Skocz do zawartości
pablos_83

Killzone Shadow Fall

Rekomendowane odpowiedzi

Za mniej niż stówkę idzie już kupić na allegro, więc warto zajrzeć tam...

 Wiem, ale pytam tutaj, bo zawsze grono mniejsze i bardziej pewne niz na Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pogralem sobie troche online i nie jest tak zle jak mi sie wydawalo na poczatku, tylko strzelac nie potrafie bo mi wszedzie lata ta bron.

Edytowane przez jawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orientuje sie ktos moze czy ta wersja dostepna w naszych sklepach ma język włoski ?? wiem ze mozna ustawic na konsoli jezyk wloski i wtedy niektore gierki hulaja ale musze miec pewnosc. z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orientuje sie ktos moze czy ta wersja dostepna w naszych sklepach ma język włoski ?? wiem ze mozna ustawic na konsoli jezyk wloski i wtedy niektore gierki hulaja ale musze miec pewnosc. z gory dzieki za pomoc

Ja mam włoska wersje i jest tam polski jezyk wiec w polskiej będzie włoski .zresztą w kz 2 i 3 tez był multijezykowy i był włoski wiec kupuj śmiało

Edytowane przez madkaktus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewni jesteście na 100%, że jak ustawię sobie w konsoli dajmy na to język duński lub portugalski to Killzone'a będę też miał w tym języku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorwalem dzisiaj łzy w cenie 93zl z wysyła i muszę powiedzieć, ze mi się podoba! Póki co pogralem 45min ale ciągnie mnie do niego. Jak pogram dłużej to Zdam relacje ale jak na grę za 9 dyszek to jestem zadowolony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że na ikonie kz nacisniesz options i tam będzie możliwość zobaczenia co daje aktualizacja. Działa przy każdej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dają podstawowe informacje.A dokładne info poszukać jak zajdzie taka potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslicie ze, przy zalozeniu ze bede kupowal przyszle DLC, lecz nie cierpie rzeczy typu dodatkowe skiny itp. za 8,00 zł, to warto inwestowac w Season Passa za 79 zl ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dlc będzie chyba darmowe, dopiero po tym jak pojawi sie kolejne platne będzie mozna stwierdzic czy warto czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkupilem od znajomego KZ, mam w pudelku karteczke KZ przepustka sezonowa teraz tylko 79zl zamiast 170zl. jak to wykorzystac, o co w tym chodzi dokladniej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nic, to taka ulotka reklamowa, nic wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to na prozno szukalem jakis kodow z rabatem ;[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U was też czasami tnie multi?

Bo u mnie wygląda to tak ,wchodzę na jakąś mapę (najczęściej park i mur) na deathmatch i na początku jest wszystko ok,zero spadków płynności,a potem (5-10) minut nawet na respie są spadki fps gdy obracam kamerę.Dzisiaj grałem w szczątkach to w pewnym budynku pod koniec rundy zacinki były coraz większe.Dochodziło gdzieś do 20-25 fps nawet...Macie też tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też tak mam, wygląda tak jakby Killzone z każdą minutą się coraz bardziej krztusił ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tyle było szumu o tym multi w 60 fps.60 fps to jest w respie przez pół minuty od zaczęcia rundy :laugh: ,Kurde może jakiś update wydadzą,żeby te lagi zoptymalizował.Rozumiem,że potem jest coraz więcej akcji,ale nie powinien być spadek o kilkadziesiąt fps.Gdyby spadało do 30 fps to byłoby dobrze.Nie cały czas są te spadki,ale jak wejde w taką strefę,gdzie coś się cały czas dzieje,nawet w ciemnym ,niesczegółowym budynku ,który nie obciąża zbytnio karty graficznej to i tak chwilami potrafi nieźle klatkować.Niech coś z tym zrobią.Tak jak mówiłem niech jakiś update wydadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie, gra warta tej stowki? Multi ma rangi, odblokowania itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×