Skocz do zawartości
pablos_83

Killzone Shadow Fall

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie czysto obiektywne - nie gram w gry na PC i wersji na PC gier multiplatformowych nie oglądałem. Przykład czy Crysis 3 na PC wyglądał lepiej niż KZ:SF na PS4?

Czysta ciekawość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crysis 3 wygląda na ultra w 1080p lepiej niż KZ : SF na ps4. Grze GG bliżej do części drugiej. Z drugiej strony sprzęt za 1700zł vs komp za ~3000zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Pytam z ciekawości bo na kompie w ostatnią grę jaką grałem był Quake 3 Arena :whistling:

Nawet jakości multiplatform nie śledze. Czyli wychodzi na to, że ta nowa generacja nie będzie niczym odkrywczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie będzie. PC jest już tak rozwinięte ,że zostawia konsolę z tyłu nawet przed jej premierą. :) Czasy PS2 już nie wrócą. :P

 

No ale sie nie przejmuj. PS3 też zawsze było z tyłu za PC, co nie zmienia faktu ,że zawsze gram na konsoli, sporadycznie na PC. :)

Edytowane przez unknown3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchasz ludzi, co ani nie grali, ani nie widzieli na oczy gry, która nawet nie jest w wersji finalnej...brawo.

Jak będzie to się przekonasz dopiero po premierze i jak dorwiesz materiały porównawcze w normalnej jakości, a nie gówno filtrowane z YT.

Czyli wychodzi na to, że ta nowa generacja nie będzie niczym odkrywczym.

Dżizusie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy.. Gowno filtrowane z yt? OK. Tylko ,ze zestawiając ze sobą KZ i C3 jest duża różnica na korzyść Crysisa. Smutne ,ale prawdziwe. Prawda jest taka ,że jak się chce graficznych wodotrysków ,trzeba inwestować w PC ,bo na konsoli się tego nie zobaczy. ;) No może w pierwszych 3latach od premiery. Później jest stagnacja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię, że nie, ale jak widzę gdzieś stwierdzenie "ta generacja nie będzie niczym ciekawym", to kursor mi sam wędruje na przycisk BAN 4EVER.

Bądźmy ludźmi poważnymi. Nie chce się tutaj rozpisywać, bo to nie temat o tym.

Chciałem tylko przekazać, żeby troszeczkę pomyśleć, a na ocenę generacji przyjdzie pora gdzieś tak za 7 może 8 lat, a nie jak jeszcze konsola nie miała premiery...

Wracamy do tematu, czyli KZ:SF.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wbudowany aimbot moze nie byc oszustwem w stosunku do graczy uzywajacych padow?? To juz nawet wlasnie podlaczenie M+K nie daje az takiej przewagi, i najgorsze bylo wlasnie to, ze bylo to oficjalnie wspierane i szeroko reklamowane przez samo Sony.

 

Czego nie rozumiesz w stwierdzeniu że tak długo jak move ma oficjalne wsparcie w grach to nie jest to oszustwem?

M+k nie daje aż takiej przewagi jak move? Hahaha.... synu zagraj na move - naucz się na nim grać, m+k nadal do tego typu rozgrywki jest najlepszym rozwiązaniem, move nawet dzięki temu "osławionemu" autoaimowi (który bardziej przeszkadzał niż pomagał, ale osoba nie grająca na move o tym nie wie) nie może się z tym równać.

Dziś w KZ3 graczy na padzie można policzyć na palcach jednej dłolni, większość gra na move - bo jest do takich gier lepszym rozwiązaniem niż pad. Nadal możesz to nazywać oszustwem co nie zmieni faktu że ludzie będą grać na move i nadal ludzie grający na padach będą płakać. W końcu łatwiej jest wylewać łzy i rzucać na lewo i prawo teksty o oszustwach niż wydać 150zł na move. 

 

 

KZ;SF być może nie będzie wykorzystywał move'a - w końcu tytuł startowy. Trzeba w takim tytule pokazać wszystkie funkcje DS4 i pewnie na tym się skupią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj gra zostala oficjalnie ukonczona i trafila do tloczni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pchylin ale piepszysz głupoty!move to jest oszustwo i tyle w temacie....jakbys miał przegrane w kz3 prawie 1000h i 20mln punktów nabitych to byś wiedział o co chodzi....tam każdy pocisk wpadał w martwą strefe i automatycznie w przeciwnika.... i nie trzeba było mieć żadnych umiejętności żeby trafiać w cel....skila nie trzeba było mieć wcale....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pchylin ale piepszysz głupoty!move to jest oszustwo i tyle w temacie....jakbys miał przegrane w kz3 prawie 1000h i 20mln punktów nabitych to byś wiedział o co chodzi....tam każdy pocisk wpadał w martwą strefe i automatycznie w przeciwnika.... i nie trzeba było mieć żadnych umiejętności żeby trafiać w cel....skila nie trzeba było mieć wcale....

