Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj o godzinie 17:37 wbiłem swoją pierwszą w życiu platynę, właśnie w Wiedźminie 3.  Czas spędzony w grze 5d i 20h :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję.

Ja plan miałem ambitny. Ponowne przeczytanie wszystkich książek (skończyło się na dwóch tomach opowiadań), potem chciałem przejść obie części na PC (od jedynki odbiłem się cztery razy i nie dałem rady) a W3 chciałem przejść po wydaniu wszystkich DLC. I dzisiaj przeglądałem kupkę wstydu i znalazłem płytę z W3.

Gram na najwyższym poziomie. Początki były jak w Dark Souls. Jestem na drugim poziomie ale na szczęście znalazłem cztery kamienie mocy i jest lepiej głównie dlatego że zaczynam ogarniać walki. Już grupa wilków nie jest powodem do ucieczki. Ale dwa utopce już tak. Uwielbiam to uczucie gdy wyczuwam że postać robi się mocniejsza i powoli mogę już zbaczać z gościńca i zapuszczać się w las.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@eternit_pl Mam podobnie, po Sercach Z Kamienia włączyłem Wieśka na Drodze ku Zagładzie i przeszedłem Biały Sad i cisza od pół roku :P pewnie wrócę i dokończę jak dodatek wyjdzie, bo tylko to mnie dzieli od platynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wyciekła lista trofeów z dodatku Krew i wino. Zapowiada się ekscytująco!

 

 

wiedzmin.JPG

Najbardziej ciekawi mnie rozbudowa Corvo Bianco, turniej rycerski i oczywiście nowa talia kart do Gwinta.

 

Edytowane przez leschek87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minutes ago, leschek87 said:

Wyciekła lista trofeów z dodatku Krew i wino. Zapowiada się ekscytująco!

 

  Hide contents

wiedzmin.JPG

 

Szczególnie podoba mi się trofeum za gwinta i turniej rycerski :) Reszta to tylko dodatek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytałem relacje z ogrywania nowego dodatku nie mogę się już doczekać kiedy rozpocznę przygodę w tym nowym wspaniałym świecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krew i Wino już jest w przedsprzedaży na CDP ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeeeaaa, premiera 31 maja :-)

Krótki filmik z gry. Dodatek zapowiada się pięknie.

 

A tutaj masa informacji na temat nowego dodatku plus wrażenia z gry:

 

http://pl.ign.com/the-witcher-3-wild-hunt-blood-and-wine/4633/editorial/wszystkie-nowe-informacje-o-krwi-i-winie-dodatku-do-gry-wied

 

http://pl.ign.com/the-witcher-3-wild-hunt-blood-and-wine/4632/preview/wrazenia-z-gry-wiedzmin-krew-i-wino

 

 

Edytowane przez AdekO_o
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, AdekO_o napisał:

A tutaj masa informacji na temat nowego dodatku plus wrażenia z gry:

Nawet nie klikam bo to jest bez znaczenia :). Nie ma żadnej innej gry której byłbym bardziej pewny przed zakupem niż Wieśka (i jego dodatków) :)

No dobra, GTA..

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może po dodatku ogłoszą w końcu jakąś wersję GOTY :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
9 minut temu, cwir napisał:

Nawet nie klikam bo to jest bez znaczenia :). Nie ma żadnej innej gry której byłbym bardziej pewny przed zakupem niż Wieśka (i jego dodatków) :)

No dobra, GTA..

Ja Ci powiem, że przeczytałem wszystko i właśnie w tej chwili zachwyt nad nowym U4 mi przeszedł. Ten dodatek do W3 będzie istnym arcydziełem. Jedna informacja mnie zasmuciła, ta z ostatniego akapitu drugiego linka, miałeś szczęście, że nie czytałeś.

Edytowane przez AdekO_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie może wersja w pudełku mająca w sobie te 2 dodatki 31 maja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

31 Maja raczej nie, ale później na 101% taka wersja się pojawi.
Chociaż kto wie, bo więcej DLC już chyba nie będzie, więc może zrobią zestaw na premierę dodatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pierwsza gra od cholernie wielu lat w której nie przeskakuję dialogów tylko ich uważnie słucham. To gra w której zatrzymuję się by słuchać dialogów NPCów. Gra gdzie uwielbiam podziwiać widoki, czytać każdą notatkę, gdzie z olbrzymią przyjemnością wykonuję każde zadania. I najważniejsze: gra od której nie chcę wstawać bo nie mam dosyć.

Owszem są niedociągnięcia. Drzewa zbyt wariują na wietrze, Płotka wyczynia cuda na kiju a spora część zadań polega na odszukaniu kogoś bo się zgubił. Ale to detal. Czy to gra mojego życia? Raczej nie. Ale na pewno jest dla mnie najważniejszą grą od czasu FF7, FFT i TR2.

A preorder na dodatek na PSN już złożony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Muszę zamówić edycję pudelkowa z kartami do gwinta :-)  /już zamówione.

Edytowane przez manoszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do tych co w preorderze zamawiali Serca z Kamienia, a teraz szykują się na Krew i Wino  - gdzie polecacie złożyć zamówienie? Widzę, że Ultima ma w tej chwili za 109 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

cdp.pl 119 specjalna, jak zaplacisz paypal to masz 10zł zniżki.

Taniej nie widziałem, zamawiałem tam pierwsze DLC i było w dniu premiery.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie oglądać filmików ale nie wytrzymałem, lokacja wygląda fantastycznie, czuć klimat, aż zły jestem że jeszcze 19 dni... a 31 maja muszę zaplanować wolne bo nie wytrzymam 12h w pracy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje przed premierą dodatku jeszcze raz przejść podstawkę i 1 dlc oraz w końcu dokończyć platyne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialne są dwie rzeczy:

1. poprawią interfejs

2. kolejny raz podrasują silnik dzięki czemu gra ma być ładniejsza i ma mieć lepszy framerate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Genialne są dwie rzeczy:

1. poprawią interfejs

2. kolejny raz podrasują silnik dzięki czemu gra ma być ładniejsza i ma mieć lepszy framerate

2. Ale to niestety tylko w dodatku, podstawka zostanie bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zmieniony interfejs ma dotyczyć jeszcze podstawki to wydaje mi się, że zoptymalizowany silnik sięgnie nie tylko Krew i Wino. Jak Twoja informacja jest potwierdzona to podaj link. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednej z ostatnich swoich wypowiedzi Redzi mówili że krew i wino jest zbudowane od podstaw i dlatego mogli pozwolić sobie na lepszą optymalizacje, natomiast w podstawce nie jest to taka prosta sprawa, po pracy jak znajdę linka to wkleję. Do tego czasu jakiś inny forumowicz może to zrobi bo tych informacji było sporo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×