Skocz do zawartości
pablos_83

Killzone Shadow Fall

Rekomendowane odpowiedzi

Niepotrzebne źródło, polonizacje gier SCE to standard.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, kurka wodna, nie będzie w grze zajefajnego trybu z trójki - Operations.  :down:

Buuuuu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież DLC do KZ: SF miało być za darmo.

 

Od początku mówiono tylko o map packach. Ten season pass trzymali pewnie jako taką "niespodziankę dla fanów".

 

Matheo dziwisz się?! Przecież takie praktyki masz już przy każdej obecnej grze. Nic dziwnego, że takie zagrywki serwują nam na nowej generacji. Plaga cyfryzacji. Niedługo będziesz kupował kod by otworzyć pudełko, drugi by włożyć płytkę, trzeci by zainstalować i czwarty season pass by odpalić grę. Znaczy 1/10 gry. Resztę jak kupisz kolejny season pass.

 

Doskonale wiem, że mamy plagę cyfryzacji. Jednak taka zagrywka w przypadku wcześniejszego mamienia darmowym contentem, jest zwyczajnie chamstwem w czystej postaci.

 

Nie no, kurka wodna, nie będzie w grze zajefajnego trybu z trójki - Operations.  :down:

Buuuuu....

 

Też nad tym ubolewam. Operacje były genialne. Świetna odskocznia od strefy wojny. No chyba, że developer chce taki tryb wpakować do season passa...

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy Killzone w 60fps... tak jakby:

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=83799511&postcount=1

Jak czytam tą wypowiedź to się zastanawiam czy deweloper tak na serio?

Spadki animacji są, ale nikt nie zauważy tego w większym stopniu, a poza tym 'czasami' 60fps jest tak samo dobre jak ciągłe 60fps... WTF?

Mimo to ufam im, że nie ściemniają i wszystko co tam napisali jest prawdą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 5:00, konferencja na temat multiplayera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spadki animacji są, ale nikt nie zauważy tego w większym stopniu [...]

 

Raczej ciezko nie zauwazyc, jak animacja spada do 20FPS... Nie wiem jak oni to robia, ze SP chodzi jak zyleta w stalych 30FPS i ani razu nie zwalnia, za to multi czesto gesto scina do 20, a te 60 to jest wlasciwie chyba tylko wtedy jak jestesmy sami w ciasnym korytarzu.

 

EDIT:

@UP: 

No zobaczymy, w teorii wszystko to calkiem niezle brzmi, ciekawe jak w praktyce.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej wypowiedzi którą wkleiłem wyżej piszą, że nie wieżą żeby komuś udało się zauważy większe spadki animacji gołym okiem.

Oczywiście mowa o finalnej wersji, a nie o buildach które były na razie pokazywane.

Trzymam ich za słowo, mam nadzieję że przynajmniej jedna z gier na premierę wbije mnie w fotel :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis czekałem okolo 2,5h aby zagrac w killzona , niestety byl to tryp multi ( lubie single)

gralo się całkiem fajnie wydaje mi sie ze grafika na poziomie crysis 2 na PC

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut z multiplayerem.

W dziale KZ stworzyłem temat o multi, ten topic też pasowałoby tam przenieść.

http://www.ps3site.pl/forum/topic/78276-shadow-fall-multiplayer/

Tylko że założyłeś go w dziale gier na PS3, a SF będzie na PS4 . Więc raczej temat o multi należało by przenieść tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony oficjalnie zapowiedziało u nas bundla Ps4 + KZ:S...niestety ilość sztuk ma być podobno strasznie ograniczona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że założyłeś go w dziale gier na PS3, a SF będzie na PS4 . Więc raczej temat o multi należało by przenieść tutaj.

IMO po to jest dział KZ aby zakładać tam tematy o KZ, chyba nie wyobrażam sobie w tym dziale tematów pokroju, "ustawki w sf", "montaże z sf" itp. Byłby tu ogromny syf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja już dysk 1TB sobie wliczylem w cenę :) Bez niego się nie obejdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No te 500GB w PS4 bedzie adekwatne do tych 80 w PS3, czyli na poczatku "OMFG czym ja to zapcham?!?", by po zaledwie paru latach bylo "co by tu jeszcze usunac?". 500GB wydaje sie duza iloscia, ale juz teraz nawet na PS3 glupie trailery czy patche ida w gigabajty, o demach czy pelnych wersjach nie wspominajac, juz KZ3 z tego co pamietam zajmowal wieksza czesc plytki 50GB.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nic o tym nie wspominali, więc raczej nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×