Popieram ps_move w grach, jak dla mnie grywalność na plus.

Co do KZ i psmove to faktycznie ten auto-aim był przegięty nie wiem dlaczego nie usunęli tej opcji z multi. Z drugiej strony ja cały czas który spędziłem w multi grałem z wyłączonym AA i szło mi bardzo dobrze, przestałem w niego grać ponieważ na multi ta gra chodziła bardzo słabo czuć było spadki klatek, głównie dzięki celownikowi (ps_move) który ewidentnie "pływał" na singlu poruszał się idealnie.

 

Moim zdaniem negowanie ps move'a tylko z powodu który dawał AA w KZ3 jest głupie i polecam zagrać na nim w infamous2 gdzie sterowanie jest zrobione idealnie i bardzo płynnie (wspomagania celowania nie ma w ogóle). 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie znam się zbytnio na tej całej "specyfikacji technicznej" ale gdyby porównać podzespoły PS3 do PS4: nie wmawiajcie tu nikomu, że PS4 będzie odstawało od PC'tów.. Spójrzcie na przykład: mamy teraz ps3 z 256 mb ramu a zobaczcie jakie gry na tym odpalamy.. Praktycznie wszystkie które wychodzą na PC'ty - a tam trzeba powiedzmy 8gb ramu.. A wyobraźcie sobie teraz jakieś kilkanaście razy więcej ramu w PS4 , procesor 8-rdzeniowy i grafika GDDR5 o jeszcze lepszym taktowaniu zamiast GDDR3 jaką teraz mamy w PS3 :) Za kilka lat grafikę na PS4 będzie można realnie określić jako istna miazga :D Grafikę gier PS4 z grafiką gier na PC będzie można porównywać za jakieś 3-4 lata jak PC'ty będą jeszcze lepsze i dopiero potem PS4 zacznie powoli odstawać, według mnie spokojnie przyszłej generacji wystarczy na jakieś ~8lat bezproblemowego grania. Na początku (i przez najbliższe kilka lat) na pewno nie wykorzystają PEŁNEGO potencjału PlayStation 4! :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj gra zostala oficjalnie ukonczona i trafila do tloczni :)

 Dobrze, dobrze - mają niecały miesiąc na day-1 patch :/

 

@up

lol temat PS4 moderowany to teraz trafiło na KZ SF.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pchylin ale piepszysz głupoty!move to jest oszustwo i tyle w temacie....jakbys miał przegrane w kz3 prawie 1000h i 20mln punktów nabitych to byś wiedział o co chodzi....tam każdy pocisk wpadał w martwą strefe i automatycznie w przeciwnika.... i nie trzeba było mieć żadnych umiejętności żeby trafiać w cel....skila nie trzeba było mieć wcale....

 

Co za gość. Wystarczy mi moje 500h. Z czego na move z wyłączonym AA około 300 ( z włączonym około 50 - takie godziny nauki). Wiem co napisałem, a jak zamiast podawać jakieś sensowne argumenty (za taki nie uznaję tego o braku skilla czy teksty gimnazjalistów w stylu "move to oszustwo i tyle w temacie") wolisz wypisywać coś o pieprzeniu głupot to myślę że z osobą twojego pokroju nie ma dalej ciągnąć dyskusji na ten temat.

 

 

Dzisiaj gra zostala oficjalnie ukonczona i trafila do tloczni :)

No i git... przynajmniej bundle z KZ będzie na premierę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pchylin super  Ci się na pewno  grało....jak namierzyłeś i gosciu Ci uciekł za ściane to celownik pokazywał Ci tego oponenta mawet za tą ścianą...więc skończ lub zamilcz-wiem co pisze i jakiego niesamowitewgo skila daje move....oby go nie było a jak ma byc to niech serwery beda dla nich dedykowane ....koniec kropka.....

ps.gimnazjum to sobie znajdz wśród znajowych z podwórka.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Single w KZ : Shadow Fall na 10h co przy dzisiejszych standardach dla gier FPS jest dość dobrym wynikiem.

 

In a post on the PlayStation Blog, Ter Heide also revealed a few tidbits, including that the campaign “should last well over 10 hours for most gamers”

 

 

http://uk.ign.com/articles/2013/10/21/killzone-shadow-fall-goes-gold

Edytowane przez unknown3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pchylin super  Ci się na pewno  grało....jak namierzyłeś i gosciu Ci uciekł za ściane to celownik pokazywał Ci tego oponenta mawet za tą ścianą...więc skończ lub zamilcz-wiem co pisze i jakiego niesamowitewgo skila daje move....oby go nie było a jak ma byc to niech serwery beda dla nich dedykowane ....koniec kropka.....

ps.gimnazjum to sobie znajdz wśród znajowych z podwórka.....

 

no super się grało z lock on target na 2 sekundy bez możliwości zmiany celu.... dziecko sam zamilcz, bo nie wiesz co piszesz. 

Do tej pory nie napisałeś mi nic odnośnie mojego pytania - dlaczego oficjalnie wspierany produkt jest oszustwem?

