Skocz do zawartości
pablos_83

Killzone Shadow Fall

Rekomendowane odpowiedzi

Że wylecę ??heheheheha i co internet mi może jeszcze wyłączysz?? pan władca się znalazł forum!! niesamowite...wystarczy wejść Ci na ambicje i rzucasz groźbami:)hehehe  zarzucasz że ja mam tylko  rację- jak Ci się gra nie podoba /nie podeszła to się w tą grę nie gra a nie zaśmieca forum kolejnymi nic nie wnoszącymi postami w dział kz typu jaka ta gra jest beznadziejna co widzę uwielbiasz robić...słowa typu" nie ogarniasz", "polecisz z forum tak szybko jak się tu znalazłeś"-cóż za wyrafinowanie i styl wypowiedzi...bili Cię w szkole?masz kompleksy??ciężko Ci??wyjdź na zewnątrz...

Ps. tak po Twojej sygnaturce i platynach można wywnioskować i każdy wie ile trzeba poświecić życia na wbijaniu platyn że jesteś ograniczony życiowo tylko do siedzenia przez tv z padem w ręku.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niedlugo minie juz pól roku od premiery bf4, i gra nadal nie zalatana. Dice tez ponosi za to winę, skoro wiedzieli ze gra sie nie nadaje do premiery to powinni sie sprzeciwić, są chyba na tyle zdolni by poradzic sobie podskrzydlami innego wydawcy.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żegnamy kolejnego forumowego trolla - nemesis0_PL!, którego przerosła inteligenta wymiana zdań i jak zwykle uciekł się do standardowej zagrywki, czyli personalny wjazdy, brak jakichkolwiek argumentów, a przede wszystkim brak zdolności do napisania składnego posta. Przynajmniej się pośmiałem z ostatniego wpisu :P Ciao bambini :)

@Nath_147, wydaje mi się że pewnie sprzeciwiali się, ale jednak finansowanie jakie daje im EA jest dla nich najważniejsze.

Zapewne mają umowy, odpowiednie klauzule, itd. Złamanie jakiejkolwiek pewnie równałoby się dla nich ze stratami.

Dlatego woleli wydać niedorobiony produkt i go masywnie patchować.

Ale to nie temat o BF4, dlatego jak coś to możemy się przenieść do tamtego tematu i pogadać :)

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole po co porownywac bfa i killzona,to sa dwie kompletne inne gry.W bfie jestem w stanie zabijac ludzi z zamknietymi oczami,bo aim assist jest tak duzy.

Killozne jest o wiele trudniejszy,trzeba potrafic strzelac,bo aim assista ta gra chyba nie ma.Fajnie sie gra na objectivy,ale gra ma pelno glupot,tak jak napisal Patricko zamkniecie na respie na TDM to jest skandal i wymyslil to chyba czlowiek,ktory nigdy nie gral w zadna gre multiplayer.

Kolejna sprawa to jakies drony i tarcze,w takim bfie jak mnie zabija helka to spoko,bo to koles ogarnia,a tutaj zapierdala mnie BOT.Ludzie siedza schowani i rzucaja drony,albo za jakas tarcza ktora strzalow nie przepuszcza,ale typ moze strzelac.Najlepsza rzecz,to jakis robot kolo typa,koles biegnie ja strzelam mu w plecy on nie potrafi sie nawet do mnie obrocic,ale co gine.........zabil mnie jego osobisty bot,ktory nie strzela,zeby sobie strzelac..To jest prawdziwa bestia do zabijania :biggrin:.Typ ktory nawet nie wie o mojej obecnosci ma killa,bo jego BOT jest fantastyczny.Wszyscy smieja sie z coda i tych killstreakow,ale tam nie ma takich glupot.Jak dobrze strzelasz to zabijasz wszytskich.

Tytul jest bardzo specyficzny,nie dziwie sie,ze gra ma male community,bo w tej grze sa takie absurdy,ktore normlanego czlowieka doprowadzaja do szalu.Ja gram i bawie sie dobrze,dopoki przeciwny team mnie nie zamknie,albo uzywa tych bzdur,ktore ludzia tylko psuja zabawe.

