Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

już znalazłem wątek na jakimś forum o tym. spory deadzone (widoczny na filmikach) i lag. nie warte ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Veneno | Aventador LP 720-4 50° Anniversario | Huracán LP 610-4 | Gallardo LP 570-4 Squadra Corse

Pięknie :)

Szkoda tylko, że nie ma Sesto Elemento...

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierownice najlepiej z obkrecaniem 270stopni czy tam 960 czy ile tam jest? Bo ta kierowca z sony T80 z logiem DC ma 270 stopni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lambo! :) Marka, której mi bardzo brakowało w tej grze. :thanks:

Moim zdaniem bardzo pozytywnie rozwija się DriveClub. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierownice najlepiej z obkrecaniem 270stopni czy tam 960 czy ile tam jest? Bo ta kierowca z sony T80 z logiem DC ma 270 stopni

To nie jest kierownica tylko tandeta z odpustu bez FF. Wydawanie czegoś takiego w dzisiejszych czasach to zgroza.

I nie z Sony tylko z Thrustermastera

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

B_p5CcmWAAAxX7c.png

Edytowane przez pack
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie, szczególnie gallardo, ciekawe czym jeszcze zaskoczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się wydaję że tego dodatku raczej nie planowali. No ale, tylko się cieszyć.

Widać że po wtopie ostro wzieli się do roboty. Bardzo fajnie to wygląda, także ilość tych dodatków w SP jest bardziej niż satysfakcjonująca.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu.

Mówią, że Veneno powstało w liczbie sztuk 3.

A prawda jest taka, że w 4 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny i futurystyczny Veneno. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, bywa ale euforia jaka przelewa się przez człowieka po wbiciu ostatniej gwiazdki na venomie graniczy z klasycznym nerdgasmem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie cierpię ścigałek, ale z ciekawości sobie kupiłem i naprawdę jestem pod wrażeniem :D Super się gra i nie mogę sie oderwać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupiłem z ciekawości i szczena mi opadła. Jeździ się fantastycznie, nawet takiemu lamusowi w ścigałkach jak ja (co nie znaczy, że jest prosto) :D Grafika to majsterszyk, nie sądziłem że można zrobić to lepiej niż w Dirt3, a jednak. Te wszystkie efekty są niesamowite, nie mogę się doczekać aż zrobią powtórki bo w czasie rozgrywki nie ma jak ich podziwiać w całości. Wielkie wrażenie robi na mnie też ten "feeling" prędkości, przy szybszych odcinkach autentycznie boje się jechać :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mogę się doczekać aż zrobią powtórki bo w czasie rozgrywki nie ma jak ich podziwiać w całości.

 

wciśnij touchpad w dowolnym momencie i podziwiaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny konkretny update. Teraz czekam przede wszystkim na zwiększenie lvl cap, no i w kwestii aut jakaś paczka japońców i klasyków mile widziana. Kolejny kraj z 10-11 nowymi trasami też bym przytulił, po tym jak świetnie im wyszły trasy KKW. Może zapowiedzą season pass 2, pewnie znalazłaby się garstka malkontentów nie mających styczności z grą, że branża schodzi na psy i 2 season passy do jednej gry to przegięcie, ale myślę, że byłoby to świetne posunięcie, będę w to cisnął, póki będzie wsparcie (albo do premiery DC2 :biggrin:).

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli cos sie obiecuje to powinno sie dotrzymywac slowa, gra warta kazdej zlotowki ale to nie oznacza ze mozna tak klamac

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cebulaki będą dalej błagać o wersję PS+ zamiast kupić grę, tym bardziej że jest tego warta

 

Dokładnie. Na początku miałem problemy przez stare nawyki z Gran Tourismo i irytował mnie choćby brak linii pokazującej kiedy zacząć hamować. A teraz?? Wczoraj skończyłem po 2 w nocy... Świetna gra, znakomicie oddająca prędkość. Tu faktycznie czuć, że prowadzi się kilkusetkonne monstra i każdy ruch kierownicą może spowodować katastrofę. No ale przecież nie zdejmiesz nogi z gazu bo przeciwnik jest pół sekundy za tobą... Nawet drifting, który zawsze mnie irytował dzięki Driveclub polubiłem.

 

Przy cenie 120-130 PLN nawet nie ma się co zastanawiać.

Edytowane przez Slawek1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakąś masakrę miałem dziś na multi, na początku kilku przeciwników miało przezroczyste auta i nie jechały im płynnie tylko przeskakiwały po torze jak naćpane, później wysiadł mi... dźwięk w multi (w menu był) WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lista zmian w aktualizacji?

  • Powtórki dla trybu Tour i każdego innego wyścigu
  • Tryb photo będziemy mogli aktywować w trakcie powtórek
  • Nagroda za osiągnięcie 50 poziomu: Ferrari 599XX Evoluzione
  • Przebudowana punktacja w trybie driftowania. Więcej punktów za zachowanie momentum, kontroli pojazdu i pozostanie w trasie
  • Po wypadnięciu z trasy będziemy wolniej wytracać prędkość
  • Poprawiono karę prędkości po kolizjach z otoczeniem
  • Dodano opcję kontroli jasności ekranu
  • Dodano opcję ustawienia poziomów głośności różnych efektów w grze
  • Dodano opcję by przeciwnicy kierowani przez SI jeździli tymi samymi autami co my
  • Dodano opcję by kierowcy SI jeździli na standardowym lakierze
  • Usunięto ikonę chatu głosowego przy osobach wyciszonych
  • Dodano nową kategorię malowań pojazdów
  • Dodano status informacyjny o znajomych w menu społecznościowym
  • Po wciśnięciu panelu dotykowego by zresetować pojazd, kamera od razu centruje na pojeździe
  • Dodano opcję streamowania w trakcie gry przez sieć
  • Poprawki w warunkach atmosferycznych i efektach z nimi związanych. Dodano miraż
  • Wiele innych poprawek

A DLC doda nam:

  • Darmowy samochód Peugeot Onyx Concept
  • Lamborghini Expansion Pack. DLC zawierać bedzie Lamborghini Aventador LP 720-4 50° Anniversario, Lamborghini Huracán LP 610-4, Lamborghini Gallardo LP 570-4 Squadra Corse i Lamborghini Veneno. Oprócz tego 10 nowych eventów i 5 trofeów.
  • Pacesetter Tour Pack, które doda nam 12 eventów i 5 trofeów. 2 paczki ze skórkami na pojazdy

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

  • Dodano opcję by przeciwnicy kierowani przez SI jeździli tymi samymi autami co my
  • Dodano opcję by kierowcy SI jeździli na standardowym lakierze

bez sensu troche 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Dodano opcję kontroli jasności ekranu

 

YES!!! Oj, sporo bluzgów za brak tej opcji poleciało!!! Nocne wyścigi przy pełnym słońcu za oknem to była masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez sensu troche

"opcję"
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×