Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Załóż PayPal'a, szybko łatwo i przyjemnie, przelewasz sobie kase na pal'a pootem płacisz co najwazniejsze działa na ebayu i amazonie więc masz później większe pole manewru jeśli chodzi o inne tytuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Muntrill, @ Strife, dzięki za odpowiedzi. Teraz będę wiedział jak za to zapłacić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem gra jako sandbox, świat większy niż w Skyrimie to ogromna niewiadoma i loteria co z tego wyjdzie. Co innego oglądać kilka idealnie zmontowanych filmików a co innego samemu biegać po ogromnych przestrzeniach i wykonywać setki podobnych do siebie zadań. Już w "małym" W2 w 3 rozdziale dało się odczuć schemat i powtarzalność typów questów, a tutaj pewnie będzie 100 razy więcej zadań i 100 razy więcej nudnych tablic dzięki którym questy akceptujemy.

 

Podsumowując, gra to duża niewiadoma. Sandbox to wyższa szkoła jazdy. Jeśli W2 nie potrafili dobrze zbalansować (na początku trudna, przy 2-3 rozdziale bezczelny banał, kompletnie niepotrzebne ważenie i inne pierdoły ) to co będzie tutaj, gdzie trzeba idealnie dopieścić milion więcej zależności. Dodatkowo na pewno uleci filmowy feeling poprzednich części przy otwartym świecie, co przy w pełni wykreowanej postaci Wiedźmina może nie każdemu przypaść do gustu. Moim zdaniem przy sandboxach, tylko niemy główny bohater (+ edytor) z którym się w pełni utożsamiamy a nie odgrywanie "cudzej" roli, tutaj Wiedźmina z książki. Już w W2 wkurzało mnie, że gość gada jakieś bzdury po swojemu z którymi ja się kompletnie nie utożsamiam, ale filmowa konwencja to szybko prowadziła dalej więc za bardzo nie wnikałem. Otwarty świat to jednak co innego.

Edytowane przez Szatanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem gra jako sandbox, świat większy niż w Skyrimie to ogromna niewiadoma i loteria co z tego wyjdzie. Co innego oglądać kilka idealnie zmontowanych filmików a co innego samemu biegać po ogromnych przestrzeniach i wykonywać setki podobnych do siebie zadań. Już w "małym" W2 w 3 rozdziale dało się odczuć schemat i powtarzalność typów questów, a tutaj pewnie będzie 100 razy więcej zadań i 100 razy więcej nudnych tablic dzięki którym questy akceptujemy.

 

Podsumowując, gra to duża niewiadoma. Sandbox to wyższa szkoła jazdy. Jeśli W2 nie potrafili dobrze zbalansować (na początku trudna, przy 2-3 rozdziale bezczelny banał, kompletnie niepotrzebne ważenie i inne pierdoły ) to co będzie tutaj, gdzie trzeba idealnie dopieścić milion więcej zależności. Dodatkowo na pewno uleci filmowy feeling poprzednich części przy otwartym świecie, co przy w pełni wykreowanej postaci Wiedźmina może nie każdemu przypaść do gustu. Moim zdaniem przy sandboxach, tylko niemy główny bohater (+ edytor) z którym się w pełni utożsamiamy a nie odgrywanie "cudzej" roli, tutaj Wiedźmina z książki. Już w W2 wkurzało mnie, że gość gada jakieś bzdury po swojemu z którymi ja się kompletnie nie utożsamiam, ale filmowa konwencja to szybko prowadziła dalej więc za bardzo nie wnikałem. Otwarty świat to jednak co innego.

Wszyscy dziennikarze, którzy grali są oszołomieni grą, wszyscy ja bardzo chwalą więc nie rozumiem obaw. Samo to, że Danny z GS powiedział o niej "it feels like a fantasy version of Red Dead Redemption" mówi samo za siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 2 nudny powiadasz? Przeszedłem 5 razy, każdą smścieżką i na najwyższym poziomie trudności, specjalnie czytając w necie spis wszystkich dostępnych misji w danych obszarach, by moć wymaksować geralta.

Nudna powiadasz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Starh

Ile godzin grali ? Chociaż 25 ? Ile ruszyli zadań pobocznych czyli największą siłę sandboxów ?

 

Spux

Nie wiem o co ci chodzi jeśli w ogóle do mnie piszesz. Zacytuj zdanie gdzie "nudny" pojawia się w ogólnym odniesieniu do W2 w moim poście. Dopowiadasz sobie. Napisałem, że w 3 rozdziale schemat zadań zaczął wpadać w powtarzalność. Wariacje typów questów z 1 i 2 rozdziału. Stąd obawa co do różnorodności zadań w W3 gdzie przecież będzie ich znacznie, znacznie więcej niż w poprzedniku.

Edytowane przez Szatanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Starh

Ile godzin grali ? Chociaż 25 ? Ile ruszyli zadań pobocznych czyli największą siłę sandboxów ?

 

Spux

Nie wiem o co ci chodzi jeśli w ogóle do mnie piszesz. Zacytuj zdanie gdzie "nudny" pojawia się w ogólnym odniesieniu do W2 w moim poście. Dopowiadasz sobie. Napisałem, że w 3 rozdziale schemat zadań zaczął wpadać w powtarzalność. Wariacje typów questów z 1 i 2 rozdziału. Stąd obawa co do różnorodności zadań w W3 gdzie przecież będzie ich znacznie, znacznie więcej niż w poprzedniku.

