Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Tak patch 1.04. PCtowcy testują nowy patch, dla nas wyjdzie prawdopodobnie za tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.04 na ps4? Podobno jest już 1.05 na pc.

Tak, 1.04 na PS4

505MB ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na konsoli jesteśmy do tylu.

Patch na konsolę idzie dłużej bo jeszcze musi przejść przez akceptację w Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, niech blacharze zostają królikami doświadczalnymi :D

A my dostaniemy dopieszczoną łatkę. Tydzień to nie dużo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.04 na konsole = 1.05 na PC. PC dostało go już parę dni temu bo na konsolach dłużej zajmuje przez certyfikację.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno poprawia, jak ktoś już zagra to niech napisze, co się zmieniło w systemie naliczania i czy nalicza expa za questy na niższym lvl:) choćby symbolicznie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie wrażenia, że po patchu jest więcej błędów? Trupy mi zastygają a teraz kamera uwiesiła się nad głową Geralta i nie mogę wejść w żadną interakcję :/ wiecie jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprawia ten problem z expem ? 

Ja żadnego problemu nie miałem ale w notce jest że optymalizuje ilosc expa za questy z nizszym levelem sugerowanym niż aktualny. Tyle że jeżeli faktycznie jest jakiś glitch to niby nie jest to to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że poprawia błąd z xp bo za każdego pojedynczego przeciwnika pasek leci w górę tak jak powinno od początku. Dzięki czemu można wbić 40-50 lv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko gra nie stała się przez to za łatwa, to znaczy, że za przeciwników wpada więcej expa??

 

Mieli poprawić tylko questy...

Edytowane przez KrYcHu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem grę, a 5 minut później napisaliście że jest już łatka. No nic, pograłem trochę i ograłem Talara i Lamberta, więc jest super. Zastanawiam się czy już mam z czym startować do turnieju Gwinta, czy jeszcze poczekać?

Grę jednak wyłączyłem bo pierwszy raz przytrafił mi się dość upierdliwy bug. W queście "po nitce do kłębka" na Skellige podczas walk z ludźmi w jednej z wiosek kamera oszalała i na 3/4 ekranu miałem głowę Geralta. Walka w związku z tym była mega utrudniona.

Ciekawe czy ten patch i to naprawił? Questa i tak skończyłem, ale męczące to jednak było.

Pobieram teraz łatkę i będę robił questa, który mam na szaro, więc napiszę Wam czy wpada exp.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za zrobienie "białego" questa dostałem 5PD...

Schematy u Guślarza są dostępne po patchu czy były cały czas dostępne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za zrobienie "białego" questa dostałem 5PD...

Schematy u Guślarza są dostępne po patchu czy były cały czas dostępne?

 

 

Hehe 5 PD, no także tak jak gdzieś czytałem, poprawka kosmetyczna, ale zawsze coś.

 

Za moby szare dalej 1 exp ?

Edytowane przez KrYcHu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyłączyć wskazówki na głównym ekranie gry ? Chodzi,konkretnie o te na dole w prawym rogu (np. wciśnij L3,itd.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko gra nie stała się przez to za łatwa, to znaczy, że za przeciwników wpada więcej expa??

Mieli poprawić tylko questy...

I tak juz jest za latwa.

A niewiem czy tez zauwazyliscie ale u mnie na Skellige w czasie deszczu gra dziala o wiele plynniej.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem się za poboczne zadanie "pełna konspiracja". Sugerowany poziom 8 czyli dużo poniżej tego co mam. Za część zadania wpadło 5 xp, za całe kolejne 5 więc poprawili. Dużo nie jest, ale zapowiadali że tak będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak poprawili czcionkę. A co do poziomu trudności to jedynym wyzwaniem była walka w 15 fpsach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnęli czcionkę?

Nie wiem czy to było czy dodali.

Opcje>Wideo>Konfiguracja interfejsu>Duzy/Maly interfejs jest do wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to było czy dodali.

Opcje>Wideo>Konfiguracja interfejsu>Duzy/Maly interfejs jest do wyboru.

Było od początku. Mam wrażenie że czcionka pozostała bez zmian. Mi nie przeszkadzała, ale dla wielu jest za mała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym dalej tym bardziej zabugowana jest ta gra. Teraz to mi zfreezowało konsole nawet wyłączyć jej nie mogę. Co mi pozostaje wyjąć kabel z wtyczki? Przez takie gó... własnie psują sie konsole. Wrzucają nie dorobiony produkt i konsola kaput. Ale mnie wkur... takie coś. Nie mają gry gotowej to niech jej nie wypuszcają. Teraz nie wiem co mam robić czy rzeczywiście kabel z wtyczki wyciągnąć czy jest jakiś magiczny sposób na włączenie konsoli

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym dalej tym bardziej zabugowana jest ta gra. Teraz to mi zfreezowało konsole nawet wyłączyć jej nie mogę. Co mi pozostaje wyjąć kabel z wtyczki? Przez takie gó... własnie psują sie konsole. Wrzucają nie dorobiony produkt i konsola kaput. Ale mnie wkur... takie coś. Nie mają gry gotowej to niech jej nie wypuszcają. Teraz nie wiem co mam robić czy rzeczywiście kabel z wtyczki wyciągnąć czy jest jakiś magiczny sposób na włączenie konsoli

 

Nie pasuje NIE GRAJ :P ;) Pamiętaj jeszcze złe kable HDMI palą konsole (pamiętacie tego gościa co tak na forum wypisywał ;) )...

Tak muszę bo mnie ciągnie do rudej hahaha :biggrin: a jakiś Bug jest ponoć z tym questem Stosy Novigradu. a Sprawy rodzinne to na razie mistrzostwo też już go obmyślam na 2 przejście . Ps. 

 

Stosy Novigradu zrobione aod A do Z (przed patchem) i ZERO Bugów :) Więc to losowa sprawa :P

 

Sprawdzi mi ktoś czy u kupca z Białego Sadu są karty do kupienia??

 

EDIT: Jakie karty z GWINTA można pominąć?? (na 100% w Biały Sadzie, ale niby teraz u kupca będzie ;) A jakieś jeszcze?? W Q "Dorwać Juniora w Kasynie jest coś do wygrania?? Bo mnie wyciągnęli zza stołu ;) ) 

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×