Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie , jaka taktyka na wilkołaka???:)

już pisałem mój sposób , aksja Grom i naparzanie szybkimi .... O przygotowaniu olejem i eliksirami Wieśka nie muszę pisać mam nadzieje
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie, gra w miarę do opanowania metodami prób i błędów? Nie znoszę siedzieć nad poradnikami, YouTube, formami :-D

To mój pierwszy poważny RPG :-D, eliksiry, moce, skille, itd... Mam nadzieje że dam radę :-D

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , jaka taktyka na wilkołaka??? :)

Petardy pomagają... 

Panowie, gra w miarę do opanowania metodami prób i błędów? Nie znoszę siedzieć nad poradnikami, YouTube, formami :-D

To mój pierwszy poważny RPG :-D, eliksiry, moce, skille, itd... Mam nadzieje że dam radę :-D

Gra jest ogólnie user friendly, nie potrzeba do tego specjalnych umiejętności ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, po prostu pytałem, ponieważ RPG nigdy mnie nie interere, a do Wiesława coś mnie wewnętrznie zmusiło do zakupu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się zmienić kolor ikonek na mapie miejsc, które już odwiedziliśmy i np ukradliśmy skarb czy zniszczyliśmy gniazdo potworów, z szarego na inny? Szczerze powiedziawszy w ogóle nie widzę różnicy pomiędzy jednymi a drugimi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się zmienić kolor ikonek na mapie miejsc, które już odwiedziliśmy i np ukradliśmy skarb czy zniszczyliśmy gniazdo potworów, z szarego na inny? Szczerze powiedziawszy w ogóle nie widzę różnicy pomiędzy jednymi a drugimi...

 

Dlatego ja preferuję inną metodę :P Jeżeli odkrywam jakiś "?" to robię to do końca abym wiedział, że zrobione :) i dopiero do następnego lecę... A nie poodkrywam xxx "?" a później kminie który zrobiłem a który nie... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się zmienić kolor ikonek na mapie miejsc, które już odwiedziliśmy i np ukradliśmy skarb czy zniszczyliśmy gniazdo potworów, z szarego na inny? Szczerze powiedziawszy w ogóle nie widzę różnicy pomiędzy jednymi a drugimi...

Zastanawiam sie na jakich tv Wy gracie ? u mnie na dwoch samsungach wszystko widac idealnie. Moze musicie pobawic sie ustawieniami kontrastu itp.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy Wy też macie co chwile doczyty npc-ów w Novigradzie? Niby są, ale nic nie mówią i trzeba czekać aż się "odlagują". To jest normalne?

 

Drugie pytanie, czy udało Wam się zrobić misję "Tajemniczy handlarz"? Mam zbadać okolicę, ale tam nic nie ma...

 

PS. Cholera, nudzi mnie już ten Novigrad...czuję jakąś stagnację w rozgrywce - mam nadzieję, że to przejściowy słabszy moment fabuły..

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zrób przerwę i rób inne misje.

Zlecenia, na Skellige płyń, znajdź jakieś sety wiedźmińskie czy coś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po tym patchu jest niestety gorzej niż było. Losowe trudności przy przejściu przez niektóre drzwi, koń nie może przyjechać przez most,kładkę, blokuje się na niewidocznej przeszkodzie, włosy się ruszają w pomieszczeniach dalej..

Podświetlone beczki, ale nie zabierzesz nic.. I inne..

Mam nadzieje że w 1.04 będzie połowa mniej tych i innych błędów

Edytowane przez dragen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a ja po patchu mam jeszcze inny irytujący bug.

Czasem gdy moby tauntują (wyzwiska i randomowe animacje) to atak nie przerywa animacji i dialogu, postać jest bezwładna a miecz jedzie po wszystkim jak w masło ..parę walk już tak wygrałem. Na dłuższa metę jest to denerwujące. Nie po to wybieram najtrudniejszy poziom trudności żeby mieć co jakiś czas "god mode" ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zbugowało mi sie zadanko chyba jedno i nie wiem co zrobic :(

Na północ od Drzewa Wisielców w połowie drogi do Pontaru jest w klatce uwięziony typ (chyba handlarz). Niestety nie moge otworzyc jego klatki. Problem w tym, ze wkoło wybiłem wszystkich zbójników na koniach itd. i zaden nie mial klucza.

Przeładowywałem gre kilka razy  juz, wracałem w to miejsce tez wiele razy czekając tygodnie licząc czas lecący w swiecie gry i nadal lipa :( Wybijam wszystkich i zaden nie dropi klucza. Uwolnilem juz wczesniej kilka postaci i nie bylo z tym nigdy problemu.

Chociaz ten zamkniety gosc mowi, ze klucz powinien gdzies byc tutaj :( Ale co to znaczy? W trawie? Wszystkie skrzynki przetrzepałem w okolicy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam buga dokładnie w tym samym miejscu, wybiłem wszystkich zbójów na koniach i przy żadnym nie znalazłem klucza do klatki...chyba uwięziony musi pogodzić się ze swoim losem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pomoże ktoś? Chodzi o rynsztunek szkoły gryfa. Mam znalezione schematy rynsztunku szkoły gryfa 4/6 i teraz mam przeczytać zapiski Jerzego. Gdzie je znaleźć bo na mapie nic się nie zaznacza a w ekwipunku ich nie mam?

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam buga dokładnie w tym samym miejscu, wybiłem wszystkich zbójów na koniach i przy żadnym nie znalazłem klucza do klatki...chyba uwięziony musi pogodzić się ze swoim losem :)

 

No wlasnie szkoda, bo to chyba handlarz i moze ma cos ciekawego :(((

A swoja droga panowie: Yen czy Triss? :)

Bo chyba nie da sie kochac obie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yen jest tak irytującą kobietą, że wybór jest tylko jeden :P 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam problem z zadaniami królewski gambit-złap arnvalda.Jak go doganiam to po scence jest ładowanie i mogę czekać i czekać do śmierci.

ostatnie życzenie-wsiądź na łódź z yennefer.Nie mogę usiąść za ster bo yen już go trzyma  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie moze gdzie mozna zdobyc karte do gwinta z Ciri "15" ? Gralem przed chwila i mnie typ dobił ta kartą na koniec :)))

Nawet nie wiedzialem ze istnieje wieksza niz 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem dziadka który sobie nucił pod nosem melodię "Wesołe jest życie staruszka". Normalnie mistrz :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to ma jakieś znaczenie ,które zadanie zaczynamy najpierw? Z tego co widzę większość zaczęła od nilfgardzkiego łącznika i spotkała barona ja zacząłem od spotkania z triss.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam zapytanie odnośnie ostatniego patcha 1.03.

Po ponownym uruchomieniu konsoli i gry, mam wrażenie, że dość sporo straciła graficznie.

Jest bardziej "uboga graficznie". Nie wiem jak to opisać, ale jest inaczej niż na patchu 1.02.

 

Jakie są wasze wrażenia po instalacji tej poprawki.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×