Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Drobne bugi sa.. np. 2-krotne zabicie zjawy przy studni co sprawilo ze 2x dostalem itemy z niej  :whistling:  Albo wspinanie sie w powietrzu ..  Albo przenikanie przez konia w czasie rozmowy  :laugh: Aaaalbo pada deszcz, wchodze do chaty bez dachu a tam deszcz nie pada :biggrin:

 

Wlasnie przeszukiwalem pole bitwy ... alez to moooozooooolneeeee ...  ;) Gra zaczyna mnie wkrecac  .... 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bylo spotkanie z tworcami w silesi w katowicach o 21:00:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe a skrypty są? :biggrin:

 

Pewnie są, ale w singlu to normalne :D

 

 

Uczepiliście się tych drzew a nikt nie marudzi, że łódką pływa się jak motorówką. Wiatr cały czas wieje, drzewa cały czas się kołyszą i jest czym napędzać łódkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowna moderacjo i administracjo - to jak bedzie z tym subforum dla Wiedzmina? ;) Gra jest na tyle rozbudowana (a juz na pewno bardziej niz Destiny :P ) ze chyba zasluguje na odrebny dział? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowna moderacjo i administracjo - to jak bedzie z tym subforum dla Wiedzmina? ;) Gra jest na tyle rozbudowana (a juz na pewno bardziej niz Destiny :P ) ze chyba zasluguje na odrebny dział? ;)

 

nie ma takiej potrzeby.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idz na spacer, piekna pogoda:-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglada mechanicznie wybieranie drog z wieska 2?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co zauważyłem na gorąco.

Jest naprawdę ładnie. Wieje, ale jest klimat :) Taki wiedźmiński świat, magiczny, tajemniczy :)

Nie mogę ogarnąć jasności.. trochę dziwnie za kontrastowo jest to zrobione, w ciemnym miejscu za ciemno, w jasnym razi po oczach i widać AA, dodam że tv mam ustawiony na minimum ostrości i kontrastu, jasność o dziwo też niewielka. Suwak jasności ze znaczkiem wiedźmina też nieadekwatny do jasności w grze.

Ciekawe skoro patch niby przyciemnił grę, ktoś pisał. Ma ktoś podobne odczucia?

Muzyka arcydzieło, do głosu można szybko się przyzwyczaić ( ktoś pisał że mało mroczny) immo bardzo podobny do Żebrowskiego ;) filmowy.

Gra jest ogromna.. Wybaczam każde niedoróbki graficzne kosztem długości gry, i ogromu świata.

Kiedyś były narzekania na to że Geralt nie zostawia śladów. Sprawdziłem na plaży i są, nawet nie znikają za szybko :)

PS. Uwaga, może wiać jeszcze bardziej:)

Postałem chwilę, i nagle pogoda się zmieniła, czarne chmury, prawie bez słońca, nawet sam Geralt rzucił tekstem "ależ wieje" haha.

Edytowane przez dragen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment wciąż czekam na kuriera, który dowiezie mi moją kopię. Powoli mnie dobija to czekanie, pomimo, że mamy dopiero kilka minut po 11-stej :D

Co do samej gry, to zastanawia mnie czy jest w niej zaimplementowany licznik czasu gry? Coś na wzór licznika z The Last Of Us.

Tak w menu ekwipunku jeśli pamięć mnie nie myli to pod r2 statystki postaci. I na samym dole jest czas gry. Można przeoczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gra w jakikolwiek sposób korzysta z internetu w trakcie rozgrywki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kazdym razem jak chce zagrac w karty, pod koniec rundy wywala mi gre do menu konsoli. Ktos tak mial?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kazdym razem jak chce zagrac w karty, pod koniec rundy wywala mi gre do menu konsoli. Ktos tak mial?

miałem to samo , wersja gry z psn ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a0dd5554a1ee70656d0b699aae305897.jpg

Ewa już gra ;-)

To są chyba jakieś jaja.... . BABA będzie się pokazywać że wspiera polską gospodarkę a pewnie ani grosza im nie dała na gierkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokladnie cyfrowka. Na razie odpuszczam te karty do jakiegos patcha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dorzucę swoje 3 grosze. Nie grałem dużo, ale gra mi się strasznie podoba. Bardzo się ucieszyłem, kiedy sam początek (samouczek) zrobiony był na jednym z moich ulubionych książkowych momentów - "możesz już zdjąć opaskę", kto czytał ten wie, ja miałem straszny zaciesz na twarzy ;)

 

Sam gra już po kilku godzinach ma widoczne minusy, gdzieś fps chrupnie, gdzieś animacja koślawego skoku, gdzieś indziej koń się zmaterializuje na płocie, a drzewa faktycznie fikają jak amatorzy dubstepu po niezłych pigułach :D i wiecie co? NIC! W ogóle się na to nie zwraca uwagi, gra jest świetna! Pierwszy poboczny quest i już mam niesmak po swojej decyzji  i jej konsekwencjach, super. Jedyny minus to walka, niby rozbudowana, a na razie sprowadza się do ciśnięcia kwadratu. No i nie mogę ogarnąć lockowania celu, cały czas mi się przełącza między przeciwnikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem to samo , wersja gry z psn ,

 

Gralem wczoraj z godzine w karty bez zadnego problemu, tyle ze mam wersje pudelkowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak sprawdza się muzyką w grze? Ja niestety sprawdzę dopiero w październiku wiec pytam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem wczoraj z godzine w karty bez zadnego problemu, tyle ze mam wersje pudelkowa

 

Tak dokladnie cyfrowka. Na razie odpuszczam te karty do jakiegos patcha.

Na neogaf kilka ludzi pisało o wywalaniu się gry przy grze w karty (PS4 i PC) więc widocznie jest to całkiem powszechne.

 

Nie czytałem o grze, nie interesowałem się, miałem nie brać na premierę ale coraz mniejsze szanse na 200zł w portfelu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wersje pudelkowa i przy samouczku gwinta właśnie też mi się posypała gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak sprawdza się muzyką w grze? Ja niestety sprawdzę dopiero w październiku wiec pytam...

Uszy do góry! Na pewno masz na co czekać ;)

Na pewno się nie zawiedziesz, pewnie jeśli Cię skusi gameplay na YT to zobaczysz co muzyka potrafi w tej grze zrobić z klimatem, czuć staropolskie brzmienia, sielankę, ciężki klimat, zaszczucie, magię.

To dopiero początek. Poczekaj z odp. po paru dniach, tygodniach grania :)

Na teraz KOZAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako fan muzyki filmowej juz mogę powiedzieć że po przesłuchaniu płytki z muzyką 5 raz jest rewelacyjnie. W grze pewnie jest jeszcze lepiej. Gameplay ów oglądać nie będę bo nie chce zepsuć sobie zabawy, widziałem kilka przed premierą i to wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewa nie wiedziała co z tym zrobić i posłała dalej, może w końcu zniosą wizy :D

 

11227859_825807444170492_884140216363707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×