Skocz do zawartości
pablos_83

Killzone Shadow Fall

Rekomendowane odpowiedzi

Z respa na każdej mapie są 3-4 drogi wyjścia więc trzeba trafić na konkretne łajzy żeby to trwało dłużej niż kilka chwil.

Chociaż kłamałbym jeśli powiedziałbym, że nie natrafiłem na takich przeciwników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi polega na zamknięciu przeciwników na respie. Czyli jak w każdym Killzonie :)

 

zawsze można wziąć snajpera, użyć teleportu i w plecki :)

 

Co do samego multi, też nie mam porównania, ale moim zdniem gra się naprawde przyjemnie. Mapy wydają mi się dobrze zaprojektowane i zdecydowana ich większość jest bardzo grywalna. Niektóre bronie mi nie pasują, ale to juz kwestia gustu. Największy minus dla mnie to to, że nie ma in game chatu żadnego. W momencie gdy będzie okazja z kimś pograć używając komunikacji głosowej na warzone można się nieźle bawić =].

Edytowane przez LoRaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ludzi co pograli już w singla, czy hard w tej grze jest cały czas takie trudne?

Przeszedłem na razie tylko pierwszą misję, ale zginałem więcej razy niż przy BF3 i BR4 razem wziętych.

Dużo słyszałem o poziomie trudności w KZ i chyba rzeczywiście nie doceniałem tej gry :)

Oczywiście jest to jak najbardziej na plus, szczególnie że da się (podobno) w grze działać po cichu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj zdrowo w tego Killzone, muszę zaaplikować jakieś krople do oczu, czerwone są jak za starych dobrych czasów. Temat oprawy audiowizualnej. Pewnie, jeśli ktoś przesiadł się z ps3 prosto na ps4 i odpali shadow fall to dostanie szału macicy. Jednak dla kogoś kto miał kontakt z pecetem uzbrojonym w jakąś szaloną kartę graficzną oprawa nie zrobi już takiego wrażenia, jest po prostu (bardzo?) dobrze Przyznam się szczerze, że Killzone 2 zrobił na mnie większe wrażenie jak na tamte czasy niż Shadow Fall w dobie potworów pokroju R9 290x. Takie czasy. Co do gameplayu no to cóż.... FPS i singiel to temat oklepany do granic możliwości i na pectach i na ps3/x360, ciężko tu będzie coś wymyśleć nowego i zaskoczyć znudznego życiem gracza. Mnie ta gra kompletnie nie przekonuje do zakupu PS4 ani oprawą, tym bardziej gameplay'em. jak pojawi się kiedyś w ramach PS+ to może ją ściągnę. Jest dla mnie kolejny fps, a takowych życzyłybym sobie na nowej generacji konsol jak najmniej.

Edytowane przez Niciej
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w multi i singla. Co do singla.... :) graficznie fajnie, fajerwerki wybuchy, gra świateł, cieni, itd w porówniania z fps-ami na PS3 magia. Parę razy zwalniałem tempo i podziwiałem grafikę :) . Bardzo mi się spodobały niektóre detale np. wchodzimy do kontenera i na podłodze zostają slady naszych butów ;) zakurzonych butów ;) tak samo jak na statku strzelaliśmy w okna rozwalając nazwę to rolety/verticale/osłony światło słoneczne przebijało i roztapiało podłoge, przeciwników itd. Małe smaczki a cieszą. Inteligencja przeciwników cóz.... czasami są świetni biegają, starają się zajśc od tyłu, a czasami stoją jak tępę gnoje ;) Co do trzymania framerate, nie wiem jak u was, ale w misji gdzie odbijalismy zakładników w wieżowcu, gra mi potrafiła czasami nieźle klatkować.... 
Co do  multi, dzisiaj troche pograłem, gra się w miare ciekawie, mapy są zróznicowane, aczkolwiek nie duże, niestety irytuje czasami, że mały kamyczek, tudzież malutka przeszkoda blokuje drogę i nie można jej obejść przeskoczyć. Mimo wszystko w multi gra jest dość szybka w sensie rozgrywki.

 

Ogólnie co do gry, nie jestem fanem serii Killzone, tak na prawdę to będzie pierwszy Killzone który postaram się ukończyć, graficznie jest super, fabularnie średniak. Cieszy fakt, że w grze można pobawić się w skrytobójcę a nie w mięśniaka co wywala tony ołowiu ;) Owszem są etapy gdzie prujemy ile wlezie, ale są też etapy gdzie mamy dowolność po cichu lub z rozmachem.

Mimo wszystko gra sprawiła na mnie dobre wrażenie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^ To samo co kolega wyżej, miałem wszystkie KZ ale żadnego nie ukończyłem, ten chyba będzie pierwszy. Naprawdę robi na mnie wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie ukonczylem killzone :) szczerze zakończenie podobało mi się bardzo ;) i jeszcze po napisach koncowych pewien smaczek ;) i ta muzyczka na końcu z napisami miodzio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi w tej grze jest niesamowicie miodne. W koncu ucywilizowali ta gre. Gra sie bardzo przyjemnie. To taki CoD, tyle ze 10000x ladniejszy i przyjemniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi w tej grze jest niesamowicie miodne. W koncu ucywilizowali ta gre. Gra sie bardzo przyjemnie. To taki CoD, tyle ze 10000x ladniejszy i przyjemniejszy.

