Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Mi kasy nie brakowało nigdy od początku gry.Tego jest tyle że z czasem nie będziesz wiedział co z nią robić.

Po prostu zbieraj wszystko co się da podczas każdej wyprawy, i po jej zakończeniu do kupca i opylasz.

 

Ale wszystko z ekwipunku z zakładki "pozostałe" tak ?

Jak zabijesz kilka krów to PRZYBIEGNIE wielki CZART na 20 czy 30 lvl :P więc wiesz :P

 

No to fajnie, a już się ucieszyłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wszystko z ekwipunku z zakładki "pozostałe" tak ?

 

No to fajnie, a już się ucieszyłem...

 

Ja sprzedaje wszystko co jest mi nie potrzebne lub gorsze niż to co mam obecnie (Miecze, zbroje i inne pierdoły).

Jedynie składniki alchemiczne sobie zostawiam, Najlepiej sprzedawać rzeczy do ludzi którzy właśnie zajmują się takim towarem, np. miecze do kowala, zbroje do płatnerza itp.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Ci sprzedawanie składników alchemicznych które są na szaro. Masz 3 rodzaje, szare, niebieskie i złote. Wszystko co niebieskie albo złote zostawiaj , a szare opychaj w pizdu. Po co masz trzymać len czy dratwe, które są w każdej skrzynce :)

W ten sposób będziesz miał dużo pieniędzy.

A jak na zbroje będziesz potrzebował czegoś to pójdziesz do byle obozu bandytów i już masz składniki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że loot z zakładki "pozostałe" nie jest do niczego potrzebny ? Zwykłe śmieci tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze. Na przykład możesz zdobyć cenny obraz, który jest bardzo dużo wart, u pewnych sprzedawców, ale what dodawany do rupieci.

Jak coś ma napis rupieć i jest kubkiem czy brzytwa albo takimi dupwrelami to sprzedawaj i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki. A juki to w Białym Sadzie mogę powiększyć ?


I jakie skille ładować ? Czytam, że najważniejszy to:

Sun and Stars - Increases the Vitality regeneration rate during the day and Stamina regeneration during the night.

A reszta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jakie skille ładować ? Czytam, że najważniejszy to:

Sun and Stars - Increases the Vitality regeneration rate during the day and Stamina regeneration during the night.

A reszta ?

 

E tam najważniejszy.. Może na początku. Miałem go chwilę ale później zwolnił miejsce czemuś innemu. Jak zbierasz wszystko co jest do zebrania to masz tyle żarcia i picia że jak nie masz pełnego paska to parę gryzów/łyków i już po sprawie. A ta regeneracja wcale taka szybka nie jest (chyba że jakiś wyższy jej poziom jest?). Oczywiście kwestia gustu i stylu grania ale mi się nie chciało nigdy czekać, ani też już nie odbywam dalekich podróży na Płotce żeby był czas na to..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haobao_PL

W Bialym Sadzie nigdzie. Najszybciej mozesz wygrac w Velen na wyscigach albo kupic u kupca/kowala we wsi Zalipie

Ja ladowalem w Quen, Igni, 500hp, szybki atak a pozniej umiejetnosc do zbroji Gryfa

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juki oferuje kupiec, którego na początku ratujemy przed gryfem.

Jest to część temerskiego rynsztunku więc musisz mieć zainstalowane dlc.

Edytowane przez HarDy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poszedłem całkowicie w znaki i gra to błahostka. Wytrzymałość ładuje się bardzo szybko. Pamiętaj, ze jak trzymasz blok wytrzymałość rośnie wolniej, i skoki oraz uniki używają wytrzymałość, chyba, ze masz pełna. Jak znaki to queen, 1 poziom, ogni wszystkie max, aard tez max 3/5 umiejętności. Jak masz pytania to pisz

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po patchu Wiesiek działa mi o wiele lepiej, a samo nowe sterowanie postacią na plus. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy Ci dwaj kupcy, których ratujemy w Velen z rąk ich nilfgardzkowj ochrony pojawiają się w Velen?

Pytam, bo u mnie ich nie ma, a mówili, ze jadą do krwawego barona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy Ci dwaj kupcy, których ratujemy w Velen z rąk ich nilfgardzkowj ochrony pojawiają się w Velen?

Pytam, bo u mnie ich nie ma, a mówili, ze jadą do krwawego barona

Za pierwszym razem jak grałem to uratowałem jakiegoś kupca, który po jakimś czasie dotarł do kasztelu. Może trzeba poczekać kilka dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy Ci dwaj kupcy, których ratujemy w Velen z rąk ich nilfgardzkowj ochrony pojawiają się w Velen?

Pytam, bo u mnie ich nie ma, a mówili, ze jadą do krwawego barona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogl zginąć po drodze do celu jezeli zostawiłeś bandytów na moście żywych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest może jakiś spis (w formie listy) kart do gwinta w wydaniu polskim ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czemu po patchu musze mieć 23 lvl, żeby nosić ulepszone miecze szkoły kota?

Nosiłem je normalnie na 19lvl, zrobiłem misję na skellige i nagle muszę mieć 23lvl, co by je założyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest może jakiś spis (w formie listy) kart do gwinta w wydaniu polskim ?

Po polsku nie ma. Jest filmik z polskiej wersji jezykowej gry, ktory pokazuje wszystkie karty

http://m.youtube.com/watch?v=QqHLJPsuctc

A tutaj lista kart po angielsku

http://gwentcards.com/checklist.html

Jesli chcesz sprawdzicz czy masz te karty to zmien sobie jezyk w grze i sprawdzaj po kolei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ich było dwóch, jeden powiedział, ze zmierzają do kasztelu, wnioskuje po tym, ze razem tam pojadą

Mogę wiedzieć dokładnie przy którym moście?

Dziś na prawdę strzeliłem w dziesiątke, uwolnilem z klatki kupca który ma w sprzedaży schemat na wyśmienita zbroje cechu gryfa wtf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Spux pewnie się orientujesz :) Które trofki można pominąć oprócz zebrania kart do gwinta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrzygam sie tym waszym placzem... Po prostu graj, ja zadnych bugow niw mialem

Wysłane z mojego GT99 przy użyciu Tapatalka

Nie wiem kto tu płacze, może ktoś u Ciebie w domu?

Co chwilę słychać głosy że spotkanie z Vernonem może zwalić grę, dlatego zapytałem co konkretnie dzieje się z tą misją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie orientuje się niestety. Na pewno wiem, ze musisz się zając gwintem podczas fabuły a nie po jej ukończeniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie da się zrobić to trofeum po zakończeniu. No chyba że ktoś omijał zadania fabularne z gwintem (karczmarze, znajomi itp.) to wtedy może być problem.

A do pominięcia są 3 trofea dotyczące wątków pobocznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Spux pewnie się orientujesz :) Które trofki można pominąć oprócz zebrania kart do gwinta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co biega z plikiem aktualizacji? Nie było mnie półtora tyg, a tu 7,591GB!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×