Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Damian

Mam to samo ...

Hej,

Panowie szybkie pytanie, gra na płycie, leci pierwsza animacja startowa, pozniej wybieram nowa gra, poziom trudnosci, start, leci filmik startowy, po nim czarny ekran z napisem ładowanie i porady. Pasek pod ładowaniem na jakiś 10%. I nic się nie dzieje, porady się zmieniają, muzyka leci, kółko się kręci, ale pasek sie nie posuwa i tak juz z 30min.

Czy ktoś miał podobny problem? Może gra instaluje dodatkowe dane ? Próbowałem już zamknąć i od nowa - znowu 10 min filmików startowych których nie da się pominąć, ale problem pozostaje.

Możliwe aby płyta była uszkodzona? Wszystkie patche poinstalowane :/

Pozdrawiam

Damian

Mam to samo.

 

 

Płyta jest ok, po instalacji patcha po prostu zrestartujcie konsolę 

Nie rozumiem,  ja je pomijałem kwadratem :).

 

Dopóki ktoś nie odpali gry pierwszy raz do końca, intro i każdy nastepny filmik trzeba oglądnąć nie można przyspieszyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym gwintem, to chyba wywala w przypadku, kiedy wypstrykamy się z kart. Jeśli na koniec rundy zostanie chociaż jedna karta, to wszystko hula - w każdym razie ja tak mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywala w innych przypadkach też. Mnie po raz pierwszy wywaliło jak próbowałem dać pas po pierwszej turze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chyba normalnie, ja mam 3, a wykonałem...

 

 

 

 

 

-Znalazłem patelnię he he

Jestem już u cesarza

Jaką patelnię?

Edytowane przez AdekO_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafisz normalnie pisac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasny gwint! To nie powinno tak wyglądać :)

Ciekawe czy jest jakaś strona www gdzie można pisać RED-om jakie błędy są w grze? Celem poprawy przy kolejnym pa3u?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, jak ubrać tą temerską zbroję i konia odziać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś powiększyć napisy? Chodzi mi o te np przy wyborze podczas dialogu. Ledwie to mogę przeczytać a tv 50''

Wysłane przez tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobra, już nie ważne, w końcu sobie poradziłem z tym o co pytałem. Można usunąć posta.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszą o pierdołach, a nikt nie napisał o pięknej mapie w opakowaniu... O króciutkiej mini encyklopedii z świetnymi rysunkami... Boże, od 13 lat nie widziałem tak wydanej gry. Kiedyś to był standard...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiegoś samsunga 5-letniego, 32 cale.

 

W niektórych Samsungach, zwłaszcza nowszych modelach jest jeden trik. Wybierz źródło hdmi do którego jest podłączona konsola i zmień jego nazwę na "PC".

Nie wiem czy u Ciebie da się, bo masz model 5-cio letni, ale sprawdź, a może jeszcze komuś się przyda to info. Efekt Was zadziwi, uwierzcie ;)

 

Gram, niby dopiero zacząłem, a minęły 4 godziny nawet nie wiem kiedy. Nie mogę się napatrzeć na widoki, muzyka zachwyca, dialogi genialne, a jestem na początku gry!

Ktoś wcześniej pytał o to czy usta układają się do polskich słów, czy do angielskich. Gram po polsku i mam wrażenie, że prawie idealnie postacie poruszają ustami w stosunku do tego co mówią.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o tych problemach z gwintem, ja na szczęście żadnych na razie nie uświadczyłem a grałem już ze 30 razy. Nic mi się także nie zwiesza i nie zacina, gra działa jak powinna. Chociarz nie jestem weteranem serii, od początku gram na najwyższym poziomie trudności i jest super.

Acha. Mam wersję z PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W niektórych Samsungach, zwłaszcza nowszych modelach jest jeden trik. Wybierz źródło hdmi do którego jest podłączona konsola i zmień jego nazwę na "PC".

Nie wiem czy u Ciebie da się, bo masz model 5-cio letni, ale sprawdź, a może jeszcze komuś się przyda to info. Efekt Was zadziwi, uwierzcie ;)

 

U mnie ten "trick" jest pod pierwszym wejściem HDMI w Samsungu, które nazywa się PC/DVI. Tryb stworzony głównie pod PC, by czcionka była bardziej czytelna. Gry na konsoli wyglądają ładniej, jakby miały dużo większy antialiasing, głównie przez brak wyostrzenia obrazu. Osobiście na nim nie gram, bo są gorsze kolory. Może da się je skorygować, ale nie próbowałem. To samo mam w monitorze Samsunga jak wcisnę "Game Mode". Od razu gra się wyostrza, monitor szybciej reaguje i lepsze kolory, ale ząbki wszędzie gdzie popadnie. :P Z bliska najgorzej, ale jak się dalej usiądzie to jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę w Muve.pl,było tam napisane że otrzymam Wieśka + 16 dlc,dostałem przesyłkę,czy ktoś wie czy powinien być jakiś kod w pudełku,nie ogarniam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę w Muve.pl,było tam napisane że otrzymam Wieśka + 16 dlc,dostałem przesyłkę,czy ktoś wie czy powinien być jakiś kod w pudełku,nie ogarniam...

