Skocz do zawartości
pablos_83

Killzone Shadow Fall

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy prawdą jest to, że jak się kupi Killzone na PS4 to można sobie ściągnąć każdy dostępny język? Np. kupuję grę w pudełku w języku włoskim i ściągam sobie do niej język angielski lub polski. Z góry dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy prawdą jest to, że jak się kupi Killzone na PS4 to można sobie ściągnąć każdy dostępny język? Np. kupuję grę w pudełku w języku włoskim i ściągam sobie do niej język angielski lub polski. Z góry dzięki za info.

Witam niestety Sony nie dało takiej możliwości i nie można dociągnąć języka polskiego ,Mam wersje angielską (STEELBOOK)bo taką chciałem i jest tylko angielski bez możliwości dociągnięcia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam niestety Sony nie dało takiej możliwości i nie można dociągnąć języka polskiego ,Mam wersje angielską (STEELBOOK)bo taką chciałem i jest tylko angielski bez możliwości dociągnięcia 

 

Znalazłem aukcję na alle... i koleś sprzedający Killzone w wersji duńskiej w opisie wstawił, że można ściągnąć każdy język. Widać blef, choć ma bardzo dobre komentarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierkę przeszedłem na hardzie dość łatwo...pamiętam K2 :) Te pucharki za nie kilenie cywili i bez zgonu zostało do zrobienia  w singlu...czyli cała gra jeszcze raz do przejścia...trochę lipa:(  Zawiodłem się na multi nie wciąga..przynajmniej mnie a trofki na pierwszy rzut oka masakra i setki godzin szpilenia !?

 

 

sosiu.png

Edytowane przez sosiu73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaak na hardzie ? Tez wlasnie idę ale nie mogę cos przejść końcowego etapu opiekun tym działkiem.. Nie ma opcji .. Grałem z 40min i nic nie daje cały czas mnie rozwalają .. Nie wiem jak to zaliczyć :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem pograć w darmowy weekend w Killzone i... CE-34878 podczas ładowania mapy. Ehh... Jak zaradzić na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nikt nie wie co się dzieje że nie można grać? W związku z darmowym weekendem

Rozwiązanie znalazłem, trzeba zmienić język na angielski, pobrać go, i działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takze jak ktos przeszedl killzone na hardzie prosze o pomoc w misji opiekun, sterowanie dzialkiem. Nie wiem czy trzeba ich recznie najpierw wybic ze swoimi zolnierzami potem wsiasc do dzialka czy od razu isc.. Za duzo ich jest, za szybko w dzialku dostaje obrazenia, misja jest praktycznie niewykonalna. Przechodzilem na latwym to nie bylo takiego problemu, a teraz.. sciagam 3 drony ktore leca, w oddali dwa dzialka ale ich tyle jest ze jest to doslownie moment.. ciekawe jak ktos to eliminowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem pograć w darmowy weekend w Killzone i... CE-34878 podczas ładowania mapy. Ehh... Jak zaradzić na to?

Mam to samo i wywala do "pulpitu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: 

Wczoraj kupiłem Killzona i mój brat na moim koncie zaczął grać. Ja chce dzisiaj od początku zagrać. Da się jakoś to zrobić? Usunąć jakieś dane itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi ci o postępy online, to tych sie nie da skasować. Trofea podobnie. Do save-a mozna dostać sie przez ustawienia i skasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie o polska wersje Killzone. Czy jest ona tylko jedna, z polskim dubbingiem i napisami, czy jest jeszcze jakas?

Chce kupic ta gre na allegro i czasami sprzedawca informuje w tresci aukcji, ze gra jest polską wersją, jednak na pudelku nie ma bialo-czerwonego kolka z prawej strony, ktore o tym informuje oraz napisu pegi 18 z prawej strony.

Z gory dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dubing nie ma wersji kinowej

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co oznacza w pss tak zwana "przepustka sezonowa" ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Season Pass umożliwia pobranie wszystkich DLC, które ukazały się do danej gry lub, które się ukażą w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś ukończyłem kampanię i niestety troszeczkę się rozczarowałem. Poprzednie wersje szczególnie 3 miała jakiś taki klimat, mi zupełnie shadow fall nie przypadł do gustu. Wszystko mocno naciągane, niestety zawiodłem się ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zawiodlem sie ta gra, kampania to widzialem ze mi sie nie spodoba, ale myslalem ze online bedzie fajny jako ze w kz2 spedzilem wiele godzin, niestety to jedyna gra jaka mam i teraz nie mam w co grac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singiel jest strasznie słaby, wczoraj skończyłem dopiero po 3 tygodniach od zakupu bo strasznie mnie męczył. Ciężko coś pozytywnego o nim powiedzieć, szczególnie przy strasznie słabej i głupiej fabule. Może to, że graficznie jest OK, ale jak ktoś grał w nowe tytuły na PC np. Metro Last Light, Crysis 3 czy BF4 to nie znajdzie w nim nic co rzuciłoby graficznie na kolana. Ocenę dałbym 4/10, multi nie grałem jeszcze ale cudów też się nie spodziewam ,żaden Killzone w multi nigdy mi nie podchodził.

Edytowane przez spike1314

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba :) Co prawda pograłem w nią jakieś 2-3 godziny, ale zarówno klimat jak i rozgrywka mi siadły. Nie grałem wieki w żaden FPS, bo dominowała u mnie Fifa przez kilka lat. Mając na uwadze fakt, że tą gierkę można już kupić poniżej 100zł (ja też tak zrobiłem), z drugiej ręki to nie uważam tych pieniędzy za stracone.

 

 EDIT Kurczę, dlaczego nie można sobie zacząć gierki po jej opuszczeniu od ostatniego punktu kontrolnego? Jakieś 3-4 godziny w dupsko, bo gra nie oferuje czegoś takiego graczowi... Bardzo miodnie mi się gra, lecz będę musiał robić trzecie podejście pod ten sam level :/

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie sobie singiel, multi SUPER!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

czy komus z was gra przypadkiem się nie znudziła, bądz nie podeszla?

z checią odkupie

prosze o kontakt:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

czy komus z was gra przypadkiem się nie znudziła, bądz nie podeszla?

z checią odkupie

prosze o kontakt:)

Za mniej niż stówkę idzie już kupić na allegro, więc warto zajrzeć tam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×