Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

mam takie samo odczucie, dopiero po jakimś czasie grania się do downgrade''a przyzwyczaiłem :) ale zdecydowanie widać pogorszenie pojawiania się obiektów, cieni ... spotkałem sie też z durnymi błedami typu przenikanie przeciwnika przez płot, stojącej postaci jakiegoś chłopa na postaci kowala itp ... no cóż, miejmy nadzieję że chłopaki ogarną temat ;) mimo to gra wciąga jak odkurzacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

U mnie odwrotnie. Jest lepiej jeśli chodzi o roślinność, widać gołym okiem. Jest dużo mnie niedoróbek, a i sam Geralt wygląda lepiej. Niestety nie poprawili najważniejszego, czyli dropów. Jeśli ktoś siedzi w Białym Sadzie to nic nie zauważy, bo tam generalnie jest zbyt mało obiektów, a i sam obszar jest malutki w porównaniu do reszty krain. W Valen, czy Novi dalej dalej chrupie niemiłosiernie.

 

Racja, zapomniałem o popach. Ostatnio wjechałem do wioski i wieśniaki zaczęły się pojawiać dopiero po jakimś czasie, jeden po drugiem. Wyglądali jakby spadali z nieba  ;)

Edytowane przez Geble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze raczej nie mamy co liczyc na calokwite wyeliminowanie dropow. Chyba ze przy bardzo duzym pogorszeniu grafy.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie jakos nie instalować tego patcha? Dobrze mi sie grało, na 1.02 bez żadnych spadków kompletnie. Nie chce pogorszenia grafiki, jest piękna w 1.02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak się pobiera to go usuń z pobranych w powiadomieniach.

Jak masz grę włączoną a się pobierze to się nie zainstaluje.

Nie wyłączaj gry tylko dawaj konsolę w tryb uśpienia.

Ja tak Bloodborne przeszedłem bez patcha więc sposób działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie jakos nie instalować tego patcha? Dobrze mi sie grało, na 1.02 bez żadnych spadków kompletnie. Nie chce pogorszenia grafiki, jest piękna w 1.02

 

Dziwne, w Velen i Novigradzie też nie miałeś spadków? Tam przy dużej ilości przeciwników i deszczu (najgorsze combo) to rwie ekranem niemiłosiernie. No chyba, że mówimy o Białym Sadzie, tam faktycznie chodzi dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem. Nie wiem jak nawet podczas deszczu i walk z kilkoma przeciwnikami.

Takze wolałbym nie miec tego patcha :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Spoko, po prostu pytałem, ponieważ RPG nigdy mnie nie interere, a do Wiesława coś mnie wewnętrznie zmusiło do zakupu :-)

Ja tak miałem lata temu, aż wyszedł Knights of the Old Republic (mam fioła na punkcie SW). OD tamtej pory wsiąkłem w rpgi-i, załapałem mechanikę itd.

Może i Ty się zarazisz dzięki Wieśkowi :)

 

Po tym patchu jest niestety gorzej niż było. Losowe trudności przy przejściu przez niektóre drzwi, koń nie może przyjechać przez most,kładkę, blokuje się na niewidocznej przeszkodzie, włosy się ruszają w pomieszczeniach dalej..

Podświetlone beczki, ale nie zabierzesz nic.. I inne..

Mam nadzieje że w 1.04 będzie połowa mniej tych i innych błędów

Ja mam podobnie jeśli chodzi o niektóre drzwi i zbieranie przedmiotów. Chyba faktycznie coś schrzanili. Ale wierzę w chłopaków, widać, że na bieżąco dopieszczają grę i słuchają uwag graczy.

 

btw. skończcie z tym narzekaniem na dropy postaci, spadki animacji itp. grafika jest piękna, świat rozległy i bogaty, więc nie spodziewajmy się cudów, zwłaszcza na ps4. Ja zaczną poprawiać tak mało istotne i rzadko pojawiające się rzeczy, to odbędzie się to prawdopodobnie kosztem np. grafiki. WIęc zluzujcie, bo gra się świetnie.

Ja przynajmniej nie spotkałem jeszcze ani jednej sytuacji, która by jakoś mega utrudniała dalszą grę, a to jest częsta bolączka dużych rpg.

