Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wam też zwariowały rankingi klubowe i indywidualne? Z tego co zauważyłem, to z rankingów, nie są usuwane poprzednie lokaty - te same nicki występują po parę razy. Mój klub z drugiej setki "spadł" w ten sposób do 10 setki. Trwa to chyba od czterech dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mamy to samo , mają grzebać przy serwerach do 20 IV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę miło jest słyszeć, że są jeszcze deweloperzy oferujący jakieś dodatki w parę miesięcy po premierze nie będące płatnymi DLC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś możliwość sprawdzenia na którym miejscu się przejechało wyścig? Niby mam gwiazdkę za pierwszą trójkę, ale nie pamiętam na którym miejscu dojechałem, a chce wymaksować wszystko na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reku szacun, Nocna Zjawo :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje, dziękuję mistrzu

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przyjemnością ogląda się takie panowanie nad samochodem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie aktualizacje razem z dzisiejsza mają około 10GB.

A dodali to co zapowiadali, czyli nowe DLC plus inne pierdoły, ściągniesz to zobaczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Season pass jest do lipca 2015, i co dalej? Drugi, czy przestaną rozwijać? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, ważna sprawa dla mnie : Jest jakaś możliwość sprawdzenia na którym miejscu się przejechało wyścig? Niby mam gwiazdkę za pierwszą trójkę, ale nie pamiętam na którym miejscu dojechałem, a chce wymaksować wszystko na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. Musisz przejechać wszystkie wyścigi ponownie, notując na kartce na którym miejscu skończyłeś. GL

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ma podstawowej opcji, na którym miejscu przejechałem wyścig. Istny debilizm. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Season pass jest do lipca 2015, i co dalej? Drugi, czy przestaną rozwijać? xD

Chodzą słuchy że ma być kolejny season pass ale to na razie nic potwierdzonego. Według mnie była by to dobra opcja, przykładowo 120 pln za tonę nowego kontentu brzmi bardzo korzystnie.

@Czeskimaster Jak tak bardzo cię męczy to przejedź jeszcze raz i po problemie :)

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Debilizm to ze nie ma informacji jakiego koloru bylo nasze auto. Ta gra i tak przechowuje na serwerach za dużo informacji skoro od kilku dni mam problem by sprawdzić swoje miejsce w rankingu znajomych.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ma podstawowej opcji, na którym miejscu przejechałem wyścig. Istny debilizm. Dzięki za odpowiedź.

Skoro nie ma takiego wyzwania aby być pierwszym to po co je maksować? Może objedź wszystkie eventy na wstecznym, albo wygraj wszystkie wyścigi różowym autem. Man! Chciałbym mieć Twoje problemy ardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się to, że autorzy zamiast myśleć o drugiej części gry próbuja rozwijać właśnie wydaną grę.

Polityka zupełnie inna od wielkich gigantów jak np EA Twórców Battlefilda. Wydają zabugowanę grę, wydają dodatki DLC i konta PREMIUM, po czym porzucają ciągle zabugowaę gre i wydają nowe części tym samym ludzie którzy nie chcą znowu inwestować w nowy nie wiele różniący się od poprzedniego i podobnie zabugowany program zostają w produktem wadliwym.

 

Brawo dla twórców Drive Club. Oby rozwijali tę grę w nieskończoność, silnik graficzny jest na tyle dobry że graficznie gra będzie spokojnie w czołówce przez kilka lat.

A ja i setki innych graczy nię będą zobligowani do kupowania nowej gry, nowych aut nowych dodatków tylko będą mimeli możliwość rozwijania gry którą już posiadają. Czysta poezja.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć że z początku była taka katastrofa ;)

Tak z ciekawości, ciekawe które to już będą DLC z tej rozpiski co tutaj kiedyś latała... ile jeszcze zostało np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydając druga część można drugi raz zarobić na tych samych autach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw muszą znaleźć nowych ludzi którzy się podołają zadaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podoba mi się to, że autorzy zamiast myśleć o drugiej części gry próbuja rozwijać właśnie wydaną grę.

Polityka zupełnie inna od wielkich gigantów jak np EA Twórców Battlefilda. Wydają zabugowanę grę, wydają dodatki DLC i konta PREMIUM, po czym porzucają ciągle zabugowaę gre i wydają nowe części tym samym ludzie którzy nie chcą znowu inwestować w nowy nie wiele różniący się od poprzedniego i podobnie zabugowany program zostają w produktem wadliwym.

 

Brawo dla twórców Drive Club. Oby rozwijali tę grę w nieskończoność, silnik graficzny jest na tyle dobry że graficznie gra będzie spokojnie w czołówce przez kilka lat.

A ja i setki innych graczy nię będą zobligowani do kupowania nowej gry, nowych aut nowych dodatków tylko będą mimeli możliwość rozwijania gry którą już posiadają. Czysta poezja.

 

Haha, że co? :).. Bardzo lubię DriveClub, miałem preordera i od początku wierzyłem że jakoś to ogarną bo mimo ówczesnych wad gierka jest kozak, ale to co piszesz to lekkie bzdury :). Póki co to ich polityka jest taka sama jak twórców Battlefielda. Wydali zabugowaną grę, wydają dodatki DLC i season passy. Nadal nie jest do końca naprawiona, nadal nie ma wszystkiego co obiecali. Od premiery DC minęło ile, pół roku? Nowe Battlefieldy od DiCE wychodziły co dwa lata (teraz się to zmieniło przy Hardline ale to odłam serii i BF4 ma się nadal dobrze), a poprzednie części w momencie "porzucania" były już solidnie połatane i miały 5 razy więcej zawartości niż w dniu premiery.. A to że niby niczym się nie różniły od poprzednich to zobaczymy czym się DC 2 będzie różnił od jedynki.. Nadal będziesz jeździł samochodami po różnych trasach ;).

 

No i najważniejsze podobieństwo - i w DC i w BF nadal się ostro zagrywacie ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z tym co napisałeś. Zwróć uwagę że pomimo dużej gafy ze strony premiery Drive Club ciągle jest ten produkt rozwijany i naprawiany.

Obecnie prócz prywatnych pokoii w multi działa wszystko jak powinno.

 

Natomiast w Battelfieldzie nie wychodzą już żadne łatki a bugi jak były tak są a jużwydali nową cześć i zapowiedzieli nowe premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pół roku od premiery BF też był nadal "rozwijany i naprawiany" a nowe dodatki były rozpisane na jeszcze kolejny rok...

 

wiem że modnie i słusznie jest jechać po EA i DiCE bo to oni zaczęli takie praktyki na grubą skalę, ale oceniaj ich taką samą miarą. jestem bardzo zadowolony z DC, mam season pass, regularnie ogrywam kolejne dodatki i dzięki nim chce mi się wracać do gry i wiem że jeszcze sporo pogram oraz że na pewno kupię kolejną część. jestem też przekonany że ta kolejna część pewnie już się robi, może w bardzo wczesnym stadium, ale się robi. jak myślicie że będą rozwijać jedynkę przez następne lata to zejdźcie na ziemię :). obstawiam DriveClub 2 na jesień 2016 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×