Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jest pewny wyścig The best of British,czas 2.51 do zaliczenia.Oglądam na YT ,co ludzie ledwo ten czas osiągają,a patrze na najlepszą 50 na świecie i.....2.07.Nie wiem jakim cudem,nie ma takiej opcji.Chyba że przeleciał 1/4 trasy.Jakaś masakra..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, od niedawna gram w Drivecluba i nie rozumiem pewnej rzeczy - dlaczego pula samochodów w multiplayerze (np. klasa wyczynowa) jest znacznie mniejsza od tego co mam odblokowane w garażu? Mam już 20lvl, sporo odblokowanych aut, którymi ani razu nie miałem okazji jeździć w multi bo gra ogranicza wybór do 10 aut z danej klasy. Trochę to dziwne moim zdaniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos posiada moze poradnik do gry z opisem trofeow co i gdzie trzeba robić aby stuknąć 100%? Bede wdzieczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, szkoda ze nie po pl ale podziękował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie bo mam problem z trofeum pobij 3 razy czas na jednym okrążeniu. Robię wyzwanie, pobijam dwa razy swój własny czas ale muszę pobić tez gościa, lecz kazdy wyścig innym autem jest na trasie juz wymaksowany przez innych graczy jest to niemożliwe.. Macie jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie bo mam problem z trofeum pobij 3 razy czas na jednym okrążeniu. Robię wyzwanie, pobijam dwa razy swój własny czas ale muszę pobić tez gościa, lecz kazdy wyścig innym autem jest na trasie juz wymaksowany przez innych graczy jest to niemożliwe.. Macie jakieś pomysły?

Jeśli chodzi Ci o trofeum "Do trzech razy sztuka" to wybierasz próbę czasową i jakiś tor (ja odblokowałem trofeum na ostatnim torze w Norwegii). Przejeżdżasz pierwsze okrążenie z najgorszym czasem. Możesz się zatrzymać przed metą i poczekać chwilkę. Następne okrążenie musisz przejechać nieco szybciej niż pierwsze, a kolejne jeszcze szybciej. Chodzi o pobicie swojego czasu z każdym okrążeniem, a nie czasu innych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha bo jakis gosciu jedzie jako cie. Przede mna i ma lepszy czas ode mnie.. Wymaksowany. Za Chiny nie sa sie tego pobić. Czyli mam pobić dwa razy swój wynik za trzecim razem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No. Yyyy... Na trzecim okrążeniu musisz uzyskać lepszy czas niż na drugim okrążeniu.

 

Bardziej łopatologicznie:

1 okrążenie robisz w powiedzmy 2 minuty,

2 okrążenie musisz zrobić w mniej niż 2 minuty, czyli powiedzmy udaje ci się zrobić je w 1 minutę 55 sekund,

3 okrążenie musisz zrobić w mniej niż 1 minutę 55 sekund

 

Matematycznie byłoby t1>t2>t3; t1...t3 - czas kolejnego okrążenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yeah :D

post-33380-0-65339100-1430086652_thumb.j

Edytowane przez Reku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie bo mam problem z trofeum pobij 3 razy czas na jednym okrążeniu. Robię wyzwanie, pobijam dwa razy swój własny czas ale muszę pobić tez gościa, lecz kazdy wyścig innym autem jest na trasie juz wymaksowany przez innych graczy jest to niemożliwe.. Macie jakieś pomysły?

Odłącz konsole od netu, zrób sobie pojedynczy wyścig na jakimś prostym torze, reszta jak wyżej zostało napisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz pobijać niczyjego czasu. Odpal jakiś wyścig, na starcie zostan na 2 min, jak pokonasz okrążenie zatrzymaj się na 1:30, potem na 1 min, i tak do skutku. Przy trzecim czy czwartym okrążeniu wpadnie.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie czy jak kupię tą pozycję to będzie ok żeby grać w pełną nieokrojoną wersję? 

 

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/pe%c5%82na-wersja-driveclub-na-playstationplus/cid=EP9000-CUSA00003_00-XXXXDRIVECLUBPSU

 

Pamiętam że były/są? jazdy z tą wersją dla PS+, a może lepiej kupić na płycie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę przebić 1:16 w próbie czasowej Venomem Hot Lap, ale dalej walczę... Ale wesoła masakra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na płycie taniej kupisz :-D

 

No nie wiem, na Allegro chodzą po ~100zł wersje płytowe, a tu za 104zł jest więc niewielka różnica a przynajmniej płyty nie trzeba wkładać za każdym razem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, na Allegro chodzą po ~100zł wersje płytowe, a tu za 104zł jest więc niewielka różnica a przynajmniej płyty nie trzeba wkładać za każdym razem :)

 

Ale płytową zawsze możesz potem odsprzedać. Kilka dych wtedy odzyskasz.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe auta i eventy już są, ponadto dostaliśmy jeden samochdów w gratisie o którym nic nie było mowy.

Mowa o samochodzie w klasie hiper na silnik elektryczny  - Rinock czy jakoś tak dziwnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe auta i eventy już są, ponadto dostaliśmy jeden samochdów w gratisie o którym nic nie było mowy.

Mowa o samochodzie w klasie hiper na silnik elektryczny  - Rinock czy jakoś tak dziwnie.

Są, ale mimo season passa i pobrania samochodów z psstore, nie mogę uruchomić dedykowanego im nowego touru bo odsyła mnie do sklepu. To jakieś cyrki. Myślałem, że po ostatnich działaniach z serwerami żadnych niespodzianek już nie będzie. Zresztą, rankingi też kuleją. Najlepsza pięćdziesiątka to jakieś tryliony punktów. Lubię tę grę, ale jak ona mnie wk...wia. Zupełnie jak to bywa z kobietą.

Edytowane przez andre3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Tour niby jest ale nie da sie grac.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie poziom trudności nowych dodatkow? Mi sie wydaje ze w porównaniu do poprzednich dlc jest troszke ciężej.

Edytowane przez Mefju7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×