Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby można było wykupić wycieczkę all inclusive do Skelige to już bym tam siedział, grać się nie da takie widoki....

CGhi_1aUkAIQmvz.jpg

Kup bilet do Norwegii, a potem wypozycz auto i zrob objazdowke.. ;) A podobne szczyty widzialem tydzien temu w okolicach jeziora Como oraz przeleczy Stelvio we Wloszech … snieg na gorze, piekne widoki … grafika tylko troche gorsza od tej z Wiedzmina ;)

 

Skellige tez mi sie podoba i na razie zwiedzam i podziwiam zamiast robic questy ;)

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby można było wykupić wycieczkę all inclusive do Skelige to już bym tam siedział, grać się nie da takie widoki....

 

Ano Skelige jest piękne, szczególnie jak trochę podkręci się seting

17753943714_ba782524a0_o.jpg

 

17762605053_8368b433b6_o.jpg

 

17760593004_0f022618b1_o.jpg

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkręcić ? ? Ty zdrajco xD grasz na kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten patch jest na PC już od około tygodnia. Kolejny, 1.05 dla PC i 1.04 dla konsol ma pojawić się odpowiednio w tym i przyszłym tygodniu.

 

Na konsole patch ma wyjść podobno w tym tygodniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań do was:

 

Piszecie, że w jednej książce zostało opisane dlaczego Panie Lasu uwięziły ducha w drzewie i czy ktoś mógłby to opisać? Książkę zabrałem, ale chyba jej nie przeczytałem bo nie pamiętam o co chodzi.

 

Skąd bierzecie pióra do wyrabiania różnych przedmiotów? Ciągle mi ich brakuje a u kupców nie widzę i pozyskuje je z rozbierania jaj na części

 

Trzecie pytanie dotyczy Alchemika koło Novigradu, który ponoć skupuje trofea po dobrej cenie. Nie mogę z nim pogadać ani nie pojawia mi się na mapie ikona menzurki. Czy on odblokowuje się po jakimś queście czy ma otwarte tylko w konkretnych godzinach?

 

I ostatnie pytanie. Czasami po odkryciu pytajnika pojawia się kółeczko np. odkryłem obóz bandytów i jest on otoczony białym kółkiem. Czy ktoś wie co to znaczy? 

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Skąd bierzecie pióra do wyrabiania różnych przedmiotów? Ciągle mi ich brakuje a u kupców nie widzę i pozyskuje je z rozbierania jaj na części

 

Syreny, wiwerny, gryfy itp. - wszystko co lata,

Bardziej skomplikowane pióra trzeba rozłożyć na czynniki pierwsze ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd bierzecie pióra do wyrabiania różnych przedmiotów? Ciągle mi ich brakuje a u kupców nie widzę i pozyskuje je z rozbierania jaj na części

Zwykłe pióra wypadają z gęsi na wsiach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SephiroT to chyba mam pecha bo nie trafiam na pióra w latających stworach

 

Duszol widzisz a ja dobry człowiek litowałem się nad ludźmi i nie zabijałem ich trzody, dzięki 

 

Wiele pisaliście o dziwnych pomysłach REDów i część z nich rozumiem, ale nie rozumiem dlaczego umieszcza się w grze kusze, trofeum za zabicie 50 przeciwników strzałem w głowę a później okazuje się, że strzał w głowę nie jest śmiertelny. Podoba mi się walka z latającymi potworami, to że mam użyć kuszy do zestrzelenia latającej maszkary, ale w walce z ludźmi, krasnoludami, elfami czy niziołkami strzał w głowę powinien zabijać.

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele pisaliście o dziwnych pomysłach REDów i część z nich rozumiem, ale nie rozumiem dlaczego umieszcza się w grze kusze, trofeum za zabicie 50 przeciwników strzałem w głowę a później okazuje się, że strzał w głowę nie jest śmiertelny.

Mało tego, że nie jest śmertelny to strzał w głowę zalicza tylko wtedy, gdy poczujesz lekkie wibrowanie pada. W innym przypadku pomimo trafienia przeciwnika w głowę gra nie zalicza "headshota".

 

 

I ostatnie pytanie. Czasami po odkryciu pytajnika pojawia się kółeczko np. odkryłem obóz bandytów i jest on otoczony białym kółkiem. Czy ktoś wie co to znaczy? 

Oznacza to, że trzeba przeszukać teren.

