Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Eee, dodatek do burzy? Skoro jest w ustawieniach? Tour chyba nic nie ma do tego . mowa oczywiście o pojedynczych wyścigach offline

musisz pobrać niestety dodatek z ps store albo z menu gry , niestety gra robiona na raty , ja czekam no możliwość obejrzenia tych cudownych aut na replayu , który też ma być dodany w łatce , do czego to doszło , że gry robione są w kawałkach , gra powinna być free2play , a nie całą kwotę sobie życzą  jak nie ma połowy rzeczy :sad:

Edytowane przez artexx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz pobrać niestety dodatek z ps store albo z menu gry , niestety gra robiona na raty , ja czekam no możliwość obejrzenia tych cudownych aut na replayu , który też ma być dodany w łatce , do czego to doszło , że gry robione są w kawałkach , gra powinna być free2play , a nie całą kwotę sobie życzą  jak nie ma połowy rzeczy :sad:

 

Nic nie musi pobierać z PSS ani z menu gry - pogoda pojawiła się w patchu, który to sam zasysa się po włączeniu gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patche mam posciagane, ustawiam w menu burza, podczas wyścigu burzy brak.

Tzn ze pogoda się polepszyla;p
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patche mam posciagane, ustawiam w menu burza, podczas wyścigu burzy brak.

Musisz jeszcze zaznaczyć opady chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie skończyłem Elements !!, ostatni wyścig w mistrzostwach to jazda bez trzymanki, od końcówki drugiego kółka totalnie nic nie widać i faktycznie trzeba jechać na pamięć - spędziłem trochę na tym torze w wyścigu z Lykanem więc znałem go dosyć dobrze. Początek miałem ciężki ale na koniec drugiego kółka wyszedłem na prowadzenie i wtedy zacząłem jechać jak w amoku, nie pamiętam żebym był kiedyś tak skoncentrowany :biggrin:. No i jak zwykle dałem dupy na ostatnim zakręcie przed metą ale jakimś cudem doczłapałem się na 3 co wystarczyło do wygrania mistrzostw.

 

B9QpsKNIUAA4QZB.jpg

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie skończyłem Elements !!, ostatni wyścig w mistrzostwach to jazda bez trzymanki, od końcówki drugiego kółka totalnie nic nie widać i faktycznie trzeba jechać na pamięć - spędziłem trochę na tym torze w wyścigu z Lykanem więc znałem go dosyć dobrze. Początek miałem ciężki ale na koniec drugiego kółka wyszedłem na prowadzenie i wtedy zacząłem jechać jak w amoku, nie pamiętam żebym był kiedyś tak skoncentrowany :biggrin:. No i jak zwykle dałem dupy na ostatnim zakręcie przed metą ale jakimś cudem doczłapałem się na 3 co wystarczyło do wygrania mistrzostw.

 

B9QpsKNIUAA4QZB.jpg

Gratulacje. Dodatek "Elements" jest dobrym poziomie. Nowe dodatki co wyszły były banalne.. wszystkie gwiazdki za pierwszym, lub drugim podejściem. Mam nadzieje, że kolejne DLC, które wyjdą będą na wysokim poziomie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowa o płatnych. Jak do tej pory jestem zadowolony z dlc, więc szczerze polecam zakup season pass. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, Elements jest świetnym dodatkiem. Kilka tras wzbudziło we mnie "ten" uśmiech, który wystąpił również na początku gdy zacząłem grać w Tour. Do tego zmienna pogoda, która wymusza nawet strategię przechodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawiam się nad SP ale na razie są 2 dodatki w których są mało ciekawe auta, może poczekać aż stanieje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupując SP ,mamy wszystko za free co jest w ps storze plus to co będzie w przyszłości?Tego pakietu np.Elements nie widzę w ps storze.Pytam się,ponieważ nigdy nie kupowałem żadnego Season Passa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupując SP ,mamy wszystko za free co jest w ps storze plus to co będzie w przyszłości?Tego pakietu np.Elements nie widzę w ps storze.Pytam się,ponieważ nigdy nie kupowałem żadnego Season Passa :D

