Skocz do zawartości
pablos_83

Killzone Shadow Fall

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba jesteś jedyną osobą, która interesuje się singlem w FPS'ach :)

FPS'y to dla mnie w 99% gameplay i słabą czy nawet brak fabuły spokojnie każdy przełknie jak gra będzie dobra.

Trochę gorzej jak jest zupełnie odwrotnie, jak w Bioshock: infinite, historia świetna, ale gra okropna.

Dlatego liczę, że skupią się przede wszystkim na rozgrywce, żeby setki godzin w multi były przyjemnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także interesuję się w FPS'ach głównie singlem ,czasami próbując MULTI. Pewnie dlatego ,że jestem graczem wychowanym na PSX, Sedze SATURN, N64 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat tez sie bardziej podoba SP niz multi w KZ:SF, dlatego powaznie sie zastanawiam, czy kupic wersje pudelkowa, czy tylko samego singla z PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz pudełko...nigdy nie wiesz czy KZ:S nie okaże się dla Ciebie grą idealną na multi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nah, z tego co widzialem to multi wyglada jak lekko podrasowany KZ3, czyli jeden z najgorszych multi w jakie kiedykolwiek przyszlo mi zagrac. Po prostu poczekam pare tygodni od premiery, poczytam opinie tutaj, a i w miedzyczasie powychodza jakies patche, i wtedy zadecyduje ktora wersje nabyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Architektura PS4 jest naprawdę super, bo pozwala na mniej skrępowane tworzenie. Dostaliśmy więcej pamięci, przestrzeni HDD, więcej mocy - cała architektura jest przyjaźniejsza. Jednocześnie pisanie gier stało się trudniejsze, ponieważ wysiłki deweloperów tworzących na next-geny muszą być 4-krotnie większe. Dzieje się tak ponieważ wszystko musi wyglądać znacznie lepiej, niż na current-genach. To wymaga znacznie większych zespołów, bardziej zaawansowanej komunikacji. Więc z technicznego punktu widzenia kreacja gier stała się prostsza, ale w zawodowej optyce mogę powiedzieć, że jest teraz znacznie trudniej” – powiedział Eric Boltjes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiony Scout jest snajperem.

 

- Tactical Echo: zdolność pozwoli graczom wysyłać impuls radiowy, który tymczasowo podświetli na mapie wszystkie oddziały wroga. Umiejętność pokaże nawet innych snajperów, którzy akurat używają zdolności znikania. Wszystkie informacje są automatycznie przekazywane do oddziału. Impuls będzie działał tylko w ograniczonym terenie.

 

- Emergency Teleport: Scout dzięki tej umiejętności może ratować się z opresji. Gdy dojdą do gracza rywale, to może użyć teleportu i pojawić się w innej części mapy. Zdolność posiada długi czas ładowania.

 

- Stun Drone: dron lata po polu walki i wyczekuje na oponentów. Podczas ataku kieruje się na wroga i detonuje E-Pulse, który tymczasowo ogłusza rywala. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nah, z tego co widzialem to multi wyglada jak lekko podrasowany KZ3, czyli jeden z najgorszych multi w jakie kiedykolwiek przyszlo mi zagrac. Po prostu poczekam pare tygodni od premiery, poczytam opinie tutaj, a i w miedzyczasie powychodza jakies patche, i wtedy zadecyduje ktora wersje nabyc.

co gracz to inne opinia...ja z kumplami do dzis gramy i licznik godzin spedzonch w kz3 by nie jednego gracza przytkalo....-kz zawsze byl dobry i mam nadzieje ze tak pozostanie:)

ps.sory za brak polskich znakow-klawiatura niemiecka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany.

 

  • Koniec doczytywania się fragmentów mapy, wyeliminowano pop-up.
  • Dodano lekko unoszącą się nad trawą mglę
  • Dodano przenikające przez liście promyki światła
  • Usprawniono framerate - teraz gra nie cierpi na zadyszki i spadki klatek
  • Dodano głębię obrazu i blur otoczenia, w zależności od tego, na jaki obiekt aktualnie patrzymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mgła i światło robią świetne wrażenie - ale kurna animacja roślinności... borderlands 2 miał podobną... i nie sądzę, żeby do czasu premiery mieli to zmienić - szkoda bo wali po oczach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wywiadzie z OPM

 

Dla mnie jako projektanta bardzo interesująca była możliwość zaimplementowania większej ilości gameplayowych elementów na ekranie. Więcej typów przeciwników, więcej różnorakiego uzbrojenia i większe poziomy. Daje nam to dodatkowe składniki do zabawy. Wcześniej byliśmy ograniczeni - mogliśmy mieć na ekranie 6-7 gości, tylko ich dwa rodzaje na raz i to w określonej odległości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czemu ale te obrazki post wyżej klimatem przypominają mi metro ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

innsS2FrJn3Il.gif

 

Sliczny deszcz, moc next-genow ujarzmiona...

 

:laugh:

 

Może pre-alpha.

 

 

Stalowy deszcz

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą zastanawiam się czy Killzone będzie miał wsparcie Move..

W sumie jedna z niewielu gier w których całkiem ciekawie się to sprawdzało za pomocą Sharpshooter'a..

Obiło mi się o uszy, że tak...Ale nie jestem pewien, może ktoś rozjaśni :)

W sumie to jeden z powodów dla których jeszcze trzymam u siebie ten gadżet

Edytowane przez KSSG_Alex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem w tym gronie osób co niechcą aby to wróciło.....move w kz3 był oszustwem....

 

Oszustwem? Oficjalnie wspierany produkt jest oszustwem? To ciekawe jak nazwiesz EagleEye i inne tego typu peryferia, już o nakładkach na drążki nie będę wspominał. 

Śmiać się czy płakać...

To, że KZ3 był technologicznym demem 3D i move, nie oznacza jeszcze oszustwa - wystarczyło go nabyć i cieszyć się grą za jego pomocą. Ewentualnie wystarczyło się nauczyć tym grać - kilkadziesiąt minut wystarczyło by się cieszyć grą. 

 

Inną sprawą jest to że w KZ3 zabrakło filtrowania serwerów właśnie pod tym względem - chciałeś grać z ludźmi bez move'a to wystarczyło ustawić filtr i jazda...

Oby W KZ;SF pod tym względem było lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wbudowany aimbot moze nie byc oszustwem w stosunku do graczy uzywajacych padow?? To juz nawet wlasnie podlaczenie M+K nie daje az takiej przewagi, i najgorsze bylo wlasnie to, ze bylo to oficjalnie wspierane i szeroko reklamowane przez samo Sony. KZ3 nie mial listy serwerow a zwykly matchmaking, teraz KZ:SF wraca do rozwiazania z dwojki, i jesli bedzie obsluga PS Move a nie bedzie filtra w wyszukiwarce serwerow, to bedzie to mega fail ze strony GG, ktory zniecheci niejednego gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×