Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Malakay napisał:

można już pobierać z psn? będzie można grać o 00:00 dzisiaj w nocy? tak jak w unchaarted

Już wczoraj mi pobrało , od północy na pewno będzie można odpalić .

 

patch 1.20 waży na ps4 coś koło 2,5 gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy osoby z season passem mają problemy z pobraniem dodatku? Dopiero po północny będzie dostępny? Parafrazując znane powiedzenie, pierwsi będą ostatnimi:) no chyba, że ktoś ma jakiś patent jak to pobrać? ostatnie pytanie, ile waży ten dodatek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Poszukaj jakiejś ręcznej aktualizacji w menu już nie pamietam gdzie to jest na pleju , ale to niemożliwe żeby dopiero o północy ci pobieralo , nawet dlc w pudełku sprzedają chyba od 22

 

generalnie nie ma co ukrywać jaram się ostro tym dlc , po bitym roku przerwy serce przepięknie mi weszło w tamtym tygodniu , a wiesiek udowodnił jak kiepski był zeszły rok pod względem gier :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ręcznie musiałem uruchomić aktualizacje 1,20. Pamiętam, że przy pierwszym dodatku już były takie jaja i teraz to samo. Co ciekawe patch w ogóle nie chce się pobrać tylko zatrzymał się na "przygotowaniu do pobierania" na 10%. Patałachy wzięły kasę za sp i teraz w dupie to mają.

Edytowane przez simonldz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy komuś z Season Passem udało się pobrać dodatek? Przy Sercu z Kamienia było to samo, ale pamiętam, że cośtam klikając udało się go pobrać. Co zrobić teraz z Krwią i Winem?

 

U mnie też aktualizacja zatrzymała się na 10%...

Edytowane przez Dudzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się spotkał po patchu, że zadania poboczne itp, wrzuciło na czerwono i jako nieskończone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiałem co ten patch popsuje i jak długo będziemy czekać na kolejna aktualizację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy własny, zielony znacznik na mapie świata nie powinien być widoczny na obwodzie minimapy? Na kompie, jak i na PS4 mam 36 lvl i 2000/2000 pkt. Jakieś doskalowanie to było czy co? Z zadań na kompie na czerwono wyskoczyła jedynie "Pełna kolekcja kart". Musiałem pominąć po prostu jakieś karty. Na PS4 miałem wszystkie.

Edit: Dobra jest ten znacznik. Chyba po prostu był za blisko pozycji Geralta na mapie świata ;) Ale tego levelu i punktów dalej nie rozumiem.

Edytowane przez leschek87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Dudzio napisał:

Czy komuś z Season Passem udało się pobrać dodatek? Przy Sercu z Kamienia było to samo, ale pamiętam, że cośtam klikając udało się go pobrać. Co zrobić teraz z Krwią i Winem?

 

U mnie też aktualizacja zatrzymała się na 10%...

U mnie przy którejś próbie się pobral, może za dużo ludu na raz:) ale zagadki jak mam pobrać dodatek dalej nie rozwiazalem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, patch zaczął się pobierać. Skromnie dosyć - ok 2,5GB. Spodziewałem się raczej ok 10 jak ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wczytanie po aktualizacji: 21 poziom 2000XP

Drugie wczytanie, wcześniejszego zapisu, tym razem kontrolnego: 22 poziom 225XP

Czas gry też źle pokazuje, tylko 10 godzin

Nieźle namieszali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi powiem szczerze nowy interfejs nie przypadł do gustu, zbytnio wszystko kolorowe i jakby przystosowane dla kompletnych noobów i laików.

Podniosłem poziom przeciwników i np potworek z 12, wskoczył na 27 ale kompletnie nie odczulem różnicy podczas walki.

Z ponad 60 godzin gry, mam info ze przegrane ponad 7.

XP zatrzymał się na 2000 tys, po załadowaniu save, nagle mam poziom 26 i XP 14/2000.

