Skocz do zawartości
pablos_83

Killzone Shadow Fall

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy tylko ja tak lamie, czy moze tez macie takie odczucia, ze w porownaniu z poprzednimi cz. ten KZ to juz nie jest spacerek. Przyznaje ze jestem cienki jak dupa weza w tego typu grach, ale pare tytulow przeszedlem na normalu, w tym kz2. Tymczasem tutaj juz na samym poczatku dostaje w dupe, a "na jana", to juz w ogole nie ma co wyskakiwac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo jest rownie latwa a nawet latwiejsza niż poprzednie, tarcza i skan robia swoje, a jak sie robi przy gorąco to adrenalina i head za headem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ciężko mi idzie z tym OWL i pewnie tu jest pies pogrzebany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy tylko ja tak lamie, czy moze tez macie takie odczucia, ze w porownaniu z poprzednimi cz. ten KZ to juz nie jest spacerek. Przyznaje ze jestem cienki jak dupa weza w tego typu grach, ale pare tytulow przeszedlem na normalu, w tym kz2. Tymczasem tutaj juz na samym poczatku dostaje w dupe, a "na jana", to juz w ogole nie ma co wyskakiwac ;)

jako wieloletni gracz kz uważam że ta odsłona jest najtrudniejsza...tzn strzelanie już nie jest takie proste....a samo otoczenie tzn mapy są tak skonstruowane że przeciwnika można się spodziewać dosłownie z każdej strony-z kolegą nath 147 nie moge sie zgodzić bo skan wypuszczany co prawda pokazuje nam gdzie kto jest ulokowany ale tez zdradza nam naszą pozycje i przeciwnik może się przygotować na to że chcemy go zaskoczyć...a co do tarcz  to jak ją widzę to od razu rzucam tam granaty i oczywiście prawie zawsze wchodzą kile jak nie kilka:)

 

nemesis0_PL.png

Edytowane przez nemesis0_PL!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązał ktoś sprawę z tymi save'ami? Mnie też cofa do początku rozdziału, zamiast ostatniego punktu kontrolnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako wieloletni gracz kz uważam że ta odsłona jest najtrudniejsza...tzn strzelanie już nie jest takie proste....a samo otoczenie tzn mapy są tak skonstruowane że przeciwnika można się spodziewać dosłownie z każdej strony-z kolegą nath 147 nie moge sie zgodzić bo skan wypuszczany co prawda pokazuje nam gdzie kto jest ulokowany ale tez zdradza nam naszą pozycje i przeciwnik może się przygotować na to że chcemy go zaskoczyć...a co do tarcz  to jak ją widzę to od razu rzucam tam granaty i oczywiście prawie zawsze wchodzą kile jak nie kilka:)

 

nemesis0_PL.png

wrzuć sygnaturę do podpisu :);

 

laptok pisze o singlu, ja mu odpowiadam też o oparciu o wrażenia z singla, skan nie zdradza twojej pozycji jak nie wykonasz go do samego końca (przeciążysz), w multi faktycznie może zdradzić twoją pozycję, ale jak nie przeciążysz to przeciwnik będzie tylko wiedział że znajdujesz się w pobliżu, ale przez ścianę cię nie wyczai.

 

save'y zapisują się tylko na początku poszczególnych części rozdziałów, zwykle poprzedzonych dłuższymi scenkami fabularnymi, wtedy możesz wychodzić z gry a wszystko się zapisze,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy ktoś miał problem z głosem w grze ? Gram na słuchawkach i dzieją się jakieś cuda !!! co chwilę głos zię łamie, muzyka znika, i inne różne dziwne rzeczy się dzieją.. ( głos jakby przechodził co jakiś czas w mono ) Próbowałem ustawień audio w grze i są tylko dwa ustawienia : Małe lub duże głośniki !! co nic nie zmienia. Nie wiem czy może w ustawieniach w ps4 coś trzeba zmienić ale w innych grach było ok. Jak ktoś ma jakiś pomysł, to z góry dziękuję.

Edytowane przez qleeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest Killzone Shadow Fall Open Weekend?

Odpowiedź brzmi: nie wiem, ale jest za darmo dla PS+ i waży 40gb więc ściągam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest Killzone Shadow Fall Open Weekend?

Odpowiedź brzmi: nie wiem, ale jest za darmo dla PS+ i waży 40gb więc ściągam.

Napisz co to jest jak się już dowiesz, bo jestem ciekaw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darmowe 4 dni w trybie MP. Czyli sprawdź czy gra wciągnie na dłużej zanim kupisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy ktoś miał problem z głosem w grze ? Gram na słuchawkach i dzieją się jakieś cuda !!! co chwilę głos zię łamie, muzyka znika, i inne różne dziwne rzeczy się dzieją.. ( głos jakby przechodził co jakiś czas w mono ) Próbowałem ustawień audio w grze i są tylko dwa ustawienia : Małe lub duże głośniki !! co nic nie zmienia. Nie wiem czy może w ustawieniach w ps4 coś trzeba zmienić ale w innych grach było ok. Jak ktoś ma jakiś pomysł, to z góry dziękuję.

Mam to samo. Gram wieczorami i muszę podpinać słuchawki pod pada - tragedia, raz głośno, raz nic nie słychać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darmowe 4 dni w trybie MP. Czyli sprawdź czy gra wciągnie na dłużej zanim kupisz ;)

Coś próbowałem zagrać w tego killzona ale dupa....jest od 28 do 31 grudnia http://blog.eu.playstation.com/2013/12/19/ps-plus-members-try-killzone-shadow-fall-multiplayer-for-free-28th-31st-december/

Edytowane przez Pabliq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Gram wieczorami i muszę podpinać słuchawki pod pada - tragedia, raz głośno, raz nic nie słychać...