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak to jest z tym trofeum za headshoty, bo trudno spotkać jakiegoś przeciwnika którego ściąga się na raz. Wystarczy zjechać mu pasek życia i potem dobić strzałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, gdy zjedziesz mu hp, rzucasz Axii (oszołomienie), celujesz w głowę i strzelasz. Ale tak jak napisałem wyżej zalicza tylko wtedy gdy poczujesz wibrację pada.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zablokowała się komus kusza?  Nie moge jej użyć mimo że jest w ekwipunku, tak samo petard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syreny, wiwerny, gryfy itp. - wszystko co lata,

Bardziej skomplikowane pióra trzeba rozłożyć na czynniki pierwsze ;)

Z nich wypadają najczęściej pióra potwora, z których niestety nie zrobisz zwykłych piór potrzebnych do np. bełtów.

Miałem tą samą zagwozdkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pióra najlepiej 'farmić' z ptactwa domowego. Znajdujemy grupkę, zabijamy, zbieramy, potem medytacja i tak w kółko.

 

Mam pytanie co do trofeum za zrobienie 2 zleceń tylko 'bijąc mieczem' :D Od którego momentu trzeba to zacząć robić, bezpośrednio w walce z bossem czy od samego początku zlecenia. Z góry dzięki za odpowiedz.

Edytowane przez mackowiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano Skelige jest piękne, szczególnie jak trochę podkręci się seting

17753943714_ba782524a0_o.jpg

 

 

 

 

 

LoL w tym samym miejscu strzeliłem fotę co prawda bez podkręcania :)11402702_1563694593895376_69644895607802

 

Coś w tej miejscówce jest takiego :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pióra najlepiej 'farmić' z ptactwa domowego. Znajdujemy grupkę, zabijamy, zbieramy, potem medytacja i tak w kółko.

 

Mam pytanie co do trofeum za zrobienie 2 zleceń tylko 'bijąc mieczem' :biggrin: Od którego momentu trzeba to zacząć robić, bezpośrednio w walce z bossem czy od samego początku zlecenia. Z góry dzięki za odpowiedz.

Stając do walki z potworem nie mas zmieć żadnych bonusów na sobie tylko miecz. Jedynie dodatki kowalskie są OK. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem w końcu Wieśka! :D Po nadchodzącym patchu zaczynam swoją przygodę i w związku z tym mam pytanko - od jakiego poziomu najlepiej zacząć, żeby nie doszło do frustracji ? Myślałem o 2/4, gdyż tak naprawdę nie grałem jeszcze w żadnego RPGa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem w końcu Wieśka! :biggrin: Po nadchodzącym patchu zaczynam swoją przygodę i w związku z tym mam pytanko - od jakiego poziomu najlepiej zacząć, żeby nie doszło do frustracji ? Myślałem o 2/4, gdyż tak naprawdę nie grałem jeszcze w żadnego RPGa...

Ja zacząłem na normalu (2/4) i potem żałowałem, jest za łatwo...bierz najtrudniejszy, ja zacząłem na nim wczoraj i jest fajnie :) Walka z niedźwiedziem (ja 1 level on 6) zajęła mi 10 minut, ale satysfakcja dużo większa niż zabawa na normalu i nie mam na razie poczucia frustracji. Z tego co piszą inni wynika, że gra na najtrudniejszym poziomie wraz z rozwojem postaci czyni ją łatwiejszą, więc dosyć ciężki (ale wciąż przyjemny) jest tylko początek gry.

Edytowane przez Dilerus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniej na poczatku, później aard i oleje robią swoje. Najważniejsze by co 5 minut gry robic save, zapominanie o tym potrafi nieźle napsuć krwi ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie najtrudniejszy poziom tylko na początku jest wymagający - potem jest łatwo, głównie z tego powodu, że od pewnego momentu masz masę questów na niższym poziomie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniej na poczatku, później aard i oleje robią swoje. Najważniejsze by co 5 minut gry robic save, zapominanie o tym potrafi nieźle napsuć krwi ;)

Jest tak łatwo że ani olejów ani odwarów nie używam.

Jaskółka + żarcie a i tak jest banalnie łatwo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy sa juz te nowe DLC w PSS ? Bo nigdzie ich nie widze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko zadania na równy poziom, w odkrywanie juz się zbytnio nie bawię, gra jest juz przy długa i nuży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×