Powiedzmy sobie szczerze,ze trzeba miec leb aby stworzyc gre w ktorej nie ma aim assista,i dodac absurdalne glupoty ktore potrzebuja balansu do rozgrywki.

Na zakonczenie Bogus LIinda w imie zasad,aha przeciwnicy najprawdopodbniej bo tym granacie wstali jak gdyby nigdy nic.Dron potrafi reanimowac :laugh: Normlanie DR Lubicz.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak KZ SF nie ma aim assista i za to najbardziej cenię gierkę, pograłem w BF4 i nie mogłem grać ze względu na włączony aim assist,

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trzeba było go wyłączyć bo chyba się da?

Co do marudzenia na drony nanotarcze i tak dalej. Przecież gra dzieje się w przyszłości wiec czego oczekujesz? Skoro juz w teraźniejszości wojsko dronow używa. Ja jeb1e! Bez kitu Polacy to narod narzekaczy. Przecież gdyby Kz był pozbawiony tych "nowinek przyszlosci" to byś marudzil ze kolejna gra która nic nie wnosi. Ręce opadają do samej ziemi jak się to czyta. Dzięki temu że są takie różnice warto sięgnąć po obie i ja o tym się przekonałem osobiście. Co do crashy to ja raz na jakiś czas w Kz ich uswiadczam. Przy zmianie mapy czasem się wysypie z kodem błędu. Ale poza tym hula aż miło troszkę brakuje mi w nim dynamizmu dłuższych skoków(skok w biegu na schodach kończy się spadnieciem z pierwszego stopnia na drugi) przez co naprawdę brakuje dynamizmu, tak samo wslizg w dziurę w dół mogli by dopracowac a nie ze się zatrzymuje na krawędzi otworu bardzo często. Sprawniejsze poruszanie się nadało by dynamiki co bardzo by usprawnilo grę. Poza tym w Kz gra się bardo przyjemnie. Co do warzone'ow to osobiście masy razy grałem na TDM gdzie było ponad 1000 osob w strefie. Gdy gram na extended warzone graczy jest mniej ale są to liczby rzędu 500-600 graczy czasem mniej wiec nie wiem na co narzekacie. Prawie od premiery gram w Kz ale odkąd zacząłem pykac w Multi przerwalem kampanie na misji utajonej do której jakoś tam wroce a od wczoraj w Bfa naparzam i to naprawdę dwieinne gry. Dzięki temu i jedna, i druga lubie

Edytowane przez tomekagu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi zamykaniami na respie nie przesadzajcie aż tak. na każdej mapie jest kilka miejsc do wyjścia i ogarnięty gracz wyjdzie i to spokojnie. Co do dronów to każdy je może używać więc problemu nie widzę żadnego, jeżeli to aż tak przesadza zawsze można założyć grę bez dronów i tam się bawić ( o ile ktoś dołączy ;)  dla mnie gra 10/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jedyną mapą na której idzie zamknąć na respie jest mur. Reszta jest tak skonstruowana, że da się wyjść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się teraz wciągnąłem, 3cią godzinę już cisnę i w ogóle nie czuję znudzenia (inne multiki po 2h sesji max mam dość). Ta gierka podoba mi się coraz bardziej, muszę sprostować kilka pochopnych wniosków, które postawiłem wcześniej. Mapy - te nie są fatalne, wprost przeciwnie większość z nich jest bardzo dobra, ale są stworzone pod 7vs7 (najlepiej wyważony tryb, jest i sieczka, ale taktycznie można pograć, na 12vs12 dominuje chaos). Co do broni, myślałem, że grywalne są ze 3-4, jednakże po prostu trzeba je opanować, co nie jest prostą sztuką, ale jak się już uda, to wiadomo, frajda z gry wzrasta kilkukrotnie. Ja odkryłem 2 loadouty które mi osobiście sprawiają szalenie dużo przyjemności z grania:

 

szturmowiec: Shotgun (breacher) + umiejętność sprint - na ciasne mapy idealny zestaw, gram wtedy bardzo agresywnie, nie patrząc nawet zbytnio na mapę, po prostu biegnę przed siebie jak szalony i wbijam się w największe tłumy

zwiadowca: Fors (jednostrzałowa, zabija na hita) +pistolet sześciostrzałowiec, którego trzeba naładować przed strzałem + teleport ratunkowy - na bardziej otwarte mapy (las!), przednia zabawa, trzeba grać z głową, i być bardzo precyzyjnym.