Wyzywasz mnie od głupców, piszesz teksty typu "oszustwo i tyle" , "skończ lub zamilcz bo wiem co pisze" czy "koniec kropka" - masz rację gimnazjum to dla ciebie za wysokie progi, tam wiedzą co oznacz słowo argument

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Oni chyba dosłownie biorą "Rozlej szampana"... więcej szampana jest na stole niż w kieliszkach :D

 

Co do Killzona to chyba będzie moja pierwsza gra na ps4 ;) Oby mi sie nie znudziło tak jak poprzednie częsci... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nie napisałeś mi nic odnośnie mojego pytania - dlaczego oficjalnie wspierany produkt jest oszustwem?

Bo ma lock on'a którego nie mają pady, a Sony na movie chce zarobić wciskając w niego co się da, aby nim się świetnie grało. Nawet kosztem balansu.

 

 Swoją drogą to dlaczego oficjalne cheaty do GTA 5 są dalej zwane cheatami? A jak Sony wyda oficjalną klawiaturę do PS4 i wrzuci szystkich na jeden serwer, to nie będzie to oszustwo w stosunku do tych co grają na padzie i anlogach tylko dlatego że będzi to oficjalny sprzęt?

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ma lock on'a którego nie mają pady, a Sony na movie chce zarobić wciskając w niego co się da, aby nim się świetnie grało. Nawet kosztem balansu.

 

 Swoją drogą to dlaczego oficjalne cheaty do GTA 5 są dalej zwane cheatami? A jak Sony wyda oficjalną klawiaturę do PS4 i wrzuci szystkich na jeden serwer, to nie będzie to oszustwo w stosunku do tych co grają na padzie i anlogach tylko dlatego że będzi to oficjalny sprzęt?

ale to nie wina move, tylko GG - w innych grach takich pierdół nie znajdziesz. Co do gta to nie mam pojęcia - nie interesuje mnie gta i wątek też nie ten, ale skoro są oficjalne to pewnie są dostępne dla wszystkich i nie grozi ci nic za ich używanie. Tak samo jak move jest dostępny dla wszystkich, tylko nie wszyscy mają chęć z niego korzystać. A jak sony wyda klawiaturę do PS4? Na ps3 działają klawiatury pod USB możesz je podpiąć i nimi grać różnica pomiędzy movem, a klawiaturą jest taka że takie KZ klawiatury nie obsługuje. Możesz korzystać z eagle eye'a i innych pierdół tego typu i być nazywanym oszustem, albo możesz sparować move'a i grać legalnie. Taki UT3 korzystał na ps3 z myszy+klawiatury - tylko tam miałeś filtry i mogłeś grać na serwerach bez tych peryferiów - czyli posiadał to czego nie zrobiło GG przy KZ3. 

Wracając do twojego pytania o klawiaturę oficjalną - nie nie będzie to żadne oszustwo w stosunku do tych co grają na padach, ponieważ zawsze można kupić oficjalną klawiaturę i też zacząć na niej grać - w końcu ma to ułatwiać granie na konsoli, a skoro sony wrzuci wszystkich na jeden serwer - cóż marketing ważniejszy i opinie tych niby poszkodowanych ich nie interesują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do twojego pytania o klawiaturę oficjalną - nie nie będzie to żadne oszustwo w stosunku do tych co grają na padach, ponieważ zawsze można kupić oficjalną klawiaturę i też zacząć na niej grać - w końcu ma to ułatwiać granie na konsoli, a skoro sony wrzuci wszystkich na jeden serwer - cóż marketing ważniejszy i opinie tych niby poszkodowanych ich nie interesują.

Jeśli byłaby taka sytuacja, że w ramach ułatwienia grania na konsoli będą znajdowały się w każdym pudełku pad + klawiatura lub sama klawiatura to wtedy nie można mówić o oszustwie w stosunku do tych co grają na padach. Jeśli będzie sytuacja, że w zestawie ciągle będzie pad, a Sony na boku będzie sprzedawało sobie oficjalną klawiaturę, to będzie to zwykłe, chamskie pay to win.

 

 

ale to nie wina move, tylko GG - w innych grach takich pierdół nie znajdziesz

Mam nadzieję, że się to nie zmieni i Sony będzie dalej rezygnowało z aimbota. 

 

Co do gta to nie mam pojęcia - nie interesuje mnie gta i wątek też nie ten, ale skoro są oficjalne to pewnie są dostępne dla wszystkich i nie grozi ci nic za ich używanie.

Tobie też nic nie grozi za to, że w Killzone 3 masz w move locka na cel kitrający się za ścianą (nikt cię za to ścigał nie będzie, ani bana nie dostaniesz - wiadomo). Tobie nie, ale Twojemu celowi myślącemu, że się schował bezpiecznie za ścianą i nie mającego w swoim padzie takiego aimbot ficzera już tak. 

 

Kończe ten offtop. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×