Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czemu na tej próbie czasowej są ciągle te same auta i trasy (w sekcji multiplayer)? Tylko audi r8, pagani, bentley i jakieś szrotowate ferrari gto którym ledwo się da jechać po prostej. Też tak macie?

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu na tej próbie czasowej są ciągle te same auta i trasy (w sekcji multiplayer)? Tylko audi r8, pagani, bentley i jakieś szrotowate ferrari gto którym ledwo się da jechać po prostej. Też tak macie?

Myślę że poprostu Ci się tak trafia, ja jeździłem już np. Golfem i innymi autami których nie wymieniles Edytowane przez Mefju7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie zrobić teraz tego upgrade'a w końcu gra jest za 104zł no i plus ten rabat 10% więc wyjdzie niecałe 94zł, Warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie zrobić teraz tego upgrade'a w końcu gra jest za 104zł no i plus ten rabat 10% więc wyjdzie niecałe 94zł, Warto?

 

Czy warto to tylko ty mozesz sobie odpowiedziec - ci ktorym gra podeszla powiedza ze tak, ci ktorym nie podeszla powiedza ze nie.

Sprawdz moze jak chodza ceny pudelek - bo jesli jest nascie zlotych wiecej to moze warto wydac ciut wiecej - a miec mozliwosc pogonienia jesli gra zupelnie nie trafi w Twoje gusta.

Ale to tylko moja opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem pudelkowa za 130zl i nie żałuję mimo, że jestem laikiem i jakoś nie wymiatam to mam kupę zabawy :) a i tak za mniej niż stowke warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy nie zrobić teraz tego upgrade'a w końcu gra jest za 104zł no i plus ten rabat 10% więc wyjdzie niecałe 94zł, Warto?

Kup pudlo za 100 pln. Zawsze możesz sprzedać i zaoszczędzić miejsce na dysku. Ja z rabatu nie skorzystam bo sony zostawilo samo gowno na ten moment. Pewnie po upływie terminu rabatu bedzie lepsza okazja. Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem doładowanie PSN o wartości 100zł na allegro płacąc za nie 74 zł i teraz za 93zl kupie Drivecluba w dobrej cenie i jeszcze 7zł mi zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i nie żałuje, time triale w multi wymiatają. Irytuje bardzo SI, które mnie nie widzi i ciągle się we mnie ładuje jak gram tour. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem i nie żałuje, time triale w multi wymiatają. Irytuje bardzo SI, które mnie nie widzi i ciągle się we mnie ładuje jak gram tour.

Nie tylko SI będzie w Ciebie ladowalo;p masa rozwscieczonych brakiem umiejętności dzieciaków jeździ tak samo;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dzieciaki można zrozumieć, ale to SI to "masakracja", jak jadę pierwszy w kolumnie to każde dohamowanie = dzwon i w tylni zderzak i kara :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dzieciaki można zrozumieć, ale to SI to "masakracja", jak jadę pierwszy w kolumnie to każde dohamowanie = dzwon i w tylni zderzak i kara

Wniosek nasuwa się sam-nie hamuj;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Iiljon time triale z wyłączonym HUD'em to esencja Driveclub'a :D. Skusiłem się i wykorzystałem moje 10% na season pass'a, już niedługo tour w Japonii.

 

 

B7p-EfIIUAE2rla.jpg

 

B8JLVkgIQAAJD65.jpg

 

#Grafa jak z PS3, gt5 w 1080 wygląda lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak po patchu ? Dalej mozna nie hamowac i odbijac sie od band co jest korzystniejsze? Ostatnio chcialem juz zakupic pudelko ale jak zobaczylem filmiki to sie wstzrymałem z zakupem bp to nie moje klimaty. Na chwile obecna zastanawiam się nad wersja Aktualizacja DriveClub PlayStation plus za 104 zł i niech ktos mi wytłumaczy. Czy jest to pełna wersja gry dla  PS+ i czy w przyszłości  wersja ta będzie miała jakieś lepsze/gorsze przywileje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę grałem w multi i nowy tryb. Niesamowite emocje i walka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak po patchu ? Dalej mozna nie hamowac i odbijac sie od band co jest korzystniejsze? Ostatnio chcialem juz zakupic pudelko ale jak zobaczylem filmiki to sie wstzrymałem z zakupem bp to nie moje klimaty. Na chwile obecna zastanawiam się nad wersja Aktualizacja DriveClub PlayStation plus za 104 zł i niech ktos mi wytłumaczy. Czy jest to pełna wersja gry dla  PS+ i czy w przyszłości  wersja ta będzie miała jakieś lepsze/gorsze przywileje?

 

Pełna wersja w którą zagrasz tylko mając opłacony abonament PS+. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mam nadzieję po np. Wygaśnięciu ps plus, gra nadal będzie nam działać?

