Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, pograłem trochę i gra idzie do żyda. Generalnie po ograniu Bloodborne, nie mogę za cholerę znieść tej drętwej animacji. Podejrzewam  że to wszystko jest kosztem tego że gra jest obszerna i rozbudowana, ale ja nie chcę się męczyć. Grafika też nie jest szczytem moich marzeń, mimo że wszyscy są zachwyceni.

System walki mimo że jest dość dobry, nie daje mi na dłuższą metę przyjemności.

Podsumowując, przepraszam że mi się Wiedźmin nie podoba ;). Pamiętajmy że każdy ma swoje zdanie i trzeba je uszanować :).

aż tak nie przypasowała? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie bawię się dobrze, nie wiedzieć czemu :blink:. Może to już starość, bo przecież niemożliwe żeby tylko mi się nie podobała ;).

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaje zadania z tej tablicy ogloszen i nie mam ich w dzienniku; panowie, to jakis bubel czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A jaki masz ten telewizor?

 

Jakiegoś samsunga 5-letniego, 32 cale.

 

84823808368573511094.jpg

 

 

Tak to u mnie wygląda. Wydaje mi się, że na screenie trochę lepiej niż w rzeczywistości. Możecie wrzucić swoje screeny?

 

EDIT:

Pokonałem gryfa i mam udać się z Vesimirem do kolejnego miasta, czy będę mógł wrócić do Białego Sadu, żeby odblokować te wszystkie znaki zapytania, zniszczyć siedliska potworów itp?

Edytowane przez AdekO_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na inne screeny w sieci z ps4 to wygląda tak samo, taknie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Panowie szybkie pytanie, gra na płycie, leci pierwsza animacja startowa, pozniej wybieram nowa gra, poziom trudnosci, start, leci filmik startowy,  po nim czarny ekran z napisem ładowanie i porady. Pasek pod ładowaniem na jakiś 10%. I nic się nie dzieje, porady się zmieniają, muzyka leci, kółko się kręci,  ale pasek sie nie posuwa i tak juz z 30min.

 

Czy ktoś miał podobny problem? Może gra instaluje dodatkowe dane ? Próbowałem już zamknąć i od nowa - znowu 10 min filmików startowych których nie da się pominąć, ale problem pozostaje.

 

Możliwe aby płyta była uszkodzona?  Wszystkie patche poinstalowane :/

 

Pozdrawiam

Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adek0 - tak wrocisz. Tylko zadania poboczne rozpoczęte dokoncz bo mnie zginął list z jednego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem opcję nie symulowania wyborów dokonanych w W2, doszedłem do Wyzimy gdzie się te wybory z poprzedniej części określa i oczywiście nie dało się tych wyborów podać. Oj niefajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ledwo po premierze a już niektórzy mają wątek fabularny za sobą patrząc po trofeach... nolife ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mial ktos problem z gra Gwint (wersja na PS4)?
Podczas konczenia rozgrywki wywala gre do pulpitu konsoli z jakims bledem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile zajmuje patch i te dwa dlc'ki? Dziś mi kulturnie dostarczyli, ale nie mam czasu więc pewnie za parę dni ogram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mial ktos problem z gra Gwint (wersja na PS4)?

Podczas konczenia rozgrywki wywala gre do pulpitu konsoli z jakims bledem.

 

Gdzie tam :p Ja wczoraj w nocy zamiast fabułę ruszać czy questy poboczne to młuciłem w Gwinta ;) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mial ktos problem z gra Gwint (wersja na PS4)?

Podczas konczenia rozgrywki wywala gre do pulpitu konsoli z jakims bledem.

Wiele osób ma z tym problem. Według mnie trzeba czekać na patch (zasrsna generacja, co premiera to idiotyczne błędy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu 10 min filmików startowych których nie da się pominąć, ale problem pozostaje.

Nie rozumiem,  ja je pomijałem kwadratem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w Samsungu tez miałem dziwnie brzydką grafikę. Wystarczyło wyłączyć tryb Gry, ustawic tryb film do tego kalibracja z sieci i gra jest prawie taka jak High na PC.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaje zadania z tej tablicy ogloszen i nie mam ich w dzienniku; panowie, to jakis bubel czy co?

