Skocz do zawartości
Patricko

Mała Liga GT5

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Pokój postawiony - Mała Liga TESTY - zapraszam...

Dopuszczalne auta :

1. BWM Z4 M Coupe '08 - 69k cr

2. Honda NSX TypeR '02 - 119k cr

3. Mitsubishi Lancer Evo X GSR P.P '07 - 43k cr

4. Mazda RX-7 SpiritR Type A '02 - 40k cr

5. Alfa Romeo 147 - 31k cr

6. Ford Mustang '07 - 48k cr

7. Peugeot 307 CC - 43k cr

8. Mazda Eunos Roadster '89 - 17k cr

9. Citroen C4 - 31k cr

10. VW Golf IV '01 - 31k cr

TUNING - zabroniony

Możliwość zmiany felg i lakieru.

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko, tylko coś mało ludków było dzisiaj :)

Mam nadzieję, że za tydzień będzie lepiej, bo tydzień temu było genialnie.

Trzeba też więcej jazd wymyślać typu jazda w śniegu, deszczu, itd. Wtedy jest śmiechowo :biggrin:

Na Fuji np. było nudnawo, za duży tor chyba na nasze "ligowe standardy".

Chociaż jak puścimy kiedyś ogórki na Nordshleife to będzie już totalna jazda :P

PS.

Następnym razem jak ktoś będzie stawiał pokój to dajcie Chat na Normal, a tamto drugie na High.

Bo jak jest na Very High wszystko to cuda się dzieją. Niby Mati i Greg są na torze, a u mnie ich w ogóle nie było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smiechy to byly dopiero na kartach jak wyszedles! error sie biedny poplakal :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie.. mnie też ominęły karty :( Następnym razem trza nadrobić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli kogos smieszylo to co ja mowilem w czasie dzisiejszej zabawy to to co mowili ci dwaj na kartach to przechodzi ludzkie pojecie... Plakalem... placze i bede plakal ze smiechu... az w bande zaliczylem razy kilka ze wzgledu na lzy w oczach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

PS.

Następnym razem jak ktoś będzie stawiał pokój to dajcie Chat na Normal, a tamto drugie na High.

Bo jak jest na Very High wszystko to cuda się dzieją. Niby Mati i Greg są na torze, a u mnie ich w ogóle nie było :)

No niby racja ale pierwszy raz miałem taką akcję żeby ktoś wyleciał z mojego pokoju , o spadających samochodach z nieba nic nie wspomnę....

Nawet Patricko spadł mi dziś na maskę i poleciałem z P1 na koniec stawki.

Ale nic..... "repermeny" od netu najwidoczniej coś pomerdały i mam gorzej niż 3 dni temu.

Reklamacja złożona, odebrana i zaakceptowana. W poniedziałek kładą mi nową linie..... ciekawe co z tego wyjdzie......

Tak czy inaczej piszę się na następną sobotę :banana:

=============================================

Akcja z errorem na kartach - ------ ----- bezcenna ...........

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest gites :) Ale trzeba ustawiać bardziej śmiechowe eventy niż tak na poważniej.

Te na poważniej, ale tylko trochę, to tak w przerwie jak już z bólu nie będzie można się śmiać :)

Deszcz i śnieg wg mnie świetnie wypadły dzisiaj, o takie coś chodzi.

No nie wiem INO co się działo, ale niezłe akcje po prostu.

Ja mam słabego neta, ale jak ustawiłem tydzień temu na swoim hoście chat na normal, a tamto na High, to było spoko.

Minimalne lagi występowały tylko na Nascarze. Nie wiem jak Sarewo, bo jest znowu chyba dzisiaj wywaliło?

Bo do mnie też się dostać nie mógł. Coś czuję, że jemu net nie wyrabia przy większej ilości osób, ale mogę się mylić rzecz jasna.

W każdym razie czekam na następną sobotę i co tam Error wymyśli ciekawego z listą fur, jako że on teraz układa.

PS.

Wy nie trenujcie tylko w tygodniu, bo to potem bez sensu jak się stawka rozjeżdża :P Albo hamujcie specjalnie XD

W kupie siła Panowie przecież. Ja liczę, że pojedziemy kiedyś ogórki na Nordzie i od startu do mety wszyscy razem :D

A jak ktoś wyleci to ładnie zwalniamy i czekamy! Myślę, że będzie śmiechu co nie miara przy tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem INO co się działo, ale niezłe akcje po prostu.

Pomerdały mi gamonie.

Jeszcze 3 dni temu GT5 zalecało mi wszystko na max i dziś patrzę : czat na max , wyścig tylko na "dobre".... WTF ??????

