Skocz do zawartości
CePeeN

[PSV] Killzone Mercenary

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie dlatego ze malo kto ma ta uboga w gry konsolke

 

Jak masz pisać takie farmazony to już lepiej nic nie pisz...

Masz Vitę i piszesz z autopsji czy jesteś kolejnym teoretykiem?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego ze malo kto ma ta uboga w gry konsolke

 

Nawet nie posiadasz tej "ubogiej w gry" konsolki, a powtarzasz bzdurę, którą ktoś kiedyś stwierdził i się przyjęło. Keep tryin' bro!  :whistling:

 

Tak jak koledzy wyżej, ja również nie narzekam na brak gier na Vitę. Naprawdę dobrych gier.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam vite ogralem, co chcialem ograc i nie mam w sumie w co grac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam vite ogralem, co chcialem ograc i nie mam w sumie w co grac...

To tak samo jak ja na PS3 ograłem co chciałem ograć, kupiłem sobie Vitę...gram do dziś, a PS3 leży w szufladzie. Na PS4 gram codziennie, a na Vicie w pracy. Ps3 poszła w odstawkę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak samo jak ja na PS3 ograłem co chciałem ograć, kupiłem sobie Vitę...gram do dziś, a PS3 leży w szufladzie. Na PS4 gram codziennie, a na Vicie w pracy. Ps3 poszła w odstawkę.

Mam identycznie, tyle że używam ps3 jako media serwer :)

Samo Killzone kupiłem parę dni temu, ale jakoś mnie nie porwało.

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 misję ograłem w pracy na nocce i wróciłem do Most Wanted :D Ale w następnym tyg znowu nocka, więc program znowu, może będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 misję ograłem w pracy na nocce i wróciłem do Most Wanted :biggrin: Ale w następnym tyg znowu nocka, więc program znowu, może będzie lepiej.

Początkowo to może nie wyglądać jakoś super, ale jak mówię to negatywne początkowe odczucie może się pojawić, ale potem jest coraz lepiej. Gra daje radę i jest bardzo dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy paczka z botami jest dostępna na pss eu ? 

 

Pytam ponieważ nigdzie nie widzę na storze tego dodatku a chciałem pograć trochę z botami podczas podróży pociagiem XD

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy paczka z botami jest dostępna na pss eu ?

Pytam ponieważ nigdzie nie widzę na storze tego dodatku a chciałem pograć trochę z botami podczas podróży pociagiem XD

Uruchom grę i w trybie multiplayer powinna być,opcja strefa botów,kliknij i powinno ciebie przekierować do ps store.

Albo wpisz po prostu "strefa botów".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Niestety wpisanie na pss via www nie pokazało nic...jednak jak tylko wrócę do domu to sprawdzę czy w odpalonej grze załapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok działa. Fajnie się strzela z botami i mapki są mega dostosowane.

 

Co do kampanii to zapowiada się nieźle.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze bardziej podchodziła mi strefa wojny i operacje (KZ2 i KZ3), ale w Najemniku partyzantka jest najlepiej zrobionym trybem z całego multi. Mapki są idealnie wyważone pod ośmiu graczy, przez co nie sposób się nudzić. No i nie ma tej zasranej kampy, która często pojawiała się w wersjach na dużą konsolę.

 

No a z botami też gra się fajnie. Dobra opcja, żeby postrzelać na luzie i bez spiny. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kampania zaliczona. Długa jakoś nie była ale nawet bardzo fajna.

 

Teraz zostaje mi siekać na multi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też pewnie wystartuje na tym poziomie. Biorąc pod uwagę ze cały sprzęt zostaje to teraz pójdzie trochę łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom Hard/Veteran w Najemniku jest niezbyt trudny, nawet gdy gramy od zera i bez osprzętu. Zazwyczaj nie tykam harda w FPS-ach, ale tutaj zaryzykowałem (dla pucharka :P) i ukończyłem całość bez większych problemów, grając na tym poziomie od początku. Podobne opinie można poczytać w Sieci. Pewnie zaliczycie kampanię bez spoconych rąk. ;)

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A są jeszcze jakieś dodatkowe kontrakty czy tylko te co widać w fabule ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie. Nie jest jakieś trudne. Elite w Killzone 3 to dopiero była masakra. Chociaż w Shadow Fall Elite jeszcze gorsze bo ma się tylko 3 życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A są jeszcze jakieś dodatkowe kontrakty czy tylko te co widać w fabule ?

 

Są tylko te, co widać w fabule. Przy czym każdy kontrakt ma różne rodzaje warunków do spełnienia, w zależności od tego, jaki styl kontraktu obierzesz (cichy, precyzja, demolka). Takie przedłużenie singla, utrudnione o trzymanie się ścisłych zasad poszczególnych kontraktów. Szczerze mówiąc, wolałbym jakiś tryb hordy, czy coś w tym stylu, najlepiej online.

 

Faktycznie. Nie jest jakieś trudne. Elite w Killzone 3 to dopiero była masakra. Chociaż w Shadow Fall Elite jeszcze gorsze bo ma się tylko 3 życia.

 

Elitka w Trylogii na PS3 dopiero przede mną, gdyż postawiłem sobie ambitny cel wbicia platek we wszystkich Killzonach. Choć najbliżej platki jestem chyba w Najemniku. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbijanie platyn w Killzone'ach to ciężki kawałek chleba. Zwłaszcza w multi w 2 części gdzie zostali już sami weterani, a trophy za bycie wśród 1% graczy w tygodniu to na prawdę ciężkie zadanie. W Shadow Fall założenie 6 headshotów na jednej adrenalinie to też niezła sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet chyba nie myślę o wbiciu platyny w Najemniku...są trofiki online a przy tym że wchodzę do gry tak późno, to raczej nie uda mnei się wykonać niektórych trofików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbijanie platyn w Killzone'ach to ciężki kawałek chleba. Zwłaszcza w multi w 2 części gdzie zostali już sami weterani, a trophy za bycie wśród 1% graczy w tygodniu to na prawdę ciężkie zadanie. W Shadow Fall założenie 6 headshotów na jednej adrenalinie to też niezła sprawa.

 

Mam to szczęście, że wbiłem Valor Crand Cross w KZ2 już jakiś czas temu, choć nie było jakoś szczególnie trudno. Wszystkie onlajnowe trofki z dwójki, trójki i Najemnika mam zaliczone. Pozostaje więc masterowanie singla w każdej z odsłon. :) A, no i muszę kiedyś napocząć też Killzone HD, który grzecznie czeka na dysku już dość spory kawał czasu.

 

Ja nawet chyba nie myślę o wbiciu platyny w Najemniku...są trofiki online a przy tym że wchodzę do gry tak późno, to raczej nie uda mnei się wykonać niektórych trofików.

 

Trofki online można ponoć wbić w strefie botów. Ja akurat wbiłem wszystkie na multiku z drobną pomocą ziomków z friendlisty, więc nie mogę potwierdzić, czy zalicza w botzone, ale sami twórcy zarzekali się, że pucharki z botami zalicza tak samo jak w multi. Jeżeli będziesz miał problem z którymś pucharkiem (zwłaszcza "Śpiąca Królewna" jest trudny i w dużej mierze zależny od szczęścia), to chętnie pomogę w zaliczeniu ich. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do grania z botami to nie wszystkie trofiki wpadną. Najlepszym przykładem jest trofik "nOOb" którego nie dostałem mimo dobrych 20 starć z botami a wpadł za pierwszym razem przy graniu z normalnymi graczami. Co do trofików online to chętnię przyjmę pomoc w niektórych jeżeli same nie wpadną do mojego czasu powrotu do domu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×