 

Albo większość z Was nie grała do tej pory w tak rozbudowane gry np. od Bethesdy, albo narzekacie dla zasady.

W porównaniu do innych tak rozbudowanych rpg, ta gra jest zrobiona po mistrzowsku i tyle. Taka Bethesda mogłaby się uczyć od naszych chłopaków.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po patchu akurat pogorszenia grafiki nie zauwazylem ale spadki jak mialem tak mam. Za to zauwazylem ze w Novigradzie zrobilo sie jakos bardziej tloczno. Tak wiec kazdy ma inne spostrzezenia

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie jakos nie instalować tego patcha? Dobrze mi sie grało, na 1.02 bez żadnych spadków kompletnie. Nie chce pogorszenia grafiki, jest piękna w 1.02

Wystarczy odłączyć konsole od internetu :)

Co z tymi slotami jedni piszą że działają umijętności bez wkładania ich w wolne sloty, inni piszą że trzeba przenieść jak jest? Życie 500+ na pewno działa bez przenoszenia, co do innych to nie wiem jeszce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spadki klatek są widoczne na tyle, że darowałem sobie tą grę. Ciekawe czy w ogóle to naprawią, bo bez stałych 30 FPS nie będzie to grywalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To nie graj i nie pisz nam o tym, bo nas to mało interesuje. Większość z nas gra i czerpie wielką przyjemność z tego faktu.

Edytowane przez Sithman
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie 500+ na pewno działa bez przenoszenia, co do innych to nie wiem jeszce.

 

U mnie po wyjęciu tej "umiejętności" z drzewka ilość punktów życia spada o 500; u mojego chłopa tak samo, sprawdzone. Tak na logikę to gdyby samo wykupienie umiejętności wystarczało, nie byłoby możliwości wsadzenia jej w drzewko, bo i po co?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wystarczy odłączyć konsole od internetu :)

Co z tymi slotami jedni piszą że działają umijętności bez wkładania ich w wolne sloty, inni piszą że trzeba przenieść jak jest? Życie 500+ na pewno działa bez przenoszenia, co do innych to nie wiem jeszce.

Zrób save przed dodaniem punktu do umiejętności i sprawdź. Ja tak zrobię przy najbliższej okazji :)

 

edit: germini mnie ubiegł. Czyli jednak to tak nie działa?

Z jednej strony wydaje się to logiczne, bo drzewko jest jakby podzielone na cztery części, a "kategorii" umiejętności też mamy cztery.

Nie pozostaje nic innego jak samemu sprawdzić i tyle.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po patchu akurat pogorszenia grafiki nie zauwazylem ale spadki jak mialem tak mam. Za to zauwazylem ze w Novigradzie zrobilo sie jakos bardziej tloczno. Tak wiec kazdy ma inne spostrzezenia

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Ja mam dokładnie na odwrót.  Novigrad często wygląda jak wymarłe miasto - postacie się doczytują, nie ma odgłosów tła, panuje taki spokój i cisza, że nawet moje wiedźmińskie zmysły sobie z tym nie radzą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głos doczytuje się czasem po jakimś czasie ale ludzi od groma.

Random pewnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna z wykupionych umiejętności nie działa bez ulokowania w drzewku po prawej (jeśli ktos miał taki przypadek to podejrzewam, że coś mu się zbugowalo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokładnie na odwrót.  Novigrad często wygląda jak wymarłe miasto - postacie się doczytują, nie ma odgłosów tła, panuje taki spokój i cisza, że nawet moje wiedźmińskie zmysły sobie z tym nie radzą :P

Może wchodzisz tam w nocy i wszyscy śpią? :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy odłączyć konsole od internetu :)

 

Jesli masz cyfrowke to nie mozesz zbytnio.. po godzinie gra sie wylaczy jesli nie zostanie "zweryfikowana". Glupie to strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Male sprostowanie jesli chodzi o skille zolte to tez trzeba je wlozyc w drzewko:) Zmylil mnie tryb dobowy bo nie mialem w drzewku a zycie sie regenerowalo:) Wczoraj sprawdzalem zycie +500 jaki i ulepszenje setu gryfa dodaly sie dopiero po wlozeniu w drzewko:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz cyfrowke to nie mozesz zbytnio.. po godzinie gra sie wylaczy jesli nie zostanie "zweryfikowana". Glupie to strasznie.

