Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No jak tak dalej pójdzie to gra wcale nie wyjdzie :/

"wszystko wróciło do podstaw" jak mówi jakiś koleś z sony czyli co? skasowali wszystko zostawili samochody i trasy?

Zaczynam żałować zakup PS4, kupiłem głównie dla killzone, driveclub i watch dogs. 

the Crew też przesunięte i w końcu najszybciej wyjdzie GT7 :/ masakra jakaś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh..a dzisiaj szukałem sobie sklepu, w którym kupię grę, a tutaj taki news na koniec dnia...

Czyli DriveClub wyjdzie w połowie roku, albo jeszcze później. Przecież to jakaś paranoja, żeby na konsoli nie było żadnej sensownej samochodówki (NFS Rivals to nie jest sensowna samochodówka).

Można praktycznie zapomnieć o ściganiu na PS4 przez bardzo długi czas.

 

Niestety sami sobie rzucają kłody pod nogi, co mnie mega dziwi. Chodzą komentarze, że chcą puścić grę wraz z tym całym VR, czy co to tam jest...

Wystarczy popatrzeć co się dzieje z Watch_Dogsami, ludziom "hajp" już opadł na tą grę i z DriveClubem będzie to samo.

Jedyna szansa DC to to, że nikt inny nie wypuści jakiejś ciekawej samochodówki w tym czasie, a raczej się na to nie zapowiada.

Gra zapewne była na ukończeniu, a tutaj nagle, że "wracają do podstaw"...czyli, że co? Grę od nowa będą robić?

Mamy kolejnego The Last Guardiana? Oby nie, chociaż jak ta gra nie wyjdzie w miarę szybko to mogą zapomnieć o takich zyskach jakie mieliby teraz, albo jeszcze za ten miesiąc/dwa.

 

Jak to mówią..."this is bullshit"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli co to było wczesniej? Demo technologiczne? Nakręcili sprzedaż demkiem PS4 a teraz zaczynają robić dopiero grę? Porażka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie. To co wyżej jest napisane to raczej w przypływie emocji i nie można tego traktować na zasadzie "robią grę od nowa", bo tak nie jest.

W artykule IGN było napisane bodajże, że twórcy są w stanie ponieść jakieś tam minimalne straty i dopracować produkt, aby spełniał ich oczekiwania.

Wg mnie to takie zwykłe marketingowe biadolenie, bo jak poczytałem, to ten headset VR rzeczywiście ma działać z DriveClubem i kto wie czy nie chcą zrobić "hucznej" premiery, ale dla mnie to głupota bo wystarczyłoby patcha puścić i po sprawie.

 

Na moje oko to po prostu robią grę powoli, albo Sony kazało im dorobić jakieś inne nic nie warte pierdoły, przez co premiera się odwlekła.

Sony wie, że żadnego konkurenta w najbliższym czasie dla tego produktu nie będzie (The Crew pewnie dopiero późną jesienią) więc mogą się z tym cackać.

Jestem pewny, że gdyby Gran Turismo 7 miało wyjść w połowie roku, to już byśmy grali w DriveCluba.

 

No nic, trzeba poczekać mimo wszystko na więcej info, bo póki co to zbyt świeże to wszystko i nie wiadomo co jedni i drudzy mieli na myśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już był mały update o artykule, koleś z IGN który rozmawiał z typem z Sony który to powiedział, napisał na twitterze odnośnie pytań o "back to the drawing board":
 

Questions about the Driveclub article seem to be missing a key sentence: "And that’s what’s going on right now with that game.

 

co ma znaczyć że pracują nad nią "od zera" od opóźnienia przed premierą a nie od teraz.

 

Ja myślę że to mocno nadużyte powiedzonko było, nie mogli przecież zacząć gry od zera, po prostu jakaś tam część rozwiązań postanowili poprawić i przepisać od nowa. 

 

Poza tym mówił że wolą poświęcić trochę kasy (bo do tego się to sprowadza, większy koszt produkcji, zmarnowany super hajp), ale zrobić grę tak jak ma być. I wolę taki ruch ze strony dewelopera sto razy bardziej niż kolejne zbugowane Battlefield od EA które choćby gra była w połowie nie zrobiona to i tak wydadzą a potem będą łatać, bo się zesrają jak kilka baniek mniej im wpadnie, tacy są przecież biedni..

 

Szkoda że znowu trzeba czekać, ale wolę poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trzeba czekać, innego wyjścia niestety nie ma :/

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że bardzo liczyłem na ten kwiecień i już sobie specjalnie czas robiłem i kasę przeznaczałem na wydatek, jak chyba wszyscy którzy mają głód czterech kółek.

Również liczę, że dopakują tą grę tak, że wystarczy na cholernie długie godziny, fizyka będzie świetna, a grafika zmiecie mi beret z czapy. Bo jak się okaże na odwrót....to będzie płacz.

 

Może na dniach pojawi się trochę więcej info, bo widać że powstała spora burza po tym artykule IGN, może sami coś sprostują, chociaż wątpię.

Praktycznie od nowego roku nie było ani słowa o Driveclubie, żadnych ciekawych materiałów, wypowiedzi twórców, itd. Po prostu totalna cisza.

