Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

W grze RPG(!!!) gracz nie dostaje doświadczenia za questy z głównego wątku. To nie jest błąd, tylko katastrofa. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie panikuj graj. Nie dostajesz doswiadczenia tylko jak masz o kilka lvl wyzszy lvl niz sugerowany. Gre ukonczysz bez problemu xp Ci nie zabraknie. Bylo juz o tym kilka razy.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze RPG(!!!) gracz nie dostaje doświadczenia za questy z głównego wątku. To nie jest błąd, tylko katastrofa. 

Żeby była jasność - nie neguję tego, że to jest poważny błąd, ale nie piszmy, że to uniemożliwia grę, bo to nie prawda.

Wątek czyta wiele osób i pewnie po takich postach część zrezygnowała z grania tracąc przy tym naprawdę świetną zabawę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszcie co chcecie, ale moim zdaniem bug z XP sprawia, że W3 jest niegrywalny. Właśnie skończyłem sprawy rodzinne na 11 levelu i nie dostałem żadnego expa. Gra będzie odpoczywała na dysku dopóki tego nie naprawią. Po co ładować następne 10h gry w main quest'a jeśli dostanie się za to 0 expa. Rujnuje to całą zabawę, w pewnym momencie poziom postaci będzie za niski, żeby sobie z czymkolwiek poradzi. W mojej ocenie ogromny minus. Tak fatalnego buga dawno w żadnej grze nie spotkałem.

Przesadzasz. ;) Na pewno nie jest to nic fajnego, ale na luzie można grę skończyć bez żadnych problemów i dobić do 35 poziomu potrzebnego do trofeum. Sam się obawiałem tego, ale bez problemów wszystko zrobiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, druga katapulta (8 punktów i zdolność podwojenia) była do kupienia od karczmarki w Białym Sadzie... Nie wie ktoś kiedy wyjdzie patch przenoszący jej karty do kupca od gryfa? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam lvl 20 i jestem na Skelige, ale wracam dokończyć "Miecze i Pierogi". "Sprawy Rodzinne" ukończyłem dawno temu, więc jestem sporo dalej.

Jeszcze ani razu nie spotkałem się z sytuacją, żebym musiał odstawić grę, bo nic więcej nie mogę zrobić, więc  sorry, ale nie rozumiem Twojego posta.

Ja też nie kumam, nawet nie jestem do końca przekonany czy to aż taki bug. Mam 19lvl, w Novigradzie i okolicach jeszcze trochę do zrobienia, na Skelige tylko raz się przeniosłem, żeby "odkryło" mapę itp. Celowo tam nie idę, mimo, że już mam kilka questów tam do zrobienia. XP mam chyba ponad stan, bo sporo zadań z 14-18 lvl mi zostało, a jak chcę to śmiało zadania z 22-24 lvl mogę kończyć. Przecież do trofika za 35lvl dobije każdy kto chce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze RPG(!!!) gracz nie dostaje doświadczenia za questy z głównego wątku. To nie jest błąd, tylko katastrofa. 

 

Nie poradzisz, gra jest masakrycznie zjebana i też mam coraz większą ochotę odstawić. Wiesiek ma też kilka innych dla mnie gamebreaking bugów które w grze rpg po prostu odbierają całą frajdę. Redzi w pocie czoła pracują żeby naprawić tylko co mnie to obchodzi, jak już przejdę grę. Przynajmniej smaczki i fabuła dają radę to jedyny motor napędowy który mnie trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszcie co chcecie, ale moim zdaniem bug z XP sprawia, że W3 jest niegrywalny. Właśnie skończyłem sprawy rodzinne na 11 levelu i nie dostałem żadnego expa. Gra będzie odpoczywała na dysku dopóki tego nie naprawią. Po co ładować następne 10h gry w main quest'a jeśli dostanie się za to 0 expa. Rujnuje to całą zabawę, w pewnym momencie poziom postaci będzie za niski, żeby sobie z czymkolwiek poradzi. W mojej ocenie ogromny minus. Tak fatalnego buga dawno w żadnej grze nie spotkałem.