Ale może nowa linia coś poprawi.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, cos musialo byc nie tak. Na poczatku tygodnia wszystko bylo okrj, na 3h jazdy ani jednej zawieszki a teraz na co drugi wyscig mnie wyrzucalo. Zreszta chyba nie tylko mnie bo te wszystkie ucieczki i powroty reszty to tez byly rozlaczenia. Dziwna sprawa, hmm..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nigdzie się nie spieszy :) Zawsze ktoś inny może założyć przecież w razie czego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem dziś dołączyć ale nie widziałem żeby ktoś grał:/ wszystkie fury w garażu, odmalowane śmiechowo a tu lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałem dziś dołączyć ale nie widziałem żeby ktoś grał:/ wszystkie fury w garażu, odmalowane śmiechowo a tu lipa

Dodałeś kolegę INODrift do znajomych? Tutaj nie ma zaproszeń, musisz sam sobie wejść do założonego pokoju.

Wchodzisz poprzez zakładkę "Community / Społeczność", szukasz INO, a następnie klikasz filiżankę kawy na dole i dobijasz się do pokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musi miec hosta w znajomych zeby dolaczyc, wystarczy ze ma kogos kto aktualnie jezdzil na serwerze. Ale oczywiscie musi wtedy na wejsc prosil tejze osoby w Spolecznosci zeby sie dostac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladniem wystarczy ze ktos z listy gra, ale u nikogo nie widzialem zeby byl w trakcie gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kogo sprawdzales? Bo moze akurat masz tych ktorych dzisiaj nie bylo, a frekwencja nie powalala..

Kubol: Ty masz zakaz jazdy gokartami! :) Jak mozna na 3 kolku juz dublowac?! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki panowie ze jedbak sie nie pojawilem ale sobotnia woda weszla do gry :) Zaloze sie, ze gdyby wszystko mialo miejsce w niedziele to byloby wiecej osob.

Za tydzien ja moge postawic serwer. Jak bede przydzieloby to na bank to zrobie i bede :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do ino wyslalem ci zaproszonko do znajomych zeby wejsc do pokoju ale godzina czekania i pojezdzilem pewnie wiecej bylo oczekujacych na akceptacje i do dzis to wisi

probowalem przez innych ale nic to nie dalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do ino wyslalem ci zaproszonko do znajomych zeby wejsc do pokoju ale godzina czekania i pojezdzilem pewnie wiecej bylo oczekujacych na akceptacje i do dzis to wisi

probowalem przez innych ale nic to nie dalo

Sorry ale nie widzę wiadomości od Ciebie.

Zresztą wiele zaproszeń otrzymałem już w trakcie gry po 20:00.

A GT5 ma to do siebie, że żeby "zaakceptowany do znajomych" mógł dołączyć online ja sam musiałbym uruchomić grę od początku.

Na już uruchomionej i zaakceptowaniu nowego znajomego w GT5 go nie będzie do momentu ponownego uruchomienia.

Zapraszający będzie mnie widział jako znajomego w GT5 ale nie będzie mnie widział online tylko dlatego, że moje GT5 go nie widzi.

Reasumując - chcąc grać online GT5 trzeba się "dodawać" nie uruchamiając jeszcze gry. Wtedy wszystko działa poprawnie.

Wiem, wiem - masło maślane - ale łatwo to sprawdzić u siebie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już sam nie wiem co u mnie jest nie tak... Niby mam to łącze równoległe 2 mb/s, ale wczoraj patrzyłem na speedteście to mi gamonie zmniejszyły do niecałego 1 mb/s ...

Już nie mam do tego siły, tym razem nie było problemu z dołączeniem tylko po pierwszym wyścigu co chwilę wyrzucało mnie z serwera :(

Może powiecie jakich macie operatorów i jaką szybkość? Oczywiście Ci co nie mają problemu i mieszkają w Polsce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

error: Ty teraz robisz liste fur, tak?

Co Wy na to aby do konkretnych samochodow wybierac rowniez konkretne tory? Oczywiscie ich publikacja byla by razem z publikacja samochodow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dotyczy pomyslu sharenta jezeli bedzie remis to trzeci wyscig w nastepna sobote

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po przeczytaniu twojego posta wpadłem na myślę jeszcze coś lepszego. Wymyślamy przykładowo 3 eventy, np. te ferrarri vs lambo, mistrzostwa muscle carow i coś tam jeszcze. Każdy składa się z 3 wyścigów. I tutaj niespodzianka - każdej soboty gramy po jednym wyścigu z każdego eventu, a nie że tłuczemy przez cały wieczór jedno auto. Żeby ludzie za bardzo nie trenowali tory wybieramy bezpośrednio przed wyścigiem.

Edytowane przez sharent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tory małe i losowe, tego się trzymamy. Ja też przyjeżdżam ostatni i mam to gdzieś po prostu bo jest śmiesznie :)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, to ze JA przyjezdzam zawsze osttni, a nie Ty to akurat mi lata i powiewa bo wynagradza mi to kupa smiechu i dobra zabawa ;) Ale myslalem zeby juz fury byly przypisane do toru, ale skoro chcesz pelnego spontanu to cofam pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×