Czyli w razie awarii netu czy psn nie można sobie pograć offline. Super, dzięki za info nigdy nie kupię cyfrówki.

Wysłane przez tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może wchodzisz tam w nocy i wszyscy śpią? :biggrin:

Uprzedziłeś mnie :) też miałem tak zapytać :biggrin: hehe

 

Co do błędów, można wiele wybaczyć, ale np drzwi koło stodoły u barona, ta która się paliła, nie można przejść, gość zatrzymuje się na niewidzialnej przeszkodzie, nawet koniem na pełnej pi.dzie nie wjedziesz :)

 

A w środku coś jest, kto wie? może klucz którego nie mogę znaleźć w tej lokacji? bo są na pewno 2-3 drzwi które dają info że potrzebny klucz.. - Miał ktoś takie drzwi tam?

 

To samo beczki w piwnicy, podświetla się zmysłem, ale nie da się nic zabrać..a może akurat tam jest klucz? i człek kombinuje itd..

 

Szkoda że nie da się "przeładować" w jakiś sposób danej lokacji , wtedy błędy mogły by się nie pojawić, ale to możliwe tylko przy "New Game" :sad:  lub nowy "pacz" to załatwi..oby

Edytowane przez dragen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam buga dokładnie w tym samym miejscu, wybiłem wszystkich zbójów na koniach i przy żadnym nie znalazłem klucza do klatki...chyba uwięziony musi pogodzić się ze swoim losem :)

U mnie nie było problemów, były nawet jednocześnie 2 (???) klucze, niestety nie pamiętam czy przy zabitym czy w paczkach rozsypanych w "okręgu" poszukiwań zaznaczonym na mapce, ale paczek, skrzynek i beczek jest tam od cholery...sporo szukania i śmieci.

 

uwięziony po uwolnieniu nic nie da, każe odwiedzić go w wiosce i dopiero tam za parę dni jak się u niego zjawimy

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz cyfrowke to nie mozesz zbytnio.. po godzinie gra sie wylaczy jesli nie zostanie "zweryfikowana". Glupie to strasznie.

 

 

Czyli w razie awarii netu czy psn nie można sobie pograć offline. Super, dzięki za info nigdy nie kupię cyfrówki.

Wysłane przez tapatalk

...i co gadacie głupoty??

 

To o czym pisze Czacha działa tylko gdy konto na którym kupiona była gra nie jest ustawione jako podstawowe.

Przy koncie podstawowym nie ma regularnego sprawdzania licencji więc śmiało można grać bez internetu.

...chyba że macie cebulackiego slota z Allegro albo współdzielicie konto z kolegą to już inna bajka i sami sobie stwarzacie problemy ;) 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Chopy co robicie z lootem i znaleziskami??

 

Pytam bo:

 

Broń / Zbroje sprzedaję (jak jest lepsza to zakładam) lub rozkładam na czynniki pierwsze,

 

ALE CO z książkami i listami zakładki do użytku (czy jak się to zwie) ??

I co ze składnikami alchemicznymi??

 

Jest jakieś miejsce gdzie można to magazynować??

 

Bo mam juki i ogólnie mam jakieś 90 punktów a i tak 68 zajętych przez te szroty (punktów udźwigu)...

 

Wiecie jak jest CEBULA MODE ON to i żal wyrzucić / sprzedać ;)

 

PS: Jestem cały czas w Velen jak coś, chyba że w Novigradzie jest jakieś "bezpieczne schronienie" dla tego stuffu :)


 

Przy koncie podstawowym nie ma regularnego sprawdzania licencji więc śmiało można grać bez internetu.

 

 

DOKŁADNIE!! Jeżeli macie konto ustawione jako PODSTAWOWE to nie ma sprawdzania licencji, jeżeli nie to co bodajże 1h sprawdza licencję (czyli w przypadku braku neta po 1h = brak możliwości zagrania)...

 

ALE to wiadomo od dawna przecież, ale Cebulisz i masz taniej ale godzisz się na takie warunki albo masz aktywowane jako PODSTAWOWE i masz wsio w d....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×