 

Jesli quest jest na szaro to expa tak czy siak sie nie dostanie (nawet z misji glownej), tez myslalem ze zlapalem tego buga wczoraj bo na skellige prawie nic mi expa nie dawalo, az w koncu misje story skoczyly na moj level i z 26 wbilem 31 przez godzine czasu co mnie mocno zdziwilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony narzekanie, że za mało XP (szare questy, bug XP), a z drugiej strony w opinii wielu gra jest za łatwa. Powiem szczerze, że można się pogubić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli expa nie dają tylko te questy, które są poniżej levelu postaci, nawet jeśli są podświetlone na zielono, ale za zadania główne, które są na tym samym poziomie lub wyżej niż level postaci otrzymuje sie doświadczenie? Jeśli tak to nie ma aż takiej tragedii. Trafiłem na info, że jeśli bug "zaskoczy", to zadania główne w ogóle nie dają doświadczenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To proste: grę powinni tak zbalansować żeby stanowiła wyzwanie przez cały czas, a nie pierwsze dwie godziny. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich obserwacji wynika ze max 2 poziomy w dol zalicza expa z zadania :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge dzisiaj rolowac ani robić uników

Wciskam lewa gałkę i X lub O i zero reakcji

Jakis bug czy coś złe robię - w samouczku nie było problemu

Edytowane przez arkadiuszj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że złapałeś jakiegoś buga.

Restart gry, konsoli, medytacja, reload poprzedniego save?

 

...trochę się podłamałem gwintem.

Chciałem zdobyć wszystkie karty ale widzę że przynajmniej 4 NPC sprzedających karty jest potencjalnie zbugownaych :(

Jednego nie ma, drugiego nie ma (Biały Sad), jednego w Velen nie ma, w Arinbjorn (Skellige) nie chce gadać, generalnie kilku innych nie wiem czy z nimi zdążyłem gadać przed ich śmiercią ... lypa straszna.


Gdzie znajde karte pożoga?

From an Innkeeper, Cunny of the Goose

From an Innkeeper at New Port Inn, Kaer Trolde Harbor

From an Innkeeper at Urialla Village, An Skellig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co o tym ex doświadczenia mówią redzi. Wydali jakiś komunikat że ze zbieraniem ex z misji pobocznych jest bug? Mnie wlatuje ciągle i zdarza się własnie ze jak robię misję z niskim poziomem to go niema ale to chyba nie bug tylko tak gra została zrobiona. Więc wydali oni jakieś oświadczenia co do tego mitycznego buga z exem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takim zamgleniem obrazu? Wczoraj to miałem co kilkanaście sekund, restart konsoli pomógł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie często takie mikroprzyciecia ?

Jasne czym dalej tym gra jest bardziej zabugowana. Widać że spieszyli się i naprawiali wszystko co jest w początkowej fazie gry wierząć ze zanim dalej dojdziemy to minie trochę czasu i zdążą wydać patcha.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym rolowaniem czy unikaniem zorientowałem sie teraz ze to w czasie walki tylko

Swoją droga miecz i opowieść nie jest trudna

Ja bez olejów na podstawowym sprzęcie zabiłem tego upiora z czerwona czaszka i levelem 7 na cmentarzu

Sam mam 1 bo cały czas sobie biegam i podziwiam robiąc pytajniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAcie też tak że na skellige wszyscy kupcy mają te same przedmioty do zaoferowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc jednak udało mi się znaleźć rzecz która doprowadza mnie do białej gorączki. Wyścigi na koniach są totalnie spieprzone bo o ile jeszcze te pierwsze stosunkowo łatwe można wygrać bez problemu to wyścigi na skelige to jakieś nieporozumienie, pomijam już fakt że nasz cztero kopytny przyjaciel zatrzymuje się w pełnym biegu bez żadnego powodu to trafienie tym zwierzęcym pół debilem w jakich mostek bez zatrzymania się graniczy z cudem, szkoda że spaprane bo sam pomysł fajny.

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc jednak udało mi się znaleźć rzecz która doprowadza mnie do białej gorączki. Wyścigi na koniach są totalnie spieprzone bo o ile jeszcze te pierwsze stosunkowo łatwe można wygrać bez problemu to wyścigi na skelige to jakieś nieporozumienie, pomijam już fakt że nasz cztero kopytny przyjaciel zatrzymuje się w pełnym biegu bez żadnego powodu to trafienie tym zwierzęcym pół debilem w jakich mostek bez zatrzymania się graniczy z cudem, szkoda że spaprane bo sam pomysł fajny.

Achievement unlocked: White Fever

Xd

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie koń w ostatnim wyścigu doprowadził do białej gorączki nawet golf w gta do platyny mnie tak nie wkur.... koń jest tak zjebany że szkoda gadać. Wkurzające jest też trophy za headshoty niby 50 ale zrobiłem ich prawie 200 i dopiero wpadło

Sama gra ocenił bym na 8.5/10 a wątek fabularny 15/10

jedyne co bolało to ładowanie NPC-tów i tekstur w novigradzie ale po tym 2 patchu który więcej popsuł jak naprawił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×