 

Ok, wracam do nabijania challenge'y :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska, przeszwedlem killzone na najlatwiejszym poziomie, chce pograc na srednim ale w menu mam tylko do wyboru rozdzialy ktore juz przeszedlem na najslabszym poziomie, jak zaczac gre od nowa na srednim ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybierasz pierwszy rozdzial pierwsza misje i poziom sredni i grasz ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam tylko jedno pytanie. W ocenie tych co skończyli singla w KZ:SF, kampania ssie kule po całości jak piszą wszędzie w sieci, czy może jednak warto zagrać?

 

 

Edit:

Dobra. Już wiem. Znalazłem post Killa.
 

Edytowane przez Grabeq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie kampania zapadła w pamięci z jednego powodu - pięknych krajobrazów i otoczenia. Tam praktycznie każda scena, każdy moment jest robiony aby w jakiś sposób zachwycić gracza, czy to rozmachem, czy ciekawym projektem/oświetleniem. Strzela się przyjemnie, bez szaleństw, ale jest OK, więc polecam zapoznać się z kampanią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Warto zagrac, bo w nic innego z tytulow aaa bardzo nie zagrasz (nie za wiele jest tytulow) :)

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja lubię kampanię, fabularnie kiepsko wiadomo, ale podobała mi się swoboda w rozgrywce, nie była jakaś mega wielka, ale zawsze z punktu a do punktu b były przynajmniej dwie drogi :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest nowa aktualizacja, z tego co widziałem dodano dwie nowe mapy, niestety wczoraj wieczorem, nie było możliwości gry na nich, są widoczne w mapach ale nie można ich wybrać.

 

I niestety ale w KZ:SF coraz mniej ludzi gra.... około północy łącznie tysiąc osób.... a szkoda bo gra w trybie mp jest na prawde dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie dodali map tylko 'przygotowali gre pod nowe mapy' ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh przygotowali... szkoda tylko, że za pół roku? rok? W multi nikogo prawie nie będzie.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podjarke multi 1-2 tygodnie po premierze.A teraz dopiero zobaczyłem jaki ten multi jest schrzaniony...Poprostu jest on strasznie denerwujący.Na 1 miejscu idą te całe drony.No kurde,dzisiaj grałem w lesie i miałem sytuacje,że drużyna przeciwna wypuściła naraz 3 drony w 1 miejscu.Niektórzy to tak grają,że wypuszczają drony i jak czas drona się skończy,albo go rozwalą to zabijają sami siebie ,bo nie chce im się czekać aż się dron załaduje.I co,skoro ktoś w nas cały czas ładuje to nie ma czasu te drony rozwalić i jak chce się schować to te drony we mnie prują.Co to za gra,że dron za gracza bije?Znośne,ale dalej denerwujące są te drony co koło ciebie latają,poprostu ktoś może koło nas przejść i nie wyciągnąć broni,a my i tak już nie żyjemy.Na drugim miejscu są te granaty,co szturmowiec może w broni mieć.Co z tego,że ktoś może robić headshoty jak ktoś biegnie,skoro puści tego granata i mnie już nie ma.A największe jajca to z tym oblężeniem baz jest.Ktoś może sobie na początku gry pobiec pod baze przeciwnika,zostawić nadajnik i drużyna ma już pograne.Wczoraj na mapie mur dali 1 nadajnik,nagle zjawiła się cała drużyna,dali kilka kolejnych nadajników i wyjść z bazy się nie da za cholere.To nie tak,że nie umiem grać ,bo umiem,a w shuttery na konsoli gram od kilku lat(na ps3).Ale wkurza mnie to,że taki gościu co nie umie dobrze wycelować ,a postawi sobie drona ,albo weźmie tego granata co się wypuszcza z broni i ma więcej killi ode mnie.Gra w bf'a 3 na ps3 dawała mi o wiele więcej frajdy i nie wkurzała mnie tak jak ta.Żałuje,że nie kupiłem sobie bf'a 4 na ps4,bo killzone to tylko poszczycić się może grafiką,ale nic więcej wg mnie nie oferuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale kolego to o czym tutaj piszesz to nie problem gry tylko ludzi z którymi grasz. Niestety są ludzie którym taka gra jak zamykanie bazy przeciwnika sprawia przyjemność co jest chore. Tak samo jak kampienie spamowanie itp. Nic nie poradzisz. Możesz zmienić serwer ewentualnie postawić swój i grać z ziomkami kumatymi według zasad. Ale to problem kazdej gry. I powiem Ci ze studiuje informatykę i na pierwszych zajęciach z programowania na pierwszym roku facet nam mówił ze największym problemem programistów jest napisanie programu tak aby przewidzieć jak najwięcej (bo wszystkiego się nie da) głupot na jakie wpadnie "Kowalski" jako użytkownik by uniemożliwić mu wysypywanie programu. No i niestety tak jest. Gra może być fajna i przyjemna póki nie przyjdzie Kowalski z Nowakiem i nie stwierdzi ze mozna zrobić tak i tak i wtedy XP wjedzie szybciej bo po co grać tak jak to zaplanowali programiści. No i niestety tak jest. :/

