Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Może mi ktoś podpowiedzieć bo jakoś nie bardzo to obczajam:

- mam psplusa i chcę kupić Driveclub ten który jest zaznaczony na zółto "na wyłączność"  za 104 zł czy to jest gra czy tylko jakieś ulepszenie ??

- mam jeszcze możliwość również za 104 zł dokupić jakiś sesson pass ale czy ten sesson pass nie jest już w tym co napisałem powyżej ??

Chciałem wykorzystać te 10% zniżki przy zakupie tylko nie wiem dokładnie co jest co i czy czasem nie zdubluje zakupu...Proszę o info i miłej Niedzieli życzę ;-)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na żółto to upgrade ale zarazem pelna gra, jak to kupisz to tak jakbyś mógł pobrać grę plusowa, bez sesson passa, jego można na ta chwile kupic tylko osobno, może jak pojawi się pelna gra nie plusowa to wprowadza pakiet, choc troche wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz to już trochę za późno :D kod miał działać do 9 rano :D 

 

a co do gry to DC ps+ upgrade za 104 to normalna gra, season pass to co innego - to zamówienie na dodatki do gry 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam za wyjaśnienie ;-)

Kod działą do jutra do 9.00 wiec luźna guma ;-)

Zakupione z sesson passem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za dodatkami to raczej nie przepadam :biggrin: co do Japonii to to będzie płatne tak? :biggrin:

 

 

Same tory są darmowe ale zawody tour będą w płatnym dodatku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Orientujecie się czy save z wersji pudełkowej zadziała na cyfrowej wersji? Będę b. wdzięczny za info, bo zastanawiam się nad zamianą płyty na cyfraka. Szkoda mi jednak save'a, sporo godzin grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same tory są darmowe ale zawody tour będą w płatnym dodatku.

 

jeśli mi model jazdy podejdzie to może się skuszę na jakieś DLC... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem season pass czyli od teraz będę miał wszystkie dodatki, które wyjdą i nie będę za nie płacił tak ? Bo zielony jestem w tych wszystkich dlc

Edytowane przez Kubuhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli czy kupię na płytce czy w wersji cyfrowej, to za lepszą i ciekawszą połowę gry, a pewnie z czasem 70% jej zawartości (season pass) trzeba dodatkowo zapłacić drugie tyle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikomu na siłę tego nie wciska, twój wybór. Season pass i grę można kupić za ok, 200 pln więc masz cały pakiet za normalną cenę gry na ps4. Według mnie to całkiem korzystna opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wciska, stwierdziłem fakty. Mało tego, po zakupie za 100zł jak się spodoba - można dokupić season pass i za niecałe 200zł jest gierka. Normalnie gry kosztują tyle, a nawet więcej i bierze się w ciemno, bo nawet czasem demka brak, Tylko po tej zadymie z DC na początku jakoś przekonania brak. Do Project Cars daleko, a i tak pewności brak czy nie wyjdzie gniot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda, początek był drętwy ale teraz nic tylko brać.Ja CARSów nie kupię bez zobaczenia recenzji bo boję się że może być wydmuszka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wydałem ok 100 zł za cyfrową wersje na alledrogo (mogę grać na swoim koncie, trofea, pobierać kiedy chce znowu) z trzy miesiące temu więc pewnie teraz taniej, dziś kupiłem season pass za 64 zł, zdrapka PSN100zł kupiona na aukcji za 84+zniżka z allegro 20zł. Więc jak ktoś chce to może mieć pełną zawartość z seson pass za jakieś 160 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę sprawdzić ile przejechałem kilometrów jako członek klubu? Widzę, że ogólnie mam ponad 1700, ale trofeum jeszcze nie wpadło.

edit. Tacy jesteście pomocni, że zdążyłem wbić trofeum zanim doczekałem się odpowiedzi   :confused:

 

Poziom GT sprzed 5 lat, sruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

 

B8NgIUEIEAEXWv2.jpg

Edytowane przez DamianGrecky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co muszę kupić, żeby cieszyć sięgrą? :D

Nie musisz,możesz sobie na yt filmik obejrzeć.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, a odpowiedź na temat?

nie musisz, możesz dalej czekać aż się skończy ;)

Zadaj pytanie z sensem, to wieksza szansa ze odpowiedz tez będzie miała ;).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ukrywam ze balem sie tej gry czytajac opinie, ale nie jest az tak zle jak niektorzy pisza... Gram na kierownicy, czy jest ktos kto rowniez praktykuje tu jazde z kiera? przydalyby mi sie jakies tipy. Ktos gra w ogole na kamerze z kokpitu ?czy tylko zza samochodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×