Mam to samo, nie wiem co jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie jestem pewny na 100% czy dobrze rozumiem co macie na myśli z tą tablicą ale nie wszystko co jest na tablicy to zadania. Oczywiście może się mylę ale np przed chwilą widziałem coś takiego jak "Przestroga" i z tego co widzę nie mam tego ani w ekwipunku ani tym bardziej w zadaniach.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

DamianMam to samo ...

Hej,

Panowie szybkie pytanie, gra na płycie, leci pierwsza animacja startowa, pozniej wybieram nowa gra, poziom trudnosci, start, leci filmik startowy, po nim czarny ekran z napisem ładowanie i porady. Pasek pod ładowaniem na jakiś 10%. I nic się nie dzieje, porady się zmieniają, muzyka leci, kółko się kręci, ale pasek sie nie posuwa i tak juz z 30min.

Czy ktoś miał podobny problem? Może gra instaluje dodatkowe dane ? Próbowałem już zamknąć i od nowa - znowu 10 min filmików startowych których nie da się pominąć, ale problem pozostaje.

Możliwe aby płyta była uszkodzona? Wszystkie patche poinstalowane :/

Pozdrawiam

Damian

Mam to samo.

Edytowane przez Twinskillers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to samo ale ktoś wcześniej trzeba zrobić restart konsoli po wgraniu patcha

Wysłane przez t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz wrażenia że postać reaguje z lekkim opóźnieniem na ruchy drążków. No chyba że mam spieprzonego pada :).

Twój problem polega na tym ze walisz chaotycznie w guziki nie patrząc co dzieje sie na ekranie. To nie mordobicie. Geralt wykonuje jeden cios a ty już wciskasz następny guzuk i nastepny jak jeszcze nie zdożył zrobić jednego. To nie fortepian :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

edit: Ten sam problem co Damian

Edytowane przez Flo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Twój problem polega na tym ze walisz chaotycznie w guziki nie patrząc co dzieje sie na ekranie. To nie mordobicie. Geralt wykonuje jeden cios a ty już wciskasz następny guzuk i nastepny jak jeszcze nie zdożył zrobić jednego. To nie fortepian :)

Nie chodzi o walkę geniuszu :). Chodzi o podstawowe ruchy, jak chód, skręt, obrót itp.

Edytowane przez anarom 1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit: Ten sam problem co Damian

Napiszcie jeszcze ze 100 postów na ten temat, przed chwilą handy odpowiedział co trzeba zrobić, a ta sama odpowiedź pojawiła się w tym temacie kilka razy już i to ledwie kilka stron temu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie musiałem na szczęście pytać Prezydenta "jak żyć", bo kurier nie dowiózł, płakać, że paczkomaty mają awarię itp. Wstałem, poszedłem, kupiłem i gram. Widać nową generację grafy na PS4, owszem, pełno małych niedoróbek, pierdółek, ale czuć moc! U mnie obyło się bez problemów z patchem, ładowaniem gry itp. Wybrałem poziom "normalny", bez wspominania W2, oglądałem bez pomijania filmiki, wskoczył samouczek i tyle. W karczmie także bez problemu gram w Gwinta. Dla mnie Wiedźmin to nie "Wiedźmin" jako tytuł, jakaś kultowa postać, kolejna adaptacja, czy gra na podstawie książki itp. Dla mnie to gra typu rpg i tak do niej podchodzę. Momentami grafa urywa dupę. W Bloodbornie mieli łatwiej, bo tam wszystko w ciemnościach, można ukryć niedoróbki ;) Cytując klasykę "gram w grę!" :biggrin: Nie lecę z fabułą, raczej zwiedzam i odkrywam punkty "?" Szkoda, że wiele osób ma problemy już na starcie z odpaleniem gry czy wywalaniem, byłem pewien, ze po testach i łatkach aż takich wtop nie będzie.

Edytowane przez Tomi915
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, tak, restart konsoli pomógł. Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×