Skocz do zawartości
Patricko

Mała Liga GT5

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Ja bym pojeździł czymś, żeby po RM było jak dzisiejszy Lotus. Jeżeli wszyscy wybierają te numerki, to ja też. 1 - oczywiście. :biggrin:

Dokładnie KOWI... Niesamowity pożeracz czasu. Jeździło się bardzo fajnie. Muszę sobie tylko jeszcze trochę poprzypominać i będzie cycuś pizdeczka delikatesik cytując klasyka.

Edytowane przez Kasper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było potem zgrzytów, dla mnie nr. 7 ^^

Sory Panowie ale ja w najbliższą sobotę znowu nie dam rady się zjawić (studniówka :P ). Ostatnio w sumie siedziałem w domu ale grypa mnie dopadła i ledwo na oczy widziałem, dzisiaj troszkę lepiej się czuje, mam nadzieję że do przyszłej soboty wyzdrowieje o.O

Przepraszam, ale nie moglem sie opanowac.

Studniowka nieruchana matura nie zdana.

Przepraszam za wulgaryzm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, mniejsza o to :)

Jeszcze tak nawiąże do mojego filmiku. Pasuje Wam taka forma? Bo nie widać Kto jedzie, zaś z drugiej strony pół ekranu zawalone hudem. Chociaż Kto grał to wie kto jest kto w sumie. Ewentualnie sam będę na ekranie dopisywał Kto jest na wizji :)

Wracając do Gt5. Na jakich kamerach gracie i na jakiej czułości koła? Ja gram na zderzaku i czułość mam na 5, ale chyba dam na 7 bo lubię te bardziej czułe, hiehie :>

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też zderzak, czułość 7. Chociaż w moim przypadku to pewnie nie wiele zmienia.

Kiedyś jeździłem z kamery za samochodem. Dla kierownic to pewnie nie do pomyślenia, ale na padzie bardzo fajnie się tak gra. Ma się wtedy większą kontrolę nad tym co się dzieje wokoło.

Jak coś to jutro też będę chciał pojeździć. Na identycznych zasadach jak dziś, czyli bez zasad. :D Piszę, żeby było chociaż te 8 osób jak dziś, bo było już na prawdę fajnie. Powiedzmy, że od 20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak zaklepywanka numerów to ja mój szczęśliwy numer 13 biorę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie uznaje innych kamer niż kokpit. Tak samo nigdy nie zmieniam biegów lopatkami tylko dźwignią, chyba że auto nimi dysponuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, mniejsza o to :)

Jeszcze tak nawiąże do mojego filmiku. Pasuje Wam taka forma? Bo nie widać Kto jedzie, zaś z drugiej strony pół ekranu zawalone hudem. Chociaż Kto grał to wie kto jest kto w sumie. Ewentualnie sam będę na ekranie dopisywał Kto jest na wizji :)

Trzeba będzie po prostu ustalić kto jakimi kolorkami jedzie. Najlepiej dobrać się po dwie osoby, żeby taki sam kolor był tylko np. inne felgi w obu samochodach. HUD w tych powtórkach to masakra, nie widać zupełnie nic :P

Kamera zdecydowanie ze zderzaka. W kokpicie za mało widać, a że tylko wizją odbieramy co się dzieje w gt to wolę trochę więcej widzieć. Ogólnie wolałbym z nad maski jechać, ale w Gran turismo kamera pod jakimś dziwnym kątem jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo on jest chyba nie z nad maski, a z nad szyby :P Strasznie dziwnie się z tym jeździ...

Nie mogli zrobić normalnie tak jak jest wszędzie, kitajce musiały po swojemu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za jak dla mnie to 77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś przeszkadza to że może dostać w dupe i zepsuje mu to wyścig to można wyłączyć kolizje i samochody będą się przenikać i żadnych kolizji nie będzie, ale to niema sensu bo to tak jakby każdy jechał sam.

Je używam właśnie tej kamery z maski prawie od początku i się przyzwyczaiłem

jbc to wybieram nurem 17 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba czas odkurzyc gt5 bo na filmikach widac jaka to dobra zabawa jest :) Chetnie z wami pojezdze jesli istnieje taka mozliwosc. Zglosic sie do errora?

Wiem ze w sumie to tylko dyskusja wstepna i nic do konca nie jest ustalone ale mam pytanko. Czy scigac sie bedziemy tylko po asfalcie, czy w gre wchodzi tez inna nawierzchnia typu snieg, szuter itd.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie fury są z salonu. Oczywiście żadnego modyfikowania, wymiany oleju, dokładania spojlerów, itd.

Kupujesz furę, ewentualnie malujesz i zmieniasz felgę i tyle. Jak nie ma odp. opon to kupujesz Sportowe Twarde.

I tyle :)

Wymiana oleju jak najbardziej tak, dzięki temu kupując w salonie samochód i wymieniając olej wiesz ile KM i PO ma dany samochód w standardzie i wiesz jaki limit nastawić.

W każdej lidze jest dopuszczona wymiana oleju, to normalna rzecz, tego nie da się nigdzie zabronić w ustawieniach. Wystarczy że tuning będzie zabroniony lub ustawione tylko RM.

Dorzuciłbym jeszcze ciężkie uszkodzenia, to może przyhamuje niektórych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamera zdecydowanie ze zderzaka. W kokpicie za mało widać, a że tylko wizją odbieramy co się dzieje w gt to wolę trochę więcej widzieć.

E tam, przynajmniej czujesz że wsiadasz w jakiś inny samochód, z inną deską rozdzielczą, charakterystycznym układem zegarów itp., a tak to masz zawsze to samo bez względu na to, jakie auto wybierzesz. Nie sądziłem, że tu wszyscy jeżdżą ze zderzaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, mamy swój własny dział, dzięki uprzejmości naszych adminów, doprosiłem się o niego.

