Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli graficznie będzie to co w DA:I to ja nie chce więcej. To jest Wiedźmin, to ma być gra która mnie powali zawartością, fabułą, nawiązaniami do naszej kultury, humoru, codzienności. W tej grze krasnolud ma żłopać wódę w karczmie i głośno bekać, a Jaskier opowiadać głupawe historyjki o dziewczętach wątpliwej prowieniencji. Na takiego Wiedźmina czekam.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://dlfr2.gamersyde.com/secdl/86c032e755517aa0f1a851c75adc34e1/54c7e441/TW3_B-roll_January_2015_h264_30mbps.mp4

Jakby ktos chcial obejrzec w normalnej jakosci. Plik wazy 3gb, ale imo warto.

Haha tylko PC potwór wygeneruje taką grafikę, wiele bym dał aby zobaczyć nieskompresowany film z konsoli, ale nie zobaczymy gdyż IMO mają zbyt wiele do ukrycia. Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha tylko PC potwór wygeneruje taką grafikę, wiele bym dał aby zobaczyć nieskompresowany film z konsoli, ale nie zobaczymy gdyż IMO mają zbyt wiele do ukrycia.

ten link mi nie dziala;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

no właśnie, jak grafika z tego filmiku ma się do tego co widzieli dziennikarze na pokazach? przecież wszyscy podawali że ustawienia na PC były na high i były bardzo podobne do tych z ps4 - który miał gorsze tekstury a kloc jeszze gorsze (bardziej rozmyte i 900p), ale było powiedziane wyraźnie że na wszystkich platformacch gra wyglądała podobnie. Była też mowa że pc wyciągnie grafikę ULTRA, i teraz pytanie z których ustawień PC jest to nagranie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naucz się czytać ok? W newsach była informacja, że gra była odpalana na takich samych ustawieniach na pc, ps4 i xbone. Z tym, że na ps4 było full hd 30 fps, a na xbone 900p i 30 fps.

Tekstury na konsolach były troszeczke mniej ostre, ale różnica była niewielka.

Nie wliczam w to hair physisc, bo to tylko na pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiece, ale na tweeterze twórcy powiedzieli ze rekomendowane ustawienia to do normalne-wysokie w 1080p, wiec ja nie wiem jakiego potwora trzeba mieć zeby odpalić to w ultra, tak bardzo śmiechowo z blacharzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest to ze ta gra nie jest jakoś mega przecudna i nie potrzebuje aż takich sprzętów...po prostu spierdzielili optymalizacje jak Rockstar przy GTAIV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się z czego cieszyć bo na ps4 optymalizacja też jest do doopy puki co, a pierdzielą że opóźnienie premiery będzie miało przełożenie w jakości produktu .

Oby, bo śmierdzi unity.

Jestem bardzo sceptyczny czuję że od dnia premiery zacznie się ostre patchowanie .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buhahaha :)

 

Ja właśnie zainstalowałem Wiedźmina I; to i tak wymagająca gra dla mojego laptopa, ale chętnie sobie ją odświeżę zanim wyjdzie trójka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to jest to pokaz z wersji PC, żeby zaraz ktoś nie przyleciał i nie krzyczał, że tylko polacy potrafią robić gry na next-geny...

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz gorzej to wygląd im bliżej premiery, dlaczego chociaż grane na pc, ciągle było widać spadki animacji?
Ta walka to jakaś żenada, i co to jest ten krąg z fioletowych symboli?
Finishery? Brawo, toż to tandetna ściema z batmana. Wilki wyglądały jak pomieszanie yetiego z kundlem, prawie takie same jak geralt ….

Co nie zmienia faktu, że już wdupiłem kupując :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finishery? Brawo, toż to tandetna ściema z batmana.

 

No, zgapili od batmana ucinanie glow, pomijam juz fakt ze w Wiedzminie 1 byly podobne finishery, ktory oczywiscie wyszedl dlugo przed batmanem.

Reszty tych pierdól nawet komentowac nie bede.

Edytowane przez Bansai
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto ukradł grafikę? Gdyby Ubi zrobiło taki downgrade to by im ludzie śmierci życzyli. Ale to CDR, spoko.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto ukradł grafikę? Gdyby Ubi zrobiło taki downgrade to by im ludzie śmierci życzyli. Ale to CDR, spoko.

 

Nikt nie ukradł, oszukano Cię wciskając Ci pseudo nextgena :) eot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto ukradł grafikę? Gdyby Ubi zrobiło taki downgrade to by im ludzie śmierci życzyli. Ale to CDR, spoko.

Hahah to nie ostatni downgrade

W maju na bank gra nie wyjdzie i jeszcze bedzie pare filmików gorszych jakościowo

W połowie kwietnia bedzie news ze przekładają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli tak to będzie działać na ps4, to będzie hit nawet z bugami. Grafika przepiękna, wiatr we włosach, igni miażdży, wszystko na +.

Niestety obawiam się, że kosztem takiej grafiki pójdzie framerate na 90% :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A kto ukradł grafikę? Gdyby Ubi zrobiło taki downgrade to by im ludzie śmierci życzyli. Ale to CDR, spoko.

 

 

 

...a zwróciliście uwagę na nazwy przycisków (po prawej)?

A, B, X,Y, LT ? Przeca to albo na PC w bliżej nie określonych detalach albo na xKlocu jest puszczone. 

Poza tym po raz kolejny się powtórzę. To jest Wiedźmin! To nie jest (dla mnie kolejna) gra dla grafiki tylko dla klimatu. Na filmiku prezentuje się ładnie a to wystarczy większości fanów Geralta.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a zwróciliście uwagę na nazwy przycisków (po prawej)?

A, B, X,Y, LT ? Przeca to albo na PC w bliżej nie określonych detalach albo na xKlocu jest puszczone. 

Poza tym po raz kolejny się powtórzę. To jest Wiedźmin! To nie jest (dla mnie kolejna) gra dla grafiki tylko dla klimatu. Na filmiku prezentuje się ładnie a to wystarczy większości fanów Geralta.

 

Ty chyba śnisz Sephiro, xklocek ma problem, żeby większość gier chodziła w 30 fps na 900p, a co dopiero w3 z taką grafiką, nie załamuj mnie chopie.

To na 95% `pc z padem od xkloca i tyle. Chodzi fajnie, grafika urywa (cztery litery), jak nie spieprzą questów i oprawy audio-visualnej to będzie hit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem ile się sprzeda Wiesława na świecie, myślę że REDzi pobiją wszelkie możliwe rekordy jeśli chodzi o polski developing.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×