Skocz do zawartości
pablos_83

Killzone Shadow Fall

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam poczytać artykuł w PSX Extreme - chłopaki mieli okazję zagrać w studiu GG. Zapowiada się soczyście. Osobiście nie mam problemu z tym, że świat będzie (przynajmniej po jednej ze stron, w którą się wcielimy) bardziej kolorowy. Ciekawi mnie ile ta gra faktycznie wyciska z konsoli ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy-stary gameplay:

 

 

@UP:

GG pisali gdzies, ze nie zoptymalizowali shaderow, i jak to zrobia to powinno im sie udac zwiekszyc liczbe poligonow az dwukrotnie, gdze nalezy zaznaczyc, ze te "dwukrotnie" w przypadku KZ:SF oznacza kilka ladnych MLN, wiec jak widac jest jeszcze spory zapas mocy.

Edytowane przez Żywy
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy-stary gameplay:

 

 

@UP:

GG pisali gdzies, ze nie zoptymalizowali shaderow, i jak to zrobia to powinno udac im sie ziekszyc liczbe poligonow az dwukrotnie, gdze nalezy zaznaczyc, ze te "dwukrotnie w przypadku KZ:SF oznacza kilka ladnych MLN, wiec jak widac jest jeszcze spory zapas mocy.

 

bravo2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ to wygląda! Zdecydowanie najładniejsza gra na PS4!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ to wygląda! Zdecydowanie najładniejsza gra na PS4!

Zwłaszcza, że tyle ich już na PS4 powstało ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tylko 19 dni... 12h na samą fabułę, większa swoboda w wykonywaniu misji, darmowe paczki z mapami do MP, dedyki, multi 1080p/60fps, dobra grafika. Na papierze wygląda to bardzo dobrze, idealny fps na start.

Ciekawe jeszcze jak będzie te "unlocked 30fps" wyglądało w singlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najładniejsza gra na PS4 to za dużo powiedziane. Jest ładnie ale np. Deep Down wygląda obłędnie. Killzone SF troche plastik i pewnie powalczy na grafe z drugim plastikiem - Crysisem 3 :)

Edytowane przez piernik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i Deep Down wygląda obłędnie, ale lokacje są po prostu puste. Świecą pustkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie "ficzery" jak salwy wystrzeliwane przez przeciwników po śmierci (skurcz mięśni czy coś) były chociażby w GTA IV, więc nie robi to na mnie takiego wrażenia.
Już bardziej podobał mi się ten gif, gdzie przeciwnik odbił się od ściany po serii  :)

Edytowane przez glugi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i Deep Down wygląda obłędnie, ale lokacje są po prostu puste. Świecą pustkami.

Taka specyfika gry. Lochy to nie tętniący życiem świat.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka specyfika gry. Lochy to nie tętniący życiem świat.

tylko ze taki Dark Souls czy Demon Souls miał lochy bardziej wyraziste, a tutaj pustka, pustka pustka, nie umniejszam grafice bo jest świetna, szczególnie efekty rzucania czarów zaklęć itd, jednak mimo wszystko gra jest po prostu w moim odczuciu pustym korytarzem na koncu którego spotkamy bossa do pokonania ;) a po drodze kilka potworków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wyraziste jak rzucanie światła na 1,5m wokół postaci w kompletnie czarnym korytarzu ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o rzucanie światła ale detale, roślinność, jakieś napisy zakamarki, na chwilę obecną Deep Down wypada pod tym względem gorzej, porównaj lokacje itd i Demon Souls/Dark Souls wygrywa pod tym względem. Czekam na Deep Down liczę mocno że będzie to dobra gra, ale na chwilę obecną po filmikach poza walką ze smokiem nie ma w tej grze nic ciekawego, to moja opinia. 

I wracajmy do tematu o KZ:SF  ;) 

Edytowane przez rafcio007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazali raptem jeden loch, nie ma co wyrokować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym KZ ma już finalny build, a Deep Down jeszcze się może rozwinąć. Poczekamy, zobaczymy :)
Ciekawe jakie DLC twórcy przewidzieli do KZ i kiedy wydadzą pierwsze. Dobrze, że mapy będą darmowe, zastanawia mnie co za "inna zawartość" będzie płatna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak Destiny , DriveClub i MAD MAX ,które także są za Nimi na półce ? Zwykłe pre-ordery :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki dumny ten po prawej: "Cholera, a jeszcze 2 miesiące temu mieliśmy wersję beta"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki dumny ten po prawej: "Cholera, a jeszcze 2 miesiące temu mieliśmy wersję beta"

 

Albo coś w stylu "Cholera, nie sądziłem, że ta beta przejdzie jako produkt finalny." :D

Chyba pierwszych recenzji można spodziewać się od IGN w środę.

Edytowane przez glugi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym KZ ma już finalny build, a Deep Down jeszcze się może rozwinąć. Poczekamy, zobaczymy :)

Ciekawe jakie DLC twórcy przewidzieli do KZ i kiedy wydadzą pierwsze. Dobrze, że mapy będą darmowe, zastanawia mnie co za "inna zawartość" będzie płatna.

 

Może daj im czas ;D ledwo gre skończyli XD

 

A co do DLC to pewnie jakieś skórki,bronie i fabularne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×