 

Nie ma kodów. DLC dostępne przez PSN, ale nie wszystko od razu. Teraz są chyba dwie rzeczy dostępne, ale to same duperele typu: broda, włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobra na dzisiaj wystarczy, przysiadłem na jakieś 5h i jestem pozamiatany. Rewelacja, bardzo dobre wrażenie zrobił na mnie pomysł że doświadczenie dostajemy tylko za questy, dzięki temu jeszcze bardziej można zagłębić się w historię, a nie ubijać dziki po lasach. Grafa miażdzy, w ruchu wygląda to jeszcze lepiej niż na wszystkich screenach chociaż zdarzają się momenty gdzie po odpaleniu zmysłu widźmaka animacja trochę chrupie, ale te widoczki.... nie do opisania, zalatuje trochę klimatem RDR. Jest to trochę wkurzające bo często łapałem się na tym że jadąc jakieś zadanie nagle obczajałem coś ciekawego horyzoncie i musiałem to zbadać. No i jeszcze ta muzyka która niesamowicie buduje klimat. Coś czuję że nie spocznę póki nie wykonam każdego jednego zadania na mapce.

 

PS. Na + muszę zaliczyć jeszcze bardzo dobry Polski dubbing, a tak btw to dzisiaj w mediach gdzie nie spojrzeć to Geralt, nawet politycy sobie próbują kapitał na nim zrobić, co jest żenujące bo pewnie jakby Komorowski dostał płytę z Wiesławem to by ją do góry nogami do PS4 włożył.

Edytowane przez zyga101
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 bardzo dobre wrażenie zrobił na mnie pomysł że doświadczenie dostajemy tylko za questy

 

Nie masz racji. Dostajesz xpa za kille ale bardzo mało, mi sie udało podskoczyc lvl w trakcie walki po zabiciu wroga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

politycy sobie próbują kapitał na nim zrobić, co jest żenujące bo pewnie jakby Komorowski dostał płytę z Wiesławem to by ją do góry nogami do PS4 włożył.

Heh właśnie to jest zabawne że dostał...pewnie w folii będzie próbował włożyć

- Wysłane z fona przez Tapatalk -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jest to czego oczekiwałem. Wczoraj miałem grać max 2h a skończyło sie na 4.5h Wiesiek przysiadł bardzo blisko mojego uwielbianego Red Dead Redemption, John Marston ożył i zamienił sie w swojskiego Geralta Dwójce jeszcze brakowało trochę do Rdr ale jeżeli fabuła będzie przez cała grę sie tak rozwijać jak na początku to ta gra zagości u mnie na długie miesiące. Brawo CDP! Kawał rewelacyjnej roboty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem dosłownie chwilę,wszystko ślicznie ,pięknie,tylko na filmikach z początku gry te drzewa w tle szzaleją,też tak macie? niby nic ale wkurza mnie to okropnie bo nie mogę się skupić na graniu tylko gapie się na rozkołysane do potęgi liście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem dosłownie chwilę,wszystko ślicznie ,pięknie,tylko na filmikach z początku gry te drzewa w tle szzaleją,też tak macie? niby nic ale wkurza mnie to okropnie bo nie mogę się skupić na graniu tylko gapie się na rozkołysane do potęgi liście

 

A co Ty druid ? Że chodzisz po lasach i się kłaniasz świętym dębom :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbieram liście dębu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłam wczoraj na chwilę. Grafika bardzo mi się podoba, gra wygląda świetnie.

Jedyne co mnie denerwuje to sterowanie. Ciężko mi się walczyło, Geralt jest przesadnie czuły :D będzie trzeba sprawdzić czy da się to zmienić, póki co odstawiony na półkę czeka aż będę miała dłuższą chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast zauważyłem problem z misją 'Licho ze studnu' po zrobieniu wszystkich potrzebnych rzeczy, nie mogę dokończyć walki bo potwór magicznie znika za każdym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po trzech godzinach grania. Jak na taką rozbudowaną grę to prawie nic. Jednak parę rzeczy już mogę powiedzieć. Muzyka, dialogi rewelacja. Widać, że Redzi przyłożyli też dużo uwagi na wykreowanie ogromnego świata. Fabuła też wciąga, ty bardziej, że jestem fanem twórczości Sapkowskiego. Jednak mam wątpliwości co do grafiki. Dla mnie jest co najwyżej średnia. W porównaniu do GTAV to imo półka niżej. Może przez te pastelowe kolory i styl rodem z impresjonistycznych olejnych obrazów. Wszystko się zlewa. Jest nie ostro. Przykro mi, ale ja tu widzę mało z next gena. Dodatkowo ruchy Geralta, Płotki i animacja innych NPC jest troszkę koślawa. Czegoś brakuje. Takie RDR było jakieś takie zwarte, dopracowane. Tu trochę się to rozłazi w szwach. Troszkę byłem zaskoczony po tych wszystkich pozytywnych recenzjach. Także ode mnie za grafikę 7/10.  Zastrzegam, że to tylko moje osobiste zdanie.   

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×