Edytowane przez tomekagu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale kolego to o czym tutaj piszesz to nie problem gry tylko ludzi z którymi grasz.

 

Nie. Prowadzi się rozgrywkę tak jak na to gra pozwala. Została źle zaprojektowana, więc ludzie wykorzystują to w celu odniesienia zwycięstwa. Idąc twoim tokiem myślenia np. grając w piłkę strzelanie koło słupka to niehonorowe zagranie, bo przecież bramkarz stoi pośrodku.

Mapy są zwalone, wyjścia z baz za blisko siebie, nadajniki, drony i wiele innych elementów przesądzają o takim a nie innym multi. Ludzie nie mają tu nic do rzeczy. Jeśli taktyka zamykania na respie jest skuteczna, to w imię czego mieliby niby tak nie grać? Honorowe pojedynki to mieliśmy w XVIII wieku, jak się dwóch milordów strzelało z 50 kroków.

Jedynym wyjściem z całej tej sytuacji jest po prostu nie granie w tą grę, co zresztą dość skutecznie zrobiło 2 miliony graczy. Ewentualnie tak jak piszesz umówienie się ze znajomymi i granie według własnych zasad. Ale wejść na publica i narzekać, że ludzie źle grają w grę, jest po prostu nielogiczne.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie zrozumcie mnie tak,że ludzie źle grają i mają się zmienić.Nie.Ja poprostu wyraziłem swoją opinie o multi,a ludzie to też jakaś tam część multi no nie?Dobrze powiedziane,że multi zostało tak zaprojektowane,że gracze to wykorzystują,ale poprostu dla mnie to zaprojektowanie jest jakieś takie zbytnio ułatwione i nie przypomina to zwykłego fps'a tak jak cod czy bf.Bo tutaj to najważniejsze są te wszystkie wspomagacze ,a nie sama broń,którą się strzela jak w zwykłym fps'ie.I mnie to poprostu strasznie irytuje.

 

 Ale to problem kazdej gry. 

Może i każdej,ale w tej o wiele bardziej odczuwam to.A widocznie nie tylko mi się te multi nie podoba.Policzmy - 2mln graczy ma tą grę.Z tego co czytałem to połowa posiadaczy ps4 ma ps+ .Zostaje 1 mln,więc gdzie ten milion w multi? Z tego co widze to tam są straszne pustki,bo w godzinach szczytu to jest do 1,5k graczy w team deathmatch,a w reszcie to tylko kilkaset ludzi gra.

 

Edytowane przez mmoside

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaje 1 mln,więc gdzie ten milion w multi?

 

Ja już zostałem poinformowany przez jakiegoś fachowca w temacie Killzone, że gra od uja osób i jeszcze, nawet ten milion, tylko po prostu się zmieniają, jak jeden wychodzi to drugi wchodzi, itd. :biggrin: Buehehehe.....

Zresztą, rozmowa jest chyba dosłownie parę stron wcześniej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×