Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś spotkał kiedyś gracza o id: Black_Secret_007? Spotykam go po raz drugi i problem jest w tym, że jest to dwóch graczy grających na jednym koncie, którzy trollują cała grę, robią sobie derby i to nie takie zabawne tylko wkurzające co sprawia, że wszyscy wychodza z lobby, a oni od razu po wyścigu opuszczają szybko grę. W grze nie ma splitscreena wiec nie mam pojecia jak oni to robią i zauważyłem to tylko w tym jednym przypadku. Napisałem mu ze troluje gre i ze go zgłosze a on odpisał tylko: "big big big stupid haha" czyli adekwatnie do swojej inteligencji. Jako, że nie chce zostawiać tego żeby samo się rozwiązało, a takich idiotów im mniej tym lepiej to moje drugie pytanie: jak zgłosić takiego gracza o nadużycia skoro w grze nie ma takiej opcji. Oczywiście za sam trolling nie bede zgłaszal więc jeśli ktoś mi wyjaśni jak to możliwe, że oni jezdza na jednym koncie to prosze bardzo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.reddit.com/r/Driveclub/comments/2wvqte/driveclub_how_to_deal_with_crash_kiddies/

http://www.rllmukforum.com/index.php?/topic/268931-driveclub/page-262

Jak widać nie tylko Ty to zauważyłeś, kolesie mają już nawet swoich "fanów".

Oni nie grają na jednym koncie - to są dwa konta, które różnią się tylko literą "L", jeden ma małą "L"- drugi wielką "i".

Kilka lat temu spotkałem się z identyczną sytuacją po premierze pierwszego GRID'a.

Jeden miał ID: THE_STIG a drugi THE_STlG - niby to samo ale pierwszy miał w ID duże "i" a drugi małe "L".

Dopiero po wklepaniu w google obu opcji okazało się, że to nie "czary".

No i w ich przypadku nie było mowy o DERBY - zasuwały skubane jak prawdziwe STIGi bez przepychanek, no może jeden był trochę słabszy ale zawsze obaj byli na podium.

===================

Jak chcesz im utrudnić grę to możesz się pokusić o wysłanie zażalenia na jednego z nich - wysłał Ci "konkretną" odpowiedź więc możesz.

Wciskasz OPTIONS na treści wiadomości i PRZEŚLIJ ZAŻALENIE. Może chociaż wyrwie bana na 1 dzień...

A jak chcesz się w to bawić dalej to pisz z nim/nimi dłużej bez bluzgów i czekaj na bluzgi od nich.

Po kilku zażaleniach na jedno ID mogą zbanować na miesiąc lub nawet na stałe.

 
Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy pojawi się DLC z eventami Lamborgini?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lamborghini Veneno

 

Ten ogień z rury :)

Edytowane przez Malibu19
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zdanie podsumowuje dokąd ta gra zmierza powoli... Podsumowuje także poziom umiejętności i oczekiwań obecnych graczy...

Smutne to...

 

Co patch gra robi sie coraz łatwiejsza. Pobocze przez pierwsza sekunde nie zwalnia wcale (!!!) A pozniej slabo... Odbijanie od band nadal slabo zwalnia i slabo jest karane, latwiej sie driftuje. Kary za wjechanie w samochod rywali zmalaly. Wszystko to powoduje ze najlepszy racer na rynku zaczyna byc kolejnym need for speedem latwym do bolu... co w nastepnym patchu ? Autodriver??!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić DC w edycji cyfrowej, lecz gra jest niedostępna od jakiegoś czasu. Trzeba wziąć wersję dla PS PLUS za 104 zł? Czy jak>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No musisz kupić tą wersje czyli apgrejd nie istniejącej wersji PS+ która najprawdopodobniej nigdy nie wyjdzie.

Trochę skomplikowane no ale tak jest.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I do tej wersji z ps plus za kolejne 100 season pass najlepiej?

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Season Pass wg. mnie najlepiej kupić po przejściu podstawki. Potem po kupnie passa, odblokowują Ci się nowe eventy i gra gitara :)

Ale każdy robi tak jak jemu wygodniej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kryman ma w pełni rację. Na co Ci SP jeżeli np: po ograniu całej zawartości podstawki stwierdzisz, że po prostu już Ci się gra znudziła ?.

Wywalisz tylko kasę w błoto której już nie odzyskasz chyba że masz DC na oddzielnym koncie razem z SP i sprzedasz całe konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania. Grywam w DC na luzie i jak na razie dobijam do 100* Jeszcze sporo wody w Wiśle upłynie zanim skończe podstawkę, więc do sp nie jest mi spieszno, może skuszę się przy promocji ;) Na obecną chwilę zastanawiam się najwyżej nad jednym najciekawszym tourem za 8.50 zl, tylko nie wiem co wybrać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało mi się wbić wszystkie gwiazdki (podstawka + 2 darmowe dlc) i muszę przyznać, że gra jest naprawdę warta swojej ceny. Baaardzo przyjemnie się gra, czasem się trochę powkurzałem jak nie mogłem wbić trzeciej gwiazdki, ale uczucie gdy się już uda wszystko wynagradza :) No i to jak ta gra wygląda to jest jakiś kosmos, podczas deszczu jest przepięknie. Co do dźwięku aut to też nie mam nic do zarzucenia. Multi też jest moim zdaniem bardzo fajne, nie miałem jeszcze większych problemów z połączeniem czy coś, co prawda w wyścigach często zdarzają się barany które spychają na pobocze i uderzają z całym impetem w nas na zakrętach, ale jak już się od nich odjedzie to jest ok, bo nie potrafią dogonić. Chociaż większą przyjemność sprawiają chyba hot lapy, kiedy widzi się siebie na pierwszym miejscu :) 

Ogólnie byłem do gry negatywnie nastawiony (grałem przed premierą na targach ifa), ale jak zmienili cenę na 104zł to postanowiłem spróbować i nie żałuję żadnej złotówki. Teraz pozostaje mi kupić SP (czekam na kupony na allegro, żeby trochę taniej było), bo naprawdę gra jest tego warta. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem piątek, sobotę i wczoraj wieczorem i wszystko było git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy tour już jest. Całkiem przyjemne zawody z lambami. A w drugim dodatku tour m. in. zawody z hot hatchami. W zawodach podoba mi się wyścig z Hirochi Ando - jadą tylko dwa samochody: gracz i Hirochi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lamborghini juz jest!

 

3 auta w kategorii super (zostawiaja w tyle wieszkosc konkurencji, sa minimalnie lepsze od Ferrari), Jedno lambo kategoria Hiper + Peugot.

 

Niesamowita frajda z gry to kamera z kokpitu i manualna skrzynia biegów, coś PRZEPIEKNEGO!!!!!!

 

 

Pytanie. jest jaka strona gdzie mozna posledzic statystyki aut? Bo w grze dosc trudno jest porownac auto znacznie oddalone od siebie w garazu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepsze DLC, jakie dotąd wyszło. Niedługo też coś wstawię ze swoich wyścigów tour! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Venom GT moim zdaniem najlepsza powtórką z tych 5. Szkoda, że któryś mój film nie znalazł się w poście.  :biggrin:

Niedługo postaram się zrobić ciekawy motyw z lambo. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Executors Team - level 42

 

Poszukujemy jednego aktywnego gracza. Priv

Pzdr

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×