Skocz do zawartości
pablos_83

Killzone Shadow Fall

Rekomendowane odpowiedzi

BYutFIHCEAAgKxO.jpg Gdzie mają ps4 na półkach :ohmy:

Edytowane przez kukmuken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gamereactor.eu/reviews/98944/Killzone%3A+Shadow+Fall/

 

recka ze spoilerami!

 

GR - 8/10

swoją drogą trochę z doopy ocena bez ogrania multi w formie w jakiej będzie wyglądało po premierze :/

 

@down

lol chyba się zorientowali, że z czymś pojechali :biggrin:

tu link do wątku na NG:

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=714789

 

edit:

już działa..

- Some stupid levels.. WTF?! no to przekonał mnie do odwołania preordera...

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę pogooglałem

 

Większość 8 lub 7.

Jak na grę która miała być koniem pociągowym nextgena poniżej oczekiwań.

Ale podobnie było przy PS3 pierwsze robione w pośpiechu gry nie robiły wrażenia.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może oczekiwania też były za duże coniektórych recenzentów.... my to musimy ocenić niedługo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wedle tej recenzji, oczekiwania większości graczy i tak zostaną spełnione...

Gorgeous design, Brilliant graphics, Solid framerate, Excellent sound, Precise controls, Full of contrast.

Nie wiem, czego Wy oczekiwaliście po PS4, oprócz ulepszonej audiowizualizacji ;)

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GameTrailers 8.8.

Większość recenzji obejmuje tylko singla, szkoda, bo większość ludzi kupuje ten tytuł dla multiplayera.

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sony chyba nie posmarowało, bo jakim cudem BF4 w wersji na ps3/x360 dostał średnio 80% ? gdzie singla trzeba przejść podczas jednego posiedzenia bo save'y znikają...

w tej chwili znaczenie mają jedynie dwie oceny

1-4 mega słaba gra

10 bardzo dobra gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież oceny są bardzo dobre, bo 8/10 to dla mnie gra bardzo dobre, ale tak jak pisałem wcześniej, single na raz, a reszta czasu z multi.

OPM UK 8/10

Gamespot 7/10

Destrucoid 9/10


2101836404.jpg

562651264.jpg

608939270.jpg

950491700.jpg

2141893247.jpg

700127313.jpg

1071436015.jpg

78978597.jpg

1711105504.jpg1723140427.jpg

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przecież oceny są bardzo dobre, bo 8/10 to dla mnie gra bardzo dobre, ale tak jak pisałem wcześniej, single na raz, a reszta czasu z multi.

OPM UK 8/10

Gamespot 7/10

Destrucoid 9/10

 

Fajnie, że podajesz wybrane, najwyższe oceny. 

 

Na metacriticu: 73

 

http://www.metacritic.com/game/playstation-4/killzone-shadow-fall

 

Wynik jak najbardziej dobry, ale spodziewałem się lepszych recenzji. Tak jak ktoś napisał wcześniej ; kto ma kupić, ten kupi  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uwazacie ze oceny sa zbyt niskie, a recenzje powinny być lepsze? Przeciez w to nie graliście.. ;) Myślę że nikt nie skrzywdził Sony ocenami bo 7/10 to niezła ocena … ale na pewno nie jest to tytul ktory przekonuje do zakupu nowej konsoli. Czekam do wiosny az zaczna pojawiac sie na prawde dobre gry… 

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pffff Polygon 50/100, a samej konsoli 7,5/10 - zobaczymy, czy X720 dostanie u nich 9,5 czy 10

 

edit: Contrast 4,5/10 wg nich  :woot:

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polygon to ci od 7/10 dla TLoU, oni mają coś wspólnego z Microsoftem, kiedyś był o tym artykuł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się lepszych ocen, choć te w pewnym sensie mnie nie dziwią. Dlaczego? Bo do jasnej cholery Killzone powinien być mroczny, brudny, pełen wszechobecnej rdzy, oraz polany gęstym helghańskim klimatem. Tymczasem materiały prasowe pokazują tylko bujną trawkę, bijące po oczach słoneczko i kolorowe wodospady. Jeszcze tylko tęczy brakuje. Czytałem playtest w PSXE i ponoć takie mroczne klimaty też występują, ale widocznie jest ich za mało i stąd takie oceny. Moim zdaniem zabrakło tego charakterystycznego elementu dla serii. 

Żeby nie było... Jaram się nowym Killzonem tak jak poprzednikami. Ale niestety widać tutaj znaczącą różnicę klimatu w stosunku do poprzedników i to mnie trochę smuci. No i oczywiście bardziej interesuje mnie jak wypada tryb multi w tej produkcji.

Edytowane przez _Matheo_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale poprzednie odsłony poza 2 też recenzentów nie zachwyciły. Może zmiana klimatu jednak wyjdzie serii na dobre? W swojej recenzji Colin Moriarty z IGNu wymienił to jako zaletę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie rozpetac burzy powiem krotko - to bylo do przewidzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem wielkim fanem killzona w sensie stricte fabularnym i do dzisiaj nie czaję kompletnie fabuły ale muszę przyznać że podczas grania szczególnie w część drugą bawiłem  się świetnie, Dziwią mnie recenzenci którzy (np IGN) pieją z zachwytu nad oprawą, odświeżonym gameplayem, ciekawymi dużymi mapami podkreślając że nie jest to "korytarz" i wystawiają 8 wymieniając parę jakiś mało istotnych błędów. Gdzie np taki Ghost który wygląda jak kupa i jest kopią poprzedniej części dostaje 9. Niech zadecydują gracze bo ja po tym co zobaczyłem jestem zachwycony. Podmuch nowej generacji, a nie "kopiuj wklej" jak w Ghost i wciskanie kitów jaką zajebistą grę zrobiliśmy.

Edytowane przez zyga101
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie można być krótkowzrocznym, nie od dziś wiadomo że początkowe gry na nowe generacje to w większości były "półprodukty". Oczywiście jest kilka wyjątków... Z drugiej strony wiele tych recencji jest przeprowadzane przez niekompetentnych kolesi, którzy czasami sami nie wiedzą o czy gadają, już nawet nie wspomnę o korupcji w branży gamingowej, ale bez podtektów ;) 

Trzeba samemu spróbować daną grę, a nie od razu wydawać osąd na podstawie jakieś recenzji. To tak jak niektórzy nie oglądają świetnych filmów, bo na filmwebie przeczytali niepochlebną opinię haha.  Trzeba sobie samemu wyrobić zdanie i to nie na podstawie czyjejś recenzji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba nikt nie zaprzeczy, że nowy Killzone ma być tylko (albo aż) prezentacją możliwości konsoli pod względem grafiki. Nikt nie powinien liczyć na arcydzieło, na takie przyjdzie jeszcze poczekać :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fragmenty kampanii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×