Multi tak samo wciągnęło mnie na maksa, może nie wszystko jest perfekcyjne ale nowe podejście do kilku spraw służy tej grze.

Jedynie co na razie trzeba dopracować to balans broni, szczególnie pistolety są okropne.

Nie dość, że są wolne, wręcz ociężałe to jeszcze trzeba zazwyczaj 5-8 kul żeby położyć wroga.

Poza tym nie mam się do czego przyczepić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi tak samo wciągnęło mnie na maksa, może nie wszystko jest perfekcyjne ale nowe podejście do kilku spraw służy tej grze.

Jedynie co na razie trzeba dopracować to balans broni, szczególnie pistolety są okropne.

Nie dość, że są wolne, wręcz ociężałe to jeszcze trzeba zazwyczaj 5-8 kul żeby położyć wroga.

Poza tym nie mam się do czego przyczepić.

 

Mam podobnie, siadam i nie wiem kiedy 2h zleciały. Nigdy bym nie powiedział, że multi bez in game chata może tak wciągnąć, choć nie ukrywam, że przydałby sie jakiś team do pogrania : ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem dzis w Media Markt na TV LG Ultra HD 64 cale... Do teraz szukam szczęki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłem tematy. Do usunięcia.

Edytowane przez yogurt2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singiel ukończony na normalu (fanfary). Muszę przyznać, że już dawno się tak dobrze nie bawiłem, i jest to pierwszy singlowy fps jaki ukończyłem od chyba Singularity. Przednia zabawa, tym bardziej, że gra rozkręca się z każdym rozdziałem. Każdy z nich jest inny i wnosi coś nowego do gry. Oczywiście sztampa pełną para, ale to raczej wina skostniałego gatunku, w którym ciężko cokolwiek nowego wymyślić. Czyli mamy misje skradankowe, snajperskie, full auto destroyer mode, lataczowo-strzelankowe, unikowo-zręcznościowe itd. W każdym razie ani przez chwilę nie wiało nudą. O fabule się nie wypowiadam, bo mnie nie interesuje w grach, w związku z czym skipowałem cut-scenki :D

 

Multi jest trochę drętwy moim zdaniem. Po 3, 4 meczach nie chce się już grać. Każdy TDM wygląda dokładnie tak samo. Drużyny spotykają się w określonych 2, 3 miejscach na mapie i naparzają do siebie. Customizacja naszych ludzików też jakaś uboga. Jest to wszystko bardzo solidne, ale czegoś brakuje. W każdym razie mapy przepiękne, nie uświadczyłem nigdy lagów, ani spadku framerate'u. Zero jakichkolwiek problemów sieciowych. Może dlatego, że gra jeszcze mało ludzi. No i porównując do poprzednich odsłon to ten Multi jest najlepszy. Przynajmniej w moim odczuciu.

 

Świetny tytuł startowy. Bogaty w zawartość i pokazujący power konsoli (to co się dzieje w ostatnich etapach... uch!). Jeśli Guerilla tak relatywnie szybko umiała wyprodukować takie cacko, to aż strach pomyśleć co zrobią ND i Santa Monica :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeśli Guerilla tak relatywnie szybko umiała wyprodukować takie cacko, to aż strach pomyśleć co zrobią ND i Santa Monica

Nie wspominając o Quantic Dream. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O fabule się nie wypowiadam, bo mnie nie interesuje w grach, w związku z czym skipowałem cut-scenki :biggrin:

:blink:

Zapytam z ciekawości, w grach typu MGS czy TLoU, gdzie fabuła to jedna mocniejszych stron gry, też skipujesz filmiki?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink:

Zapytam z ciekawości, w grach typu MGS czy TLoU, gdzie fabuła to jedna mocniejszych stron gry, też skipujesz filmiki?

 

Nie wiedziałem, że mój styl grania cię interesuję. Masz ochotę nauczyć mnie jak mam grać? W ogóle co to za offtop?

 

P.S. Tak, skipuje. Deal with it.

 

/offtop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jeśli Guerilla tak relatywnie szybko umiała wyprodukować takie cacko, to aż strach pomyśleć co zrobią ND i Santa Monica

Nie wspominając o Quantic Dream.

 

 

No aż 7 lat im to zajęło 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A filmy zapewne przewijasz do przodu :D

Czy można w kz ustawić angielskie głosy z polskimi napisami?

Edytowane przez unknown3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlaczylem dziś killzone i miałem dźwięk nie miałem obrazu od menu normalnie wchodzi w czym może być problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sadzicie o muzyce w tej grze? Strasznie mi sie podobala, szczegolnie na Nowym Helganie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×