Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tego trofika trzeba zrobić na torze gdzie nigdy time triala nie jechałeś. Dodatkowo odepnij konsole od neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie są zglitchowane . Problem jest inny . Są niedokładnie przetłumaczone . 

 

- Czasy pobijasz w pojedynczych zawodach , nie musisz odłączać od neta . Przejeżdżasz okrążenie powoli , drugie normalnie , trzecie szybko . Jak zrobisz trzy razy coraz lepszy czas , to ci wpadnie . 

 

- Jeżeli chodzi o wyzwania , to musisz zrobić sobie drugie konto i wysłać do niego 5 wyzwań , później przełączyć się na drugie konto i zrobić gorsze czasy , żeby były jakieś wyniki w tabeli , a ty na szczycie . Wtedy wpadnie . 

 

Też nie mogłem ich dłuższy czas rozkminić , przeczytałem dopiero w angielskim poradniku . 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie są zglitchowane . Problem jest inny . Są niedokładnie przetłumaczone .

- Jeżeli chodzi o wyzwania , to musisz zrobić sobie drugie konto i wysłać do niego 5 wyzwań , później przełączyć się na drugie konto i zrobić gorsze czasy , żeby były jakieś wyniki w tabeli , a ty na szczycie . Wtedy wpadnie .

nie jestem ani polonista, ani lingwista,... Ale wytłumacz mi w jakim języku jest tak opisany ten trofik ze trzeba robic dwa konta by na jednym wbić trofea?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie szukac oryginalnej angielskiej tresci trofeum , ale po polsku jest napisane " Wygraj 5 własnych wyzwań indywidualnych po wysłaniu ich przynajmniej do jednego gracza " , a nie wpada tylko wysłaniu wyzwania , lecz dopiero gdy ktoś w nie zagra i zostawi swoj czas na liscie . Tak jak napisalem i sam zrobilem - wysylam 5 wyzwan ustawionych na godzine do swojego drugiego konta , loguje sie na nie i wbijam gorszy czas . Czego nie rozumiesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnych do gry w Driveclub zapraszam do klubu "MakeSomeNoisePL"


Mój PSN: xil-83


 


*ewentualnie sam dołączę do jakiegoś aktywnego klubu (aktualnie mam 18lvl)  :)


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest dostępny bezpłatny samochód. Płatne są na razie nie aktywne. Po ich ściągnięciu z psstore, w garażu są nadal niedostępne i wyświetla się komunikat, że należy zakupić season pass (mam go wykupionego). Najprawdopodobniej dostęp w grze zostanie odblokowany w późniejszych godzinach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze:

Rack 'em Up, Knock 'em Down

Beat 3 Target Times in a single Time Trial event

Drugie:

Unbeatable

Win 5 of your own Solo Challenges after sending them to at least one other player

Oba są prawidłowo przetłumaczone; w rzeczywistości pierwsze jest blednie opisane, powinno być popraw swój czas trzykrotnie, zaś drugie jest zgliczowane - bo zalicza dopiero jak jest się online w momencie zakończenia zadania, jak wyślesz do siebie ale się wylogujesz to ci nie zaliczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem właśnie dodatek Apel a gra pokazuje że auta są niezakupione

poprostu brak słów

Edytowane przez Radzio19871

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to mam, także trzeba albo poczekać aż gra zaskoczy, albo nie wiem

Może odnowienie licencji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze nie było aktualizacji sklepu nie? Trza poczekać chyba aż zaskoczy i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam season pass i odnowienie licencji niestety nie pomogło. Sakura Tour Pack i Icona Vulcano chociaż działają. Dobre i to:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie kupiłem z kolega driveclub na pół czy w takim wypadku możemy kupić jeden season pass czy kazdy z nas musi kupic osobno ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dla kogoś to łatwa gra i bez problemu zdobył Platyne -SZACUNEK!

 

Dojechałem do 30lvl, finał semi-pro. Kilka moich uwag. Od tego momentu (final semi-pro i dalej) gra robi się irytująca. To już nie jest walka o najlepsze miejsce czy wyśrubowanie czasu...to wyścig Stigów "komputera" na dopalaczach i na szynach + mój kajak, 90% aut pływa koszmarnie. Które auto jadąc po super asfalcie, linia prosta 227k/h przy leciutkim ruchu kierownicą i koła piszczą, zaczyna się obijanie po bandach, auta warte dziesiątki MILIONÓW? Jechałem w życiu realnym autem pewnie 10.000 razy tańszym 272km/h i tam mogłem stopami prowadzić. Tak się zachowują gokarty. Następna rzecz - wyprzedzanie rywali sterowanych przez "komputer", do 30lvl NIGDY nie wyprzedził mnie 1 samochód, NIGDY! Wiecznie 3, 4, 5, stado. Auta "komputera" jadą jak po sznurku, jak sporadycznie jakieś wypadnie to szybciej wraca na trasę niż ja jadąc w pełnym biegu. Nie jestem aż tak dobry, żeby zdobyć tu Platynę ale i nie tak kiepski, żeby tyle stresu mnie kosztowało....utrzymanie się na drodze (wolniejsza jazda nic nie daje, "komputerowi" przeciwnicy nagle są z przodu). 

