Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dostanę tego drivecluba do łapy i do premiery uncharted nic mi już nie potrzeba. Zadziwiające jest jaki ta gra zrobiła oszałamiający postęp od czasów jej pierwszego pokazu na prezentacji ps4. Mogliby chociaż dać jakieś demko żeby umilić oczekiwanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech juz to wyjdzie, gra wyglada swietnie mam nadzieje ze jej nie spieprza. Na poprzednia generacje mielismy troche malo wyscigow z prawdziwego zdarzenia w zasadzie glownie gran turismo wiec teraz sa duze oczekiwania z mojej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na grę która byla niemal ukończona rok temu to nie wiele sie zmienilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiat bedzie otwarty tak jak w The Crew ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daniel Bloodworth z GameTrailers powiedział że Driveclub wyglądał lepiej niż grywalna wersja Forza Horizon 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to ile razy fura przekoziołkowała i praktycznie zero zniszczeń na niej, daje raczej do zrozumienia, że zniszczenia będą na zasadzie otarć, zbitych szyb i pewnie nic więcej. Jak się mylę i było pokazane gdzieś coś innego to mnie poprawcie, ale nie przypominam sobie.

Będzie kolejne jeżdżenie po grze, ala Gran Turismo, że jak to tak fury się nie rozsypują w drobny mak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko - ja tez nie przypominam sobie dewastacji wozow...

mysle ze to tego typu scigalka wyzwania zrobywanie punktow dla clubu i ma byc fun z jazdy. 

Dobrze takie tez sa potrzebne... 

 

Alternatywa moze byc project cars gdzie uszkodzenia mechaniczne beda, wizualne tez. Ale jak to bedzie wygladalo w praktyce to zobaczymy na jesieni. 

 

Ciekaw jestem czy premiera pCARS nie zepsuje planow sprzedazowych DC, w koncu 20% dostana plusowicze a to im powinno na miesiac wystarczyc a potem mozna kupic pCARS.... coz wylaczam juz swoje gdybanie jak bedzie przekonamy sie za jakis czas. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Evolution mówił że nie będzie zniszczeń, tylko otarcia i poluzowane zderzaki, części na trasie nie uświadczymy. Zdaje się że to było w tym długim Q&A. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam brak zniszczen nie przeszkadza byle by nie skopali reszty to bedzie ok. W gran turismo zniszczen nie bylo tyle czasu a i tak multum ludzi ogrywalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie wygląda, ale tego trzeba spróbować samemu. Żeby jeszcze Logitechy działały... Ja powiem szczerze coraz bardziej zaczynam w to wątpić, jeszcze ta premiera T300. No nic zobaczymy. BTW, pierwsze co zrobię po kupnie gry to wyłącze muzyke, rzygam już tym ''hał fast du ju łona goł'' XD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po tym filmiku umiarkowany hajp powrocil - oczywiscie bardziej zgrzewam sie na pCARS ale DriveClub moze byc calkiem przyjemna dobra gra, ze swietna grafika.

To co mi sie podobalo ze kierownica z ktora testowany byl DC reagowala poprawnie i szybko, rece w grze i kierownicy  szly w parze (do tej pory nie wiem co zrobic w shift 2 bo mam wrazenie ze musze reagowac wczesniej a auto reaguje z odczuwalnym opoznieniem jesli chodzi o wejscie w zakret) Moze to i bedzie arcade, ale moze i nie bedzie zbyt  wymagajacy, moze zniszczen nie bedzie (co widac po zniszczeniach - po solidnym dzwonie zadrapany lakier i lekkie wgiecia na masce) ale jesli fun bedzie to czuje ze z premiera pCARS zakupie PS4, a takze jesli podejdzie mi DC ps+ edt to moze i DC i bede mial sprzet do 2 gier :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbka dzwięku silników.



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbka dzwięku silników.

 

Po każdej takiej dawce filmików tego tytułu utwierdzam się w przekonaniu że w tym roku nie pogramy w porządne ściganie.

Model jazdy chyba polega na tym - gaz do dechy, hamulec? a co to hamulec... nie mówiąc już o zniszczeniach których z tego co widzę nie ma.

Na C.A.R.S -y trochę jeszcze sobie poczekamy, na jakieś GT to już nawet nie mówię, więc dobrze że coś do pojechania wyjdzie w tym roku, poza tym okrojona wersja będzie w +.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po każdej takiej dawce filmików tego tytułu utwierdzam się w przekonaniu że w tym roku nie pogramy w porządne ściganie.

Model jazdy chyba polega na tym - gaz do dechy, hamulec? a co to hamulec... nie mówiąc już o zniszczeniach których z tego co widzę nie ma.

Na C.A.R.S -y trochę jeszcze sobie poczekamy, na jakieś GT to już nawet nie mówię, więc dobrze że coś do pojechania wyjdzie w tym roku, poza tym okrojona wersja będzie w +.

 

Tu raczej problemem jest to że nie jesteś targetem. Ja ogólnie wolę gry pokroju GT, ale dobry arcade jak przy starych NFS przyjmę z otwartymi rękoma, a DC zapowiada się na taką właśnie produkcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu raczej problemem jest to że nie jesteś targetem. Ja ogólnie wolę gry pokroju GT, ale dobry arcade jak przy starych NFS przyjmę z otwartymi rękoma, a DC zapowiada się na taką właśnie produkcję.

 

No chyba zdecydowanie, czuję że to będzie taka społecznościowa arkadówka, ale będzie w + więc ogram z braku laku. Czekam na C.A.R.S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest 100% arkadówka, symulacja z arcade, kolejny raz przywołuje PGR, kto grał ten wie jak miodne może być takie połączenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest 100% arkadówka, symulacja z arcade, kolejny raz przywołuje PGR, kto grał ten wie jak miodne może być takie połączenie.

 

Czy to az takie wazne? 

 

Dla mnie wazne jest jest jedno - kolko ma dobrze dzialac i ma mi pasowac jak dziala z ta gra....

 

Szczerze - (tak mozecie sie smiac i szydzic) to moja stara leciwa DFP kupilem zeby sobie w 2006 roku pograc w NFS MW (to z 2005) i mialem kupe zabawy.....

 

A przeciez o zabawe chyba chodzi.... 

Ktos woli symulacje bedzie musial wybrac inna gre... ale w oczekiwaniu np na pCARS mozna pograc w DriveClub 20% PS+ Edt. 

 

Tak wiec dla mnie jesli gra bedzie obslugiwac kiery... i bedzie sie milo jezdzic (nie to grid - bo w tym nie umniem nie potrafie) to nawet jesli bedzie miala prosta fizyke to moge dobrze sie bawic a jak mowilem o to przeciez chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że te efekty dopiero po premierze będą dodane  :sad: ale dobre i to.

qmzfuo.gif

Edytowane przez Malibu19
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×