobić coś w rodzaju Japonia vs Europa. Tylko trzeba by właśnie fury dorwać odpowiednie.

No i rzecz jasna odpowiednio drużynę rozłożyć, żeby nie było 100 do 1 na końcu :)

Wszelkie różne pomysły będziemy wykorzystywać. Ma być ciekawie i zabawnie :)

PS.

Wszelkie fury, eventy, itd. trzeba będzie zapowiadać dopiero w piątek/sobotę, bo przez ten czas każdy może sobie ogarnąć co trudniejsze fury, a nie o to tutaj chodzi :)

Także jak następna osoba będzie coś wyznaczać, czy to fury, itd. to niech czeka po prostu z tym do piątku wieczora, albo soboty rana.

W jeden dzień spokojnie każy kupi furę, tym bardziej że nic drogiego i rzadkiego nie wybieramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić event z Autami WRC.

Citroen, Ford i Subaru mają zbliżone osiągi (nie wiem jak jest z Suzuki)

Wybierze się po jednym torze na szutrze, śniegu i asfalcie (Toscania). Tory zrobi się w generatorze online, wybierze się długość nawierzchnię i trudność (podobnie jak jest w tym z menu gry). Chyba jest to jeszcze możliwe...

Gospodarz wybiera tą opcję z listy torów (na samym dole).

Będzie to nowy tor dla każdego więc są równe szanse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj pole popisu jest o wiele wieksze! Ta liga bedzie miala jak najbardziej sens, nie dojdzie tutaj do monotonni i nudow.

Mozna zrobic rowniez event Ameryka vs. Europa. Sa Dodge, Fordy takze zawsze wybraloby sie jakies Mustangi do komfrontacji z Europejczykami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To coooo dzisiaj jakies ostrzejsze sciganie sie szykuje? :) Mam nadzieje, ze uda mi sie wpasc juz po 20 ale moge byc pozniej.

Dawajcie dzisiaj przejedziemy tez cos dluzszego tak z 15 kolek zeby do pitu zjechac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No mam nadzieje ze dzis o 20 bedzie dobrze... Czy mozna wiedziec kto stawia server? Te autka co lista byla podana nalezy kupic..?

Wogole mnie troche bardziej wprowadzicie w temat bo ja jeszcze jestem na oucie...

Aha i chyba na Facebooku dojdzie do zmiany... bedzie teraz mala liga ktora moze byc juz milti gra... zatem gt5 fani zapraszamy na facebooka...

Potrzebowalbym nowe logo :)

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to kolega INO1 ma stawiać serwer. Daj znać INO czy na pewno postawisz to w razie co się zepne i postaram się być jak najwcześniej żeby serwerownie otworzyć po 20.

Furki kup te z listy od Patricko bo nimi raczej na pewno będziemy śmigali. Reszta tak jak ustalone wcześniej, tory losujemy tuż przed startem, wybieramy oponki i jedziemy. Jeśli chodzi o dystans to chyba mieliśmy jeden dłuższy wyścig pojechać ale to nie ode mnie zależy :P Chyba wszystko co tak na prawdę trzeba wiedzieć.

A i start oficjalny 21 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error zrobię logo potem, bo do ligi też potrzebuje :) Musze tylko jakiś fajny projekcik wymyślić.

Co do tych 10 fur to tak trzeba je kupić w salonie. Tylko niech nikt nie zmienia oleju, grzebie, itd.

Kolega INO będzie dzisiaj hostem. Za tydzień znowu ktoś inny postawi

Także jak ktoś nie ma go w znajomych to niech doda sobie. Jak będzie więcej osób to się jakoś podzielimy.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z chęcią dołączę do was ,oczywiście w miarę możliwości.Wreszcie zabawa na jaką czekałem ,oby tylko za bardzo jej nie skomplikować i niech pozostanie to zabawą dla ludzi jeżdżących na luzie ale z zachowaniem zasad i poszanowania zabawy innych.Teraz tylko trzeba odkurzyć GT5 ;-) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy modyfikacja skrzyni biegow jest dozwolona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłybym za tym aby modyfikacje ograniczyć do niezbędnego minimum (olej,opony).Da to większą szansę tym którzy nie mają czasu trenować i ustawiać setupy przed zawodami (np.Ja :biggrin: ).Jak zaczniemy dopuszczać modyfikacje to zaraz zrobi się profesjonalna liga i duża przewaga tych którzy mają czas trenować i ustawiać,a tak może uda się przynajmniej nawiązać walkę.Do zobaczenia na torze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy modyfikacja skrzyni biegow jest dozwolona?

Nic nie można robić. Kupujesz auto w salonie i opony i tyle. Żadnego grzebania w czymkolwiek.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

garaż zapelniony też wieczorem pojawie sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Dziś przed 20:00 stawiam pokój, może nawet o 19:00.

Uprzedzę tylko, że dostawca mojego netu coś namieszał i od trzech dni router restartuje mi się samoczynnie (z powodu zaniku sygnału)1x/dobę.

Może też być tak, że już się dziś restartował jak byłem w robocie ale może być też tak, że wywali mnie z pokoju.

Mimo wszystko za 3 minuty wracam i mam spokój do końca dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam tylko jedną małą prośbę. Jak nie mógłbym dołączyć do pokoju INO to może się z nim Kowi zamienić? U Kowiego nie miałem żadnego problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję event Ferrari vs Lamborgini :) Dzielimy się na dwie drużyny, jedziemy 3-5 wyścigów po 5-15 okrążeń każdy (może być na jedną sobotę, może na dwie). Punkty lecą na konto drużyn, brak punktacji indywidualnej. Auta nie są drogie a przyjemność z jazdy nimi ogromna.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie można zrobić każdy możliwy event, pole wyboru jest tutaj praktycznie nie ograniczone by nie popaść w nudę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno się udać - jeszcze nikt nie miał problemu. Ale jak będzie problem to spoko.

P.S. Jestem już po restarcie routera więc spokój mamy do rana.....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też będę pod nickiem MilerPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W razie gdyby pokój był pełny to pisać na PSN - zawsze wejdzie ktoś "nieproszony" nawet do prywatnego... wtedy "podziękuję" delikwentowi....

Pierwszeństwo ma Mała Liga....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maly OT

Greg: to Ty pewnie pod tym loginem zawsze trenowales do F1! :P

Tez sie pojawie, garaz uzupelniony takze z furami problemu nie bedzie! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×