 

Z fajnych spraw - nie irytujące powtarzanie driftu, krótkie i szybkie. Wyzwania hot hatch  typu mini, czasy do 1.30, aż chce się powtarzać. Muza, "gwiazdki" zdobyte zostają, nie trzeba powtarzać wszystkiego, można wrócić innym autem i zaliczyć co innego i sporo innych rzeczy. Ogólnie za kwotę do 100zł warto kupić bez 2 zdań. To tylko moja opinia o grze!

Edytowane przez Tomi915
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

up, kluczem jest odpuszczanie gazu (spróbuj samochodem za 2 mln na pełnym gazie przy 227 zarzucić kierownicą....) oraz optymalny tor jazdy , czasem wystarczy 2 zakręty na trasie przejść lepiej niż komputer i wystarczy do wygrania... praktyka czyni mistrza jak ze wszystkim.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomi915, platyna w tej grze to najprostsza platyna jaką widziałem. W zasadzie wystarczy grać w grę aby ją zdobyć :) Jak masz problemy w Tour, to odpal pojedynczy wyścig i ustaw trudność na maxa, wtedy zobaczysz co to znaczy "trudna" :)

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady odnośnie trofeów, jak tylko przejdę DLC na 100 % to może się za nie zabiorę. Teraz męczę time trial z Venomem GT i za cholerę nie umiem zejść poniżej 1:20. Chodzi o wyścig z DLC w deszczu, zawsze tracę panowanie nad autem i cały wysiłek idzie na marne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym dlc to wina chyba naszego pss bo ranking pokazuje że inni już czasówki kręcą ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos nie bangla dalej niestety. Tour działa ale tylko z autami z podstawki i poprzednich DLC, na razie tylko ten darmowy działa i wsio. Myślałem ze po aktualizacji sklepu się zmieni ale to chyba cos grubszego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze:

Rack 'em Up, Knock 'em Down

Beat 3 Target Times in a single Time Trial event

Drugie:

Unbeatable

Win 5 of your own Solo Challenges after sending them to at least one other player

Oba są prawidłowo przetłumaczone; w rzeczywistości pierwsze jest blednie opisane, powinno być popraw swój czas trzykrotnie, zaś drugie jest zgliczowane - bo zalicza dopiero jak jest się online w momencie zakończenia zadania, jak wyślesz do siebie ale się wylogujesz to ci nie zaliczy.

 

Bzdura , bo dokladnie tak zrobilem i dopiero wtedy wpadlo . Wydaje mi sie , ze w ogole nie trzeba byc online i nawet sprawdze w wolnej chwili . Nikt nie bedzie przeciez siedzial non stop przy konsoli . Po to jest aktualizacjs postepow jak wlaczasz gre po dluzszej nieobecnosci i nabijasz ci slawe klubu i zakonczone wyzwania . Po prostu ktos musi zagrac i zrobic gorszy czas . Nie wiem po co sie wyklocasz , skoro podajesz bledna wersje . 

 

 

Ps. Dodam ze właśnie kończę ostatniej wyróżnienie i brakuje mi 1/3 poziomu do 50 i wpadnie mi platyna . 

 

http://zapodaj.net/images/07817126f3c90.jpg

 

http://zapodaj.net/images/128ab38d0894c.jpg

 

 

Edytowane przez Kernish

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pie***, czy z tą grą ciągle muszą być problemy... Człowiek płaci za jeb** dlc i oczywiście nawet to jie działa bo muszą coś spierd***... I tak, jestem wku**, bardzo. 3 miesiące po premierze a oni dalej nie ogarniaja. Nawet głupiego dlc... Nie wspominając, ze serwery dalej wywalaja co jakiś czas.

Edit: Na FB ogłosili, ze rozwiązali problem. Wystarczy w garażu znowu wybrać pobieranie. Tyle, że najpierw mi w ogóle zniknęły z garażu, dopiero wyłączenie i włączenie gry pomogło. Grunt, ze w końcu działa. Ja nie wiem jak można tak nie ogarniać tematu jak oni:)

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze że wreszcie działa w pełni te DLC. Nie wiem jak u was ale według mnie poziom tego nowego DLC z Tour'u zdecydowanie się obniżył...

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze że wreszcie działa w pełni te DLC. Nie wiem jak u was ale według mnie poziom tego nowego DLC z Tour'u zdecydowanie się obniżył...

 

co prawda przejechałem 1 czy 2 eventy i to te co się dało wczoraj, ale zgadzam się. nie dość że poziom się obniżył to jeszcze wystarczy jechać po bandach i gwiazdki lecą.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą jak przejście pierwszego progu ma 8 gwiazdek a nie 12 tak jak to było we wcześniejszych to już samo mówi za siebie. Oczywiście mówię o Sakurze.

Co do Apex'a to dzisiaj po południu sprawdzimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa Wam teraz poprawnie zaliczanie czasów, driftu itp.? ;/  Pobiłem 2 wyzwania, 1 wyścig i nie widać moich wyników. W trybie kariery pobiłem też czas znajomego i też mojego wyniku brak :/ Ileż można mieć awarie, problemy techniczne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś cały czas rozłacza serwery, więc nie ms sensu grać online, ani wyzwań bo większości nie zalicza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×