Tak. Każdy dodatek który wyszedł i wyjdzie masz za free posiadając SP.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostając przy dodatku Elements, ten kto ustalił czasówkę Venom hot lap 2 na 1:20 to sadysta :D

Udało mi się zrobić 1:19:043 z czego oczywiście padły serwery i w rankingu zostało 1:21+, ważne, że gwiazda jest! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja bym prosił o jakąś strategię na wyścig KTM-em w Indiach z 3:06, mój maks to 3:12 na spoconym tyłku,nie wiem gdzie tam uwalić jeszcze 6 sekund i mam straszny problem z dwoma nawrotami bo prawie zawsze stawia mnie bokiem.

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zyga101 tam gdzie Cię obraca to właśnie kluczowe miejsca do sukcesu w tej próbie czasowej, musisz zwolnić przed zakrętem, wjechać w niego bez gazu, albo lekko go trzymając, a po wyjściu z zakrętu spokojnie przyspieszaj, jak wciśniesz na maks to znów stracisz panowanie. Da się to zrobić więc życzę powodzenia! :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni Driveclub wersja PS+ od pudełkowego Drivecluba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pozostając przy dodatku Elements, ten kto ustalił czasówkę Venom hot lap 2 na 1:20 to sadysta :biggrin:

Udało mi się zrobić 1:19:043 z czego oczywiście padły serwery i w rankingu zostało 1:21+, ważne, że gwiazda jest! :)

Mój czas na Venom Hot Lap 2 to poniżej 1:20

https://www.youtube.com/watch?v=VqeBw_wXQlc

Edytowane przez BUTCHER991
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni Driveclub wersja PS+ od pudełkowego Drivecluba?

 

Niczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zyga101 tam gdzie Cię obraca to właśnie kluczowe miejsca do sukcesu w tej próbie czasowej, musisz zwolnić przed zakrętem, wjechać w niego bez gazu, albo lekko go trzymając, a po wyjściu z zakrętu spokojnie przyspieszaj, jak wciśniesz na maks to znów stracisz panowanie. Da się to zrobić więc życzę powodzenia! :)

Udało się, 3:04.83

 

Dobijam pomału do 495, mam 490 z tym że zostały mi jedna gwiazdka w zwykłym Venomie i 3 w deszczowym + jakaś czasówka w Elements ale to raczej żaden problem. Chyba zrobię sobie w następny piątek wieczór z Venomem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Skończyłem cały tour łącznie z dodatkami i od 3 dni próbuje swoich sił w multiplayerze ale szczerze mówiąc to jest jakaś masakra. Nie ma po co pchać się do przodu na pierwszym zakręcie bo i tak wszyscy dobiją Cie do bandy i wyjeżdżasz ostatni. Dzisiaj widziałem jak gościa tak dobili i....wzbił się w powietrze na 10 metrów do góry :biggrin: Na 20 wyścigów które rozegrałem tylko w jednym była pełna kultura gdzie przez 2 okrążenia jechaliśmy zderzak w zderzak i hamowaliśmy tam gdzie trzeba i nikt nikogo nie spychał - oczywiście musieliśmy we dwóch uciec reszcie motłochu i tylko we dwóch tak się ścigaliśmy o pierwsze miejsce..... Jedyny sensowny tryb w multi to time trial gdzie widać tylko duchy i tylko tam można normalnie się pościgać bez kombinacji przy każdym zakręcie jak tu go pokonać żeby nikt mi się wbił bez hamowania w tył lub bok.... Jak na gre która miała się opierać na multi to katastrofa.

Edytowane przez Radical

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile Panowie plus minus zajmie całe Tour plus dodatki? Pytam się, ponieważ zastanawiam się nad zakupem season passa,a za multi za bardzo nie przepadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zależy jaki jesteś kozak bądź niekozak :). ale ja bym powiedział że minimum 25-30 h spędzisz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należy dodać że niektóre gwiazdki potrafią wciągać jak bagno, najdłużej 1,5h siedziałem nad wbiciem jednej, co ciekawe na gafie czytałem że czeka nas jeszcze 10 paczek z dodatkami tour więc zdecydowanie warto kupić SP.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×