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak. Działa to tak samo jak dodatkowe zniżki dla posiadaczy plusa na inne gry jakie kupujesz w PSS. Jak Ci się skończy plus to też działają, a dodatkowa zniżka to benefit dla posiadaczy plusa, którzy w czasie jego posiadania kupili grę objętą zniżką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy ktoś może potwierdzić czy save z wersji pudełkowej zadziała na cyfraku? Myślę o sprzedaży pudła i zakupie ps plus version ze zniżką 10%. Pamiętam, że np.niektóre gry na ps3 (np. dead space 2) miały zupełnie inny savy. Szkoda by mi było zdobytego postepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak. Działa to tak samo jak dodatkowe zniżki dla posiadaczy plusa na inne gry jakie kupujesz w PSS. Jak Ci się skończy plus to też działają, a dodatkowa zniżka to benefit dla posiadaczy plusa, którzy w czasie jego posiadania kupili grę objętą zniżką.

 

nie, nie działa... czytacie w ogóle opisy produktów w PSS? bo pod edycją upgrade stoi jak byk:

 

Important:

• To use this download you’ll need a PlayStation®Plus membership

 

 

 

@zyga101  dzięki za te screeny.... wahałem się czy kupić i mnie przekonało to xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, nie działa... czytacie w ogóle opisy produktów w PSS? bo pod edycją upgrade stoi jak byk:

 

 

@zyga101  dzięki za te screeny.... wahałem się czy kupić i mnie przekonało to xD

U mnie jest napisane z kolei jak byk: If you’re a PlayStation®Plus member, you can download this exclusive item and keep it forever.

Po prostu, żeby to kupić musisz mieć plusa w chwili zakupu i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Singularity Bardzo się cieszę, bo mimo że driveclub na początku dupy nie urywał to jednak z czasem z poczwarki przeistoczył się w bardzo dobrą produkcję dla fanów ścigania,musisz koniecznie kupić season pass bo wyścigi w dodatkowych zawodach tour są rewelacyjne i są to pełnoprawne duże add-ons'y, a nie dodatki typu 5 aut za 20 pln. Eventy na Sinclairs pass w Elemental tour są nie do opisania, a w środę ruszamy z Japonią.

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd w rozumieniu bierze się stąd, że po zalogowaniu jest imo nie do końca dobre tłumaczenie na polski, które brzmi:

Ważne:

• Z tej zawartości do pobrania mogą korzystać tylko członkowie PlayStation®Plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W multi zostane chyba jednak przy próbach czasowych, dziś 3 wyścigi zwykłe, jeden wygrany i dwa razy drugie miejsce, w sumie pokazało się to co najbardziej mnie denerwuje w multi, ostatnie czwarte okrążenie jade z przewagą ok sekundy, 2 ostre zakrety, ja dohamowanie a gościu wpada we mnię z pełną siłą, wywaliło i mnie i jego na pobocze a wygrał ten, który jechał trzeci, niech wprowadzą wyścigi bezkolizyjne, bo jedziesz łeb w łeb równolegle to zawsze spróbują ci uderzyć w tylne koło aż cię obróci i po wyścigu praktycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko znalazlem to:

 

 

Our priority for DRIVECLUB is to enable you to play and enjoy everything it has to offer and PlayStation recognises that the prior plan for DRIVECLUB entitlement for the upgrade to the PS Plus edition was not appropriate. As a result, we have adjusted the PlayStation Plus terms for DRIVECLUB.

Now, If you intend on downloading DRIVECLUB PlayStation Plus Edition, and upgrading to the full game experience, you will have access to the full game even if your PlayStation Plus subscription runs out.

 

źródło:

http://blog.us.playstation.com/2014/05/07/driveclub-playstation-plus-edition-details-2/

http://blog.eu.playstation.com/2014/05/07/whats-included-driveclub-playstation-plus-edition/

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za dodatkami to raczej nie przepadam :D co do Japonii to to będzie płatne tak? :D

 

@Singularity Bardzo się cieszę, bo mimo że driveclub na początku dupy nie urywał to jednak z czasem z poczwarki przeistoczył się w bardzo dobrą produkcję dla fanów ścigania,musisz koniecznie kupić season pass bo wyścigi w dodatkowych zawodach tour są rewelacyjne i są to pełnoprawne duże add-ons'y, a nie dodatki typu 5 aut za 20 pln. Eventy na Sinclairs pass w Elemental tour są nie do opisania, a w środę ruszamy z Japonią.

 

 

 

Błąd w rozumieniu bierze się stąd, że po zalogowaniu jest imo nie do końca dobre tłumaczenie na polski, które brzmi:

Ważne:
• Z tej zawartości do pobrania mogą korzystać tylko członkowie PlayStation®Plus

 

ten sam napis jest w webowym PSS w wersji ENG (zacytowałem poprzednio).... inna sprawa, że PS+ i tak w sumie "się opłaca" więc to bez większej różnicy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×