Dziennikarze Gamespotu grali ponad 12h.

Polecam zajrzeć na ich stronę - wrzucili już dwa z trzech obiecanych materiałów.

 

Zresztą już wcześniej wielu nagrywających na yt opowiadało po styczniowej prezentacji, że zadania są różnorodne i bardzo dobrze skonstruowane.

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niecaly miesiac czekania...

 

ev64DLA.gif

 

Jedyne co mnie troche piecze to kompletny brak krwi na ziemi po uderzeniu wroga, troche dziwnie to wyglada przy akompaniamencie fruwajacej juchy w powietrzu.

Edytowane przez Bansai
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie kminie tej fazy, że materiał jest odpalony na wersji z PC'ta, a w rogu i na kanale, którym to umieścili jest logo Xboxa xD Wtf?

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...bo a nóż ktoś się nabierze i jeszcze kupi? ;) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niecaly miesiac czekania...

ev64DLA.gif

Jedyne co mnie troche piecze to kompletny brak krwi na ziemi po uderzeniu wroga, troche dziwnie to wyglada przy akompaniamencie fruwajacej juchy w powietrzu.

No co Ty, przecież wszystko jest na Geralcie po tych ciosach dlatego nic na ziemi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam z niecierpliwością na nowego Wieśka, ale jak słyszę że embargo kończy się 27 kwietnia, oraz do 27 kwietnia trzeba zapłacić preorder na cdp, to aż się boje pomysleć czy to aby nie zamierzone. Ludzie zapłacą, pokażemy gre na ps4 będzie kupa,  ale ludzie i tak już zapłacili. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam z niecierpliwością na nowego Wieśka, ale jak słyszę że embargo kończy się 27 kwietnia, oraz do 27 kwietnia trzeba zapłacić preorder na cdp, to aż się boje pomysleć czy to aby nie zamierzone. Ludzie zapłacą, pokażemy gre na ps4 będzie kupa,  ale ludzie i tak już zapłacili. 

 

No to sprzedadza z 5 zl strata jak folii nie otworza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sprzedadza z 5 zl strata jak folii nie otworza.

Z 5 złotową stratą? Może zwykle edycje, na kolekcjonerach jest taka okazja, żeby sobie dorobić jak kiedyś na kartkach z mięsem :D

Na przykład:

Cdp 350 Allegro 600

Cdp 350 Allegro 450

Cdp 350 Allegro 500

I tak dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablos i resztą znawców wiadomo może do kiedy cena na psn będzie taka jaką jest ? Czy to promocja czy coś ? Bo nie wiem czy się z kasą ogarnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby była promocja to by była informacja do kiedy trwa promocja.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazaliby wreszcie jakiś gameplay z konsol.

 

Raczej odpada...inaczej nikt by ich gry na konsole nie kupił XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest zawsze prosta...jak chcesz coś sprzedać to pokazujesz to z najlepszej strony. Tego że na PC jest lepsza grafika i trawa to nie przeskoczymy. Więc to normalne że CeDePeR tak samo jak Ubi,EA,Square itp itd chcąc wyciągnąć jak najwięcej kasy od ludzi, będzie pokazywać wersję na PC. Co oczywiście skończy się shitstormem ze strony graczy konsolowych. 

 

Po chwili im przejdzie i znowu zacznie się ciśnięcie która to wersja jest tą jedyną.

 

Z chociażby DkS2 było tak samo...czego to gra na początku nie miała i jak nie wyglądała.

Edytowane przez TRaCeGuitar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sranie w banie.

PS4 było reklamowane jako maszyna o mocy 1.8 Tera flop to porównywalna moc do Radeona 7850 do tego dochodzi close to the metal co pozwala na grafikę o wiele ładniejszą niż ta sama gra na PC z 7850 na pokładzie i co mamy tak naprawdę?

Mamy niewypał który nie może nawet się zbliżyć do takich osiągów, mamy oszustów deweloperów mamy Sony które także przekolorowalo moc PS4 przed premierą naciągnąć na kupno także mnie. Wiec nie gadajcie, że każdy wiedział, że będzie słabo.

Tzn każdy zdawał sobie sprawę, że PS4 będzie zawsze za PC ale chyba nie spodziewaliscie się, że różnica będzie tak ogromna, że aż wstyd pokazac bo zmniejszy się sprzedaż?

7850 to dobra karta wiec gdzie ta moc? Ja mam 7870 na PC i pewnie wiedźmin na tej karcie zmasakruje ps4 w 30 FPS a i podobnie będzie na PC z 7850 na pokładzie.

Ale cóż Sony i deweloperzy mają społeczne przyzwolenie na robienie w bambuko bo was graczy przyzwyczaili :O i pewnie mnie też się zbierze za ten post co będzie tylko dowodem.

Nie nie twierdzę, że PS4 to zła konsola, ale ta generacja nie jest dla entuzjastów grafiki, ta generacja będzie świetna do tytułów typu PES NBA FIFA gdzie fizyka >grafika.

Wysłane z PS4 przy pomocy SonyforumApp

Edytowane przez TrueGrand
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×