Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Te zolte umiejetnosci nie trzeba wkladac do drzewka zeby dzialaly:)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Te zolte umiejetnosci nie trzeba wkladac do drzewka zeby dzialaly:)

 

 

Hmm, które? Raczej trzeba, wszystkie...

 

Po prostu nie ma do nich mutagenów, ale do drzewka trzeba je włożyć.

Edytowane przez KrYcHu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak nie wlozysz to dzialaja. Tak jak tryb dobowy albo +500hp:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpisaliśmy się lekko na temat wyborów w queście z Baronem, a coś czuję, że to dopiero wierzchołek góry lodowej...

Tu nawet poboczne questy wiążą się z dokonywaniem wyboru, którego konsekwencje ciągną się dalej.

Wczoraj trafiłem na quest "wilczyca" i....  chyba znowu źle wybrałem :D

 

Ktoś pisał o czytaniu książek - coś w tym jest, faktycznie sporo jest tam opisane, a ja też czytałem je raczej pobieżnie do tej pory.

Ale trudno, postawiłem na zebranie większego stuffu. Im dalej jednak w grę, tym bardziej ciekawi mnie jak to wszystko wpłynie na zakończenie całości.

 

Questa nie opisuję, traficie na pewno sami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby umiejętność działała, musisz ją właśnie wsadzić w to wolne miejsce

To dlaczego jak zainwestowałem punkt w 500 + do zdrowia to bez przenoszenia pasek od razu wzrósł? To jak przeniosę do mutagenu to jeszcze bardzie wzrośnie zdrowie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@sithman Ja nawet nie widziałem innych zakończeñ prócz mojego .... I właściwe to wszystko co moge powiedzieć , czekam aż ludzie będą kończyli i wtedy sobie poczytam , natomiast "warsztatowo " było zrobione rewelacyjnie i dlatego na razie nie będe sobie innych spoilerował . Na pewno nie jest tak że można je w "wybrać" w końcówce , decyzje podejmowane przez całą grę mają pewnie (pewności nie mam ) wpływ , na 100% lepiej to wygląda niz w efekcie masy .

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Np . pochodnie :) albo przedmioty powiązane fabularnie które trzeba manualnie użyć .

Swoją drogą widzieliście jak zmienił się ekran itemów od wersji " targowych " ?

post-59020-0-74414700-1432725002_thumb.j

Taki tam smaczek :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nawet jak nie wlozysz to dzialaja. Tak jak tryb dobowy albo +500hp:)

Nie może być... serio? Po czym wnosisz?

Jeśli tak to... super - mam jeden wolny slot :biggrin:

 

PS. Te karty do Gwinta super - szkoda tylko, że nie ma polskiej wersji.

Edytowane przez Koniczowka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z Baronem swietny quest. Dzisiaj go bede konczyl bo ze wwzgledu na wlasne wybory strasznie sie wydłużył.

Akcja z drzewem byla u mnie taka ze po pierwszym wyborze i po spotkaniu z wiedzmami, cofnąłem sie na save'ach i dokonałem innego wyboru bo poprzedni gryzł się z moim sumieniem :biggrin: 

 

Odnosnie Gwinta to nawet dokladnie do tego nie siadalem tak mnie questy wciagnely, zagralem chwile oczywiscie ale nie zaglebilem sie nawet w zasady.

Eksploracja swiata jest swietna, mozna rafic na skrzynie w ktorych są cuda dziwy, w dwóch skrzyniach znalazłem cały pakiet wiedzminskich instrukcji do zbroi gryfa i kota. (na razie nie wykorzystam bo lewel za niski). Czesto tez w Velen mozna trafic na niespodziewanych przeciwników jak Gryf czy Kamienny golem, nie jest to mile bo mnie na 10 poziomie zmiatali jednym uderzeniem.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Czy jedzenie różni się efektywnością w leczeniu czy jedynie czasem trwania regeneracji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z obserwacji i opisów wynika, że tylko czasem trwania regeneracji.
Natychmiastowy efekt uzdrowienia można otrzymać po wypiciu Dekoktu Raffarda Białego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam, mam pytanie. Czy jedzenie różni się efektywnością w leczeniu czy jedynie czasem trwania regeneracji ?

 

poczytaj w temacie, było dużo na ten temat, co jest dobre i jak działa, go for it!

Edytowane przez dragen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli było już takie pytanie to przepraszam gdzie najlepiej sprzedawać przedmioty żeby sprzedać jak najdrożej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Baronem swietny quest. Dzisiaj go bede konczyl bo ze wwzgledu na wlasne wybory strasznie sie wydłużył.

Akcja z drzewem byla u mnie taka ze po pierwszym wyborze i po spotkaniu z wiedzmami, cofnąłem sie na save'ach i dokonałem innego wyboru bo poprzedni gryzł się z moim sumieniem :biggrin:

 

Odnosnie Gwinta to nawet dokladnie do tego nie siadalem tak mnie questy wciagnely, zagralem chwile oczywiscie ale nie zaglebilem sie nawet w zasady.

Eksploracja swiata jest swietna, mozna rafic na skrzynie w ktorych są cuda dziwy, w dwóch skrzyniach znalazłem cały pakiet wiedzminskich instrukcji do zbroi gryfa i kota. (na razie nie wykorzystam bo lewel za niski). Czesto tez w Velen mozna trafic na niespodziewanych przeciwników jak Gryf czy Kamienny golem, nie jest to mile bo mnie na 10 poziomie zmiatali jednym uderzeniem.

Jestem ciekaw co wybrałeś, bo ja tez cofałem save przy drzewie :)

 

A w gwinta jak się wciągniesz, to będziesz grał tak jak w pewną inną grę z kartami, którą znamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli było już takie pytanie to przepraszam gdzie najlepiej sprzedawać przedmioty żeby sprzedać jak najdrożej ?

To raczej ciężko określić. Trzeba szukać odpowiedniego handlarza. Jeden zaproponuje dobrą cenę za miecz, inny znowu drożej odkupi od nas zbroję czy też jakieś inne graty. Gdzieś czytałem, że najbardziej opłaca się sprzedawać przedmioty na Skellige, co miałoby jakiś większy sens biorąc pod uwagę to, że jest to kraina wyspiarska i na pewno ciężko o niektóre dobra.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie można znaleźć(albo czy w ogóle jest dostępne) ulepszenie wiedźmińskiego zestawu gryfa III ? Mam ulepszone do II i juz trochę jest za słaby. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie można znaleźć(albo czy w ogóle jest dostępne) ulepszenie wiedźmińskiego zestawu gryfa III ? Mam ulepszone do II i juz trochę jest za słaby. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki i drugie pytanko zrobiłem quest na skellige z maską ukazującą przeszłośc(z yen). Dużo jeszcze głównego wątku zostało do końca od tego momentu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

6eeae26f8a5a803d3609f05d99c51671.jpg

Tyle w temacie...

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli było już takie pytanie to przepraszam gdzie najlepiej sprzedawać przedmioty żeby sprzedać jak najdrożej ?

 

Też było :) ogólnie trzeba sprawdzać kto daje więcej i gdzie, o kasę się nie martw, przeczytaj o handlowaniu muszlami i problem z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×