Skocz do zawartości
CePeeN

[PSV] Killzone Mercenary

Rekomendowane odpowiedzi

Grę dostałem razem z Vitą w zestawie, ogrywam kampanię i jestem pod wrażeniem, początkowo miałem problemy ze sterowaniem bo jednak Vita to nie DS3/4, szybko jednak się przestawiłem. Mega pozytywnie zaskoczyły mnie QTE w ataku nożem, szybki ruch po ekranie i wróg kończy z kosą w cielsku :shok:

 

Czy ktoś gra może z gripem do Vity? Rozważam zakup ale ze zdjęć w necie ciężko coś wybrać, może ktoś korzysta to pliss o polecenie i podpięcie stosownego linku.

 

Wracając do gierki jeszcze to gram na Easy, to pierwszy tytuł na przenośnej konsoli i wolałem nie szpanować aby się nie zniechęcić. Tak czy siak, gierk super i jeśli ktoś rozważa zakup to polecam bez cienia wątpliwości :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro chyba przyjdzie do mnie z amazona taki:

 

http://www.amazon.co.uk/Hori-Officially-Licensed-Attachment-PlayStation/dp/B0084SQEO6/ref=zg_bs_1590474031_24

 

jak wypróbuję, podzielę się opinią.

 

Chciałem taki:

 

http://www.amazon.co.uk/Sony-Licensed-Trigger-Grips-Playstation/dp/B0072A4JVW/ref=zg_bs_1590474031_50

 

ale jak zamawiałem to cena była 30 Ł, uznałem, że za dużo. Jeśli ten, który kupiłem nie sprawdzi się, kupię ten droższy.

 

Poza tym na aukcji allegro playergames coś takiego można kupić za 19 zł, a na amazonie kosztuje:

 

http://www.amazon.co.uk/Playstation-Officially-Licensed-Deluxe-Travel/dp/B00623EB86/ref=zg_bs_1590474031_72

 

A tu proszę filmik z unboxingu tego, który zakupiłem:

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:thanks:

 

Dzięki wielkie! Skoro jednak wyskoczyłeś z kapelusza to jeszcze prośba; wrzuć kilka słów opinii co do grania z uchwytem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do prośby o opinię, też rozważam zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skusiłem się jakiś czas temu na ten droższy, akurat nie był dostępny w UK, więc zamówiłem w USA. Moim zdaniem naprawdę świetna sprawa i warto, nie żałuję ani grosza. Ale paradoksalnie sam z niego nie korzystam często, ze względu na zbyt małe etui. Często przenoszę Vitę, a obawiam się że ciągłe wkładanie/wyciąganie do/z tego uchwytu może w końcu doprowadzić do porysowania krawędzi obudowy. Nie zrozumcie mnie źle, generalnie nie ma z tym problemu, Vita montuje się w uchwycie bezproblemowo, ale ja musiałbym to robić przynajmniej 2 razy dziennie. Jak już uda mi się znaleźć odpowiednie etui, to cały czas będę korzystał z tego uchwytu. Moim zdaniem warto i polecam.

 

Żeby nie robić całkowitego offtopa - Tomo, Cuki - wyślę Wam zaproszenia, może się uda kiedyś razem pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Żeby nie robić całkowitego offtopa - Tomo, Cuki - wyślę Wam zaproszenia, może się uda kiedyś razem pograć.

 

Pliss o dopisek że z forum w sprawie Killzone'a bo dostaję sporo pustych zaproszeń i je po prostu systematycznie wywalam :yes:

 