Także teraz możemy wszystko mieć w jednym miejscu i nie wadzić nigdzie nikomu :)

Regulaminy, listy obecności, itd. będzie powstawało z czasem.

Wszystko się rozwinie w miarę rozwoju sytuacji w lidze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po głębszym przemyśleniu postanowiłem jednak założyć temat poświęcony wklejaniu filmików z ligi, tak żeby wszystko było w jednym miejscu.

Z tym, że chciałbym to zrobić na pewnych warunkach, które jeśli będą przestrzegane, to cały temat będzie prezentował się jak należy i nie będzie zbędnych dyskusji.

Chciałbym, aby na jednego użytkownika przypadał jeden post. Czyli np. ja będę wrzucał wszystkie swoje filmiki do tego właśnie postu, a np. użytkownik X, który napiszę drugi post, będzie wrzucał swoje wszystkie filmiki do jego postu, itd.

=====================================================

FILMIKI OD PATRICKO:

TESTY


=====================================================

Osoby nagrywające filmiki:


PS.

Proszę nie komentować w tym temacie! Jeśli coś chcecie dodać to albo na YT pod filmikiem, albo w innym temacie, gdzie został dodany filmik.

Najlepiej wszystkie dawać w formie linków, ponieważ estetyczniej to wtedy wygląda.

Forma dodawania dowolna, byle nie było "rozpiździaju" na forum :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj możemy umawiać się na ustawki, co by ulżyć głównemu tematowi.

Także jak chcecie się umawiać na wspólne granie to zapraszam tutaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj będziemy pisać propozycję kolejnych eventów na dany weekend.

Na razie forma tworzenia eventów nie jest określona. Póki co wybieramy wstępnie około 10 fur, do max 500 PP i potem w lobby losujemy jedną z tych fur oraz tor. Liczba okrążeń to wstępnie 5, ale będzie też zawsze jeden dłuższy event na 20 lapsów.

Oczywiście wszystko kwestia obgadania. Zobaczymy jak pomysł wypali na testach.

Także jak macie jakieś odjechanie propozycje to piszcie :)

Na dzień 9.02.2013 mamy taką listę samochodów:

1. BWM Z4 M Coupe '08 - 69k cr

2. Honda NSX TypeR '02 - 119k cr

3. Mitsubishi Lancer Evo X GSR P.P '07 - 43k cr

4. Mazda RX-7 SpiritR Type A '02 - 40k cr

5. Alfa Romeo 147 - 31k cr

6. Ford Mustang '07 - 48k cr

7. Peugeot 307 CC - 43k cr

8. Mazda Eunos Roadster '89 - 17k cr

9. Citroen C4 - 31k cr

10. VW Golf IV '01 - 31k cr

Co do osoby, to możemy zrobić tak, że np. ta co wyznaczała, mówi kto ma robić następną.

Rzecz jasna wybiera osobę, która jeszcze nie była wcześniej wybrana aż do wyczerpania całej listy, a potem od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

to chyba odpowiedni temat. Aby wystartowac w jakims weekendowym evencie trzeba miec jakies wymogi?

I mam nadzieje ze karacie tych co sie specjalnie wpieprzaja jeden w drugiego (np. hamowanie na ostrym zakrecie, wzjezdzasz w dupe typowi on wylatuje z toru a my jedziemy dalej..)

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba żadnych wymogów. Obecnie jest faza testowania wszystkiego i wszystkich, także wiesz, jest póki co dziko na torze.

Oczywiście będziemy się starać eliminować złe zachowania, to normalne, ale jako takiego systemu rygorystycznych kar nie przewidujemy.

Mam nadzieję, że mamy do czynienia z dorosłymi ludźmi, więc jakaś reprymenda na forum + wyjaśnienie sprawy pomiędzy poszkodowanymi i myślę, że sytuacja się nie powtórzy.

Na razie liga jest w powijakach. Nie wiemy ile będzie lig, jak długo będziemy jeździć. Dlatego właśnie póki co z chłopakami mamy debaty co i jak.

Głównie jesteśmy nastawieni na ludzi ze starej ekipy Małej Ligi F1, ale rzecz jasna nowych też witamy z otwartymi rękoma :)

Jak coś to ustawiamy się w temacie od Ustawek.

PS.

Ja ogarnę pierwszy post i wypiszę tam całą ideę Małej Ligi w GT5, aby nie było niedomówień i ktoś się nie zawiódł.

Bo tutaj z chłopakami ogólnie mamy dość ścigania się na poważnie i dla punktów. Po prostu chcemy czystej walki w losowych warunkach i z dużą dawką śmiechu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy na to zeby zrobic tez jakis wyscig gokartow? Powiedzmy 125, kilka okrazen! Tam jest duuuzy fun! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie numerek 36 :)

Ja od zawsze używam kamery z maski i niewyobrażam sobie jeździć inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że mamy swoje małe osobne forum, ale szkoda, że nie znajduje się ono w dziale F1. Jakoś dziwnie mi się wchodzi w GT5 mając na myśli Małą Ligę. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę nie spamcie tu tymi numerami :) Przyjdzie pora na zapisy kiedyś to będziecie Errorowi od razu podawać, ale kiedy to będzie to jeszcze długa droga. Tymczasem i tak każdy sobie wpisze jaki numer będzie chciał.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak to dzis okolo 20 server bedzie stal. Kto chce to zapraszam. Dodac mnie do znajomych, w wiadomosci wpisac gt5 i jedziemy kilka wyscigow.

Dobrze byloby jakby furki z listy ktora patricki podal w temacie eventy wiekszosc miala, bo klekoty z zakladki online juz powoli wszystkie objezdzamy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×