 

ja wczoraj trochę pokombinowałem i  tak: w ustawieniach ps4 zmieniłem z bitstream dolby na linear pcm, słuchawki wpięte do telewizora i problem zniknął .. coś tu musiało być na rzeczy ... acha zapomniałem napisać wcześniej że problemu z dzwiękiem w ogóle nie miałem jak słychawki były wpiętę w almpituner... na szczęście chyba wszystko już mam ok.

Edytowane przez qleeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwracam uwagę na punkt 1 - i to się nazywa patch, a nie "improved stability.."

 

ffNwQrZ.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że wyjechałem na święta z domu, a rzecz jasna konsolka została na miejscu, muszę spytać. Jak się gra z voice chatem ? Słychać całe przedszkole przekrzykujące się wzajemnie, czy da się rzeczowo i teamowo pograć ? : ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, czy macie wibracje w DS4 podczas gry w Killzone Shadow Fall? Ponoć gra je obsługuje, ale przeszedłem pierwszy rozdział i zero wibracji? Z poziomu konsoli wibracje mam włączone, o ile dobrze przejrzałem opcje w grze, nie ma tam możliwości ich włączenia/wyłączenia. Podczas oglądania zajawki Playroom pad mi wibrował, a w grze niestety tego nie robi. :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie udało mi się wkońcu zakończyć killzone'a. Podsumowując, naprawdę mi się podobało. Jeżeli chodzi o kampanie to była ona zdecydowanie ciekawsza niż w BF4 no i chyba ze 3 razy dłuższa. Bardzo spodobał mi się również motyw z samą końcówką. Nie jest to może tak ambitna produkcja jak the last of us ale bawiłem się przy niej na tyle dobrze że za jakiś czas znowu chętnie przejdę. Już pisałem o majstersztyku jeżeli chodzi o stronę techniczną ale mam wrażenie że im dalej w głąb tym większe wrażenie killzone na mnie robił, co chwilę zatrzymywałem się żeby podziwać widoki, jeżeli chodzi o poziom trudności, też jestem zdania że całkiem spory, były momenty że padałem gęsto ale chyba tylko raz miałem wrażenie że jest trochę przegięte z liczbą helganów. Jak dla mnie lepiej niż w częsci trzeciej. Na koniec jeszcze warto wspomnieć o soundtracku bo jest z najwyższej półki, podobno ma się pokazać całość za jakiś czas. Czekam z niecierpliwością.

 

(Wywalił bym jedynie sekcje swobodnego spadania bo były irytujące i kompletnie nic nie wnoszące do gameplayu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj po patchu rozegrałem kilka gier i nikogo nadal nie słyszałem ( poza ludzmi w party). może tu chodzi o to że będziesz słyszał znajomego jak dołączy do twojej gry (z poziomu menu gry) Co do samej gry multi - dla mnie to jest to czeko oczekiwałem i jestem mega usatysfakcjonowany. bede gral w gre.....tę grę ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy skończyłem kampanie. Jeszcze nigdy nie widziałem tak dobrze wyglądającego fpsa na konsole. Efekty świetlne i cienie ryją beret. Ścieżka dźwiękowa jak dla mnie jest fenomenalna. Jeśli jeszcze jest ktoś, kto zastanawia się nad kupnem, to śmiało mogę polecić ten tytuł.

Edytowane przez boryso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem (w końcu...) nowego, i przy okazji mojego pierwszego, Killzone'a.

Chryste, dawno nie grałem w takiego crap'a. Podobała mi się tylko oprawa wizualna, która i tak jest dla mnie sprawą drugorzędną, no i ciekawa różnorodność scenerii. Fabuła bez sensu, opowiedziana w nudny sposób, niesatysfakcjonująca mechanika strzelania, nierówny poziom trudności, idiotycznie rozstawione checkpoint'y, generalnie męczyłem się z tym tytułem.

 

Multi podobno jest lepszy, ale nawet nie chce mi się go próbować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jakby narzekac ne ferrari ze zbyt szarpie, killzone ma specyficzny sposób prowadzenia ognia, checpointy tez są ok, nie spotkalem sie z miejscem gdzie ginąłbym zaraz po respie lub musiał wracac sie pól misji, gra zapisuje sie na końcu poszczegolnych rozdzialow, fabula faktycznie slaba, dla nie grających w poprzednie części moze byc niezrozumiala - mogli sie bardziej postarać, co do audio w pl wersji glowny bohater byl tragiczny, na hardzie będę gral w ang wersje by porownac

 

 

multi za to jest zajebiste, zadnych bugow, wszystko działa tak jak zaplanowali to twórcy, nic się nie wiesza, nic nie wywala, niektórzy gostkowie lagują (ale to wina ich łączy), żadnych patchy nie wypatruję, bo nie ma nic pilnego do naprawienia, przydałby się jedynie drobny balans broni (pistolet 3 strzałowy typu pompka, bardzo słabiutki ;(.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do użytkowników którzy lubia zbierac trofea. 16x16_smiley-wink.gif


Otoz skonczylem single w Killzone no i zabrałem sie za skonczenie gry na najwyzszym poziomie, lece od zera znowu. Trzeba szczebelkowo pokonywac misje na tym poziomie trudnosci? Czy wystarczy aby w kazdym z rodziałow bylo zapisane ze ''ukonczenie na wysokim poziomie trudnosci'' ? Ktos moze poluje na to trofeum? 


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×