Obawiam się jednak że jeśli już by się udało zagrać to będzie niezła polewka ze mnie :) Na Ps3/4 robiłem za mięso armatnie ale tutaj to już w ogóle pędzie jedno wielkie; padnij! Powstań! BTW Pytanie z kategorii; mam Vitę 3 dzień ;) Jak z komunikacją głosową w on-line? Da radę sparować headset od Ps3 albo podpiąć te przewodową słuchawkę mono z Ps4? Próbował ktoś? Jestem w robocie aktualnie i z wiadomych przyczyn nie mam jak sprawdzić :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komunikacja głosowa w Killzone odbywa się przez aplikację Impreza. Vita ma wbudowany mikrofon, działa w miarę ok. Headsetu bezprzewodowego od PS3 chyba nie da się sparować. Różne przewodowe słuchawki powinny działać. Ja korzystałem z słuchawek, które miałem w zestawie z Xperią Z, a kumpel miał chyba słuchawki od Samsunga S3. Problemów z komunikacją nie było.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Headsetu bezprzewodowego od PS3 chyba nie da się sparować ...

 

Chyba :) Sprawdziłem już i działa bez problemu, poniżej krótki know-how;

 

1. Wchodzimy do USTAWIEŃ VITY, podmenu URZĄDZENIA i dalej URZĄDZENIA BLUETOOTH,

2. Na wyłączonej słuchawce wciskamy POWER trzymając tak długo aż zapali czerwony ring wokół MIC MUTE*,

3. Vita odszuka słuchawkę która jest aktualnie w trybie parowania i wybieramy ją z listy dostępnych pozycji,

4. Kod dostępu do słuchawki to 0000 (cztery zera), wbijamy go i voila, słuchawka działa jako headset :)

 

* w trybie parownia czerwony ring wokół MIC MUTE będzie mrugał naprzemiennie z zieloną diodą POWER, opis dotyczy słuchawki widocznej w spoilerze poniżej, obstawiam jednak że pozostałe headsety SONY też da radę podłączyć;

 

2316148-5930188113-ps3-h.jpg

 

Można w Killzone Multi i nie tylko pocinać bez dodatkowych kabelków :yes:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Sam próbowałem i szukałem rozwiązania, ale nigdzie nie udało mi się go znaleźć.... Na pewno czasem przyda się taka opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto chętny do multi to dodawać mnie :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również chętnie pogram w Najemnika. Każdy Killzone w multi jest u mnie mile widziany. :)

 

Ugadujemy się na jakiś konkretny termin? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę np. jutro do godziny 15 a później wieczorem. Napisz mi na PSN jak będziesz chciał pograć :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszym zleceniu. Całkiem fajnie się gra. Ładna grafika i ogólnie dobre wrażenia. Gra na duży plus na ten moment.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno kupiłem strefę botów i za 10zł polecam,ułatwia to platyne,a przynajmniej trofeum Krwawa Łaźnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, Krawa Łaźnia to jest do zrobienia w singlu. Bo chodzi o zabicie 1000 ludzików?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, Krawa Łaźnia to jest do zrobienia w singlu. Bo chodzi o zabicie 1000 ludzików?

 

Chyba raczej 10 000 ludzików :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, Krawa Łaźnia to jest do zrobienia w singlu. Bo chodzi o zabicie 1000 ludzików?

Wszędzie możesz farmić,w single,multi czy boty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej 10 000 ludzików :)

No możliwe :-)

Wszędzie możesz farmić,w single,multi czy boty ;)

Wiem o tym dlatego napisałem że dodatek wcale nie jest potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No możliwe :-)

Wiem o tym dlatego napisałem że dodatek wcale nie jest potrzebny.

Strefa botów naprawdę pomaga do platyny.

W jednym meczu przez 10 minut można zabić lekko 60 wrogów a zarobek 6000 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne, że jeszcze nikt nie pieje z zachwytu nad ceną tej znakomitej pozycji. Każdy posiadacz Vity za 39zł powinien brać w ciemno tego Killzona. Dla mnie jest to absolutnie najlepsza gra na Vitę, ale ja ubóstwiam wszystkie Killzony, więc moje zdanie nie jest do końca obiektywne. :P Niemniej, również polecam.  :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego ze malo kto ma ta uboga w gry konsolke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego ze malo kto ma ta uboga w gry konsolke

Japończycy nie narzekają na ilość gier. Ja także.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×