Dla mnie mogli nic nie zmieniać, mam wrażenie że gra bardziej gubi klatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przeciwnicy np. z 10 wskoczyli na 60 lvl :D Również zauważyłem że gra czasami gubi klatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, czeskimaster napisał:

Mi powiem szczerze nowy interfejs nie przypadł do gustu, zbytnio wszystko kolorowe i jakby przystosowane dla kompletnych noobów i laików.

Podniosłem poziom przeciwników i np potworek z 12, wskoczył na 27 ale kompletnie nie odczulem różnicy podczas walki.

Z ponad 60 godzin gry, mam info ze przegrane ponad 7.

XP zatrzymał się na 2000 tys, po załadowaniu save, nagle mam poziom 26 i XP 14/2000.

Dla mnie mogli nic nie zmieniać, mam wrażenie że gra bardziej gubi klatki.

Mam to samo z XP, gram sobie, patrzę że nagle patch się pobiera odpalam grę z powrotem i z 48 lvl 19XX/2000 XP mam 48lvl i 0 XP oraz to samo z czasem gry. Z 3X godzin mam nagle 12 :L (NG+)

Może zapomnieli dodać licznika dni? i tak np. masz 2 dni i 5 godziny i 20 minut, a wyświetla Ci tylko 5 godziny i 20 minut? 
Sprawdziłem i na save z pierwszego przejścia gdzie było ponad 100h mam nagle 15 i 16 minut :L.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o patchu 1.20, a na XO rano przed pracą wrzuciłem dodatek do pobrania i teraz jak odpaliłem grę, to mi pokazuje ver. 1.21 :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wyświetlany czas gry - pamiętam, że grałem na patchu 1.04 i wtedy to też nie działało poprawnie, także chyba tego w ogóle nie poprawili jak do tej pory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było poprawione, jak zacząłem NG+ to czas pokazywał mi się już dobrze, zapewne patch namieszał i wykrzaczył statystykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji Płotka coś straciła :-P

739b91840db434f33cb116afce8d2b60.jpg

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Sony. Na łączu 20mb patch pobiera mi się już ponad dwie godziny i końca nie widać. Wiem przynajmniej na co nie idą moje pieniądze wydane na PS+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już 1,2GB pobrane z 2,6 i 15minut do końca więc to nie wina Sony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, czeskimaster napisał:

Mi powiem szczerze nowy interfejs nie przypadł do gustu, zbytnio wszystko kolorowe i jakby przystosowane dla kompletnych noobów i laików.

Co do sfery estetycznej zgodzę się i dodam, że jakieś to duże wszystko się porobiło. Natomiast co chodzi o obsługę nowego interfejsu to po chwili przyzwyczajenia stwierdzam, że chociażby podział wiedźmińskich specyfików to naprawdę dobre rozwiązanie i oszczędza sporo czasu. Podoba mi się też taka głupia pierdółka jak możliwość otworzenia książki jednym przyciskiem tuż po jej znalezieniu. Co do skalowania to ciężko mi się wypowiedzieć póki co, ale jak ktoś pisał wyżej również nie widzę jakiegoś odczuwalnego wpływu na walkę.

Mam jeszcze pytanie czy pasek hp w lewym górnym rogu ekranu znikał wcześniej po za trybem walki? Mam wrażenie, że nie...i za cholerę nie mogę znaleźć opcji, która wyłącza to autoukrywanie.

4 minuty temu, malpka napisał:

Brawo Sony. Na łączu 20mb patch pobiera mi się już ponad dwie godziny i końca nie widać. Wiem przynajmniej na co nie idą moje pieniądze wydane na PS+.

U mnie patch pobierał się jakieś 15 minut i chyba dłużej trwało "Przygotowanie do pobierania" niż samo ściąganie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dilerus napisał:

Mam jeszcze pytanie czy pasek hp w lewym górnym rogu ekranu znikał wcześniej po za trybem walki? Mam wrażenie, że nie...i za cholerę nie mogę znaleźć opcji, która wyłącza to autoukrywanie.

Pasek sam znika i zawsze tak było.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jednak trochę człowiek zapomniał przez ten rok czasu :) Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×