Skocz do zawartości
CePeeN

[PSV] Killzone Mercenary

Rekomendowane odpowiedzi

Preorder złożony. Będzie ciężko bo w tym samym okresie wychodzi Diablo 3 którego też zamówiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

140zł to w sam raz jak za preorder na premiere :)

Ultima ma za 179 pudełkową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w betę i powiem że graficznie to masakra jakaś jest. Gra wygląda lepiej niż KZ z PS3. Z multi jest tak jak zwykle czyli żmudna nauka by w końcu móc wymiatać. Jedynie przeszkadza sprint pod O ale taki już urok Vity. Wiem że w Najemnika i GTA 5 będę po sieci grał do upadłego w tym roku.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem i ja. Graficznie loo mega o Ja cie panie bozium Maskara moich galek ocznych.

Multi wciąga jak diabli. Biorę na premierę w PSS

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi jak mam kupic bronie? czy jest tylko jedna mapa bo gram ciagle na tym samym ? Jak wyjsc z gry juz po meczu ? Bo nie moge nic nacisnac tylko odlicza czas do nastepnego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy u nas będzie tylko wersja PL czy da się wybrać język. Bo mam potwierdzone, że wersja pl jest żenująca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas mam:

BŁĄD GRY

Wyrzucono cię z powodu braki połączenia.

 

Ehh

 

 

Edit:

Odpaliłem grafika WOW

Przecież to lepsze niż PS3

 

ale lamusem jestem nie umiem grać na Vicie w FPS

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale lamusem jestem nie umiem grać na Vicie w FPS

No to jest nas dwóch.

 

Lokalizacja z bety jest fatalna. Jeśli wszyscy aktorzy tak się wczują w rolę to będę grał z wyłączonym dźwiękiem.

Co do grafiki to powiem że kupiłem dziś Resistance i wizualnie te dwie gry dzieli generacja sprzętu. Killzone wygląda obłędnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem i załączyłem na godzinkę - grafika zajebista, już parę razy padłem w trakcie strzelania fotki. Celuje mi się trochę trudno, może dlatego że w FPS'a na Vicie jeszcze nie grałem. Twórcy wzięli to chyba pod uwagę bo wystarczy parę strzałów i gościu leży, wrogowie są mniej wytrzymali niż ci z KZ3. Nie ogarniam jeszcze tej minigierki z hakowaniem w jednym z trybów Warzone. Nie planowałem kupić na premierę ale jeśli multi będzie równie dobre co z KZ3 (na razie się na to zapowiada, chociaż trochę za wcześnie by stwierdzić) i zaś się zatracę na około 100 godzin to ciężko będzie sobie grę odpuścić. Tylko teraz skąd kasę wziąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gierka już całkiem nieźle mi idzie :)

 

Nie grałem nigdy w żadne bety wiec mam pytanie - czy te lvl ktore sobie teraz wyrobie przejda mi na pełną wersje ? (w sensie savy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna gierka już całkiem nieźle mi idzie :)

 

Nie grałem nigdy w żadne bety wiec mam pytanie - czy te lvl ktore sobie teraz wyrobie przejda mi na pełną wersje ? (w sensie savy)

Nie, bedzie reset wszystkiego i nic nie zostanie przeniesione do pelnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagnalem wczoraj by 15 minut pograc przed snem dla testu, gralem poltorej godziny :D masakra, opad szczeki przy grafice, mechanika gry, celowanie bardzo mi sie podoba. zero lagow, szkoda ze osob juz bylo malo do gry. Mam tylko pytanie, jak sie te durne kapsuly otwiera, pomijajac fakt ze praktycznie zawsze mnie zabijaja w ciagu tych 10 sekund, no ale chcialbym to rozkminic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sciagne to sam sprawdze, ale po waszych zachwytach wyglada na to, ze moze to bedzie pierwsza gra na vite ktora kupie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagnalem wczoraj by 15 minut pograc przed snem dla testu, gralem poltorej godziny :biggrin: masakra, opad szczeki przy grafice, mechanika gry, celowanie bardzo mi sie podoba. zero lagow, szkoda ze osob juz bylo malo do gry. Mam tylko pytanie, jak sie te durne kapsuly otwiera, pomijajac fakt ze praktycznie zawsze mnie zabijaja w ciagu tych 10 sekund, no ale chcialbym to rozkminic :P

 

 

musisz naciśnąć ekran dotykowy. W misjach gdzie nie jest to twoim zadaniem same sie otwierają, W misjach "haker" czyli 2 i 4 musisz ją schakować. Na środku pokazuje Ci 4 symbole musisz wybrac (po lewej i prawej masz do wyboru) te które pasują i nacsinąć na środek. Jak dopasujesz dobre to się otwiera. nie wiem czy jasno wytlumaczyłem :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem co prawda w betę ale na 90% postęp z niej nie przejdzie...

 

 

Brać na premierę czy najpierw diabolo3... hmmm ;)

Edytowane przez zdun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz naciśnąć ekran dotykowy. W misjach gdzie nie jest to twoim zadaniem same sie otwierają, W misjach "haker" czyli 2 i 4 musisz ją schakować. Na środku pokazuje Ci 4 symbole musisz wybrac (po lewej i prawej masz do wyboru) te które pasują i nacsinąć na środek. Jak dopasujesz dobre to się otwiera. nie wiem czy jasno wytlumaczyłem :P

Tak dzieki wielkie, zapomnialem klikac na srodek hehe

Zdun przeciez to fps, najgorsze zlooooo :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dzieki wielkie, zapomnialem klikac na srodek hehe

Zdun przeciez to fps, najgorsze zlooooo :P

 

Ja osobiście nie cierpie FPS na konsole, ale tej becie dałem szanse i jestem pod wrażeniem. Killzone Najemnik będzie moim pierwszym FPS jaki kupie na konsole :)

 

Jakie macie karty odwagi ? :D Ja mam asa trefl i się zastanawiam czy jestem kozakiem czy tak łatwo się wybić ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brać na premierę czy najpierw diabolo3... hmmm ;)

Biorę jedno i drugie. Ale w październiku i tak GTA Online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja zakupiłem preorder :D z jakim gadżetem wzięliście? Z karabinem czy walizką? Ja wybrałem karabin bo jeśli dobrze doczytałem to nie będzie go w normalnej wersji. Mam nadzieje że się nie mylę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×