Mam nadzieję, że to jest spowodowane tym, że tak ostro piłują tą grę :)

 

No nic...czekamy, jak zwykle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania co Cwir. Lepiej niech dopracuja gre a nie wypuszcza bubel... Ile juz takich rzeczy bylo(buble od ea to norma, kazdy juz o tym powinien wiedziec) ostatnio przykro zaskoczylo mnie GTA V:Online :( szkoda, bo to mialo potencjal. Oby DriveClub tylko nie byl wielkim rozczarowaniem, boje sie, ze Watch Dogs i pare innych gier spotkac moze to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten najlepszy lineup w historii to jedna wielka farsa.

Co tydzień jakiejś fatalne newsy.

Choć i tak zgadzam się iż uczciwiej grę przełożyć, niż wydawać półprodukt.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. czyli IGN zrobiło burzę w szklance wody... a polska strona przeniosła tą burzę na to forum i pewnie kilkadziesiąt innych for.

 

Wywiad dotyczył procesu na jaki sony zdecydowało się nie teraz ale w chwili ogłoszenia, że DC nie da rady zdążyć na premierę.

 

To nie kolejna obsuwa ale wyjaśnienie procesu który trwa od momentu przesunięcia premiery z startu konsoli na 2014 rok.

 

Celowo źle złożony artykuł spowodował kolejną falę jęków, których można by uniknąć gdyby nie szukać sensacji dającej kliknięcia, które zamieniają się w kasę z reklam dla serwisu.

 

 

 

243naly.png

 

Przypomina mi to wpadkę odnośnie katastrofy chińskiego samolotu gdzie mała stacja tak bardzo chciała być pierwszą, która poda imiona załogi samolotu, że nie zauważyli oczywistego żartu fonetycznego.

 

Więc nie ma co mięsem rzucać w sony tylko w dziennikarzy żadnych sensacji... tam gdzie jej nie ma.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proces tworzenia gry od zera to 2-3 lata, oni juz tz. fundamenty maja, wiec gra sie pewnie pojawi w rocznice premiery ps4.

Bublem nazwałbym nie tylko lineup nowych konsol, ale same konsole. Gdzieś, ktoś na etapie ich projektowania popełnił błąd, skoro wiekszosc tytułów trafia na ograniczenia, nie pełne 1080p, i/lub mniej niż 60fps, brak AA. Ktoś studiom obiecał za mocne podzespoły lub za późno podal te ostateczne. Sam system konsoli jest wykastrowany z wielu obiecanych lub oczekiwanych funkcjonalności i niedlugo minie pół roku a o nich cicho.

Edytowane przez Nath_147
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre wytłumaczenie całej sytuacji:

http://www.dualshockers.com/2014/03/12/driveclub-taking-as-long-as-gt5-not-a-chance-rumors-of-further-delay-clickbait-sony-developer/

 

Podobno na NeoGafie wypowiedział się jeden z pracowników Sony (oczywiście wszystko "top secret", że cała sieć o tym wie) i to co się dzieje z DriveClub to dzieje się od dawna.

Artykuł IGN był niczym innym jak tylko wabikiem na kliknięcia, co w sumie nie dziwi, bo takie serwisy jak IGN, Gamespot czy Gametrailers już dawno przestały być rzetelne.

 

Czyli tak jak było pisane wyżej, po prostu został wyjaśniony powód opóźnienia, a nie że będzie kolejne opóźnienie.

Dziwi mnie tylko spokój Evo Studio oraz samego Sony na tą całą gównoburzę. Ale za tydzień GDC, więc dowiemy się czegoś więcej chociaż.

 

Pojawiło się bardzo małe światełko w tunelu odnośnie tej kwietniowej daty premiery.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że gry nie zapowiada się na tydzień przed rozesłaniem do sklepów. Także dziś jest  12 marca, na kwietniową premierę chyba troche za późno, chyba że się myle i taka sytuacja miała już miejsce, choć przyznam że nie pamiętam podobnej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W premierę w kwietniu juz nie wierzę. Jak będzie przed wakacjami to będzie dobrze, ale niestety realnie stawiam na wrzesień /październik. Obym się mylił :) Nie ulega jednak wątpliwości że jakiś komentarz Sony bardzo by się przydał i to możliwie szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby by się przydał, ale co z tego? Wolę jeżeli wydadzą grę rok później niż zgrzytać zębami przy glitchach/bugach i innych sprawach przykładowo z BF4.. Lepiej niech zrobią porządnie niż, żeby później przez pół roku czy dłużej łatali, ponieważ to mija się z celem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no może 10 lat później będzie dopieszczona na maxa :) a najlepiej wszystkie premiery przełożyć bo po co grać :/

Irytuje mnie ten driveclub już na maxa, pół roku a my nic nie wiemy o premierze :/ grr

Od wczoraj myślę nad zakupem xbox one z forza 5 :) i powoli zaczynam żałować kupna ps4 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby by się przydał, ale co z tego?

 

No to, że ta gra miała być tytułem startowym, który miał datę na równo ze startem konsoli i wszyscy się jarali.

Nagle potem padło info "jebs! przekładamy! będzie kiedyś tam w 2014!". Teraz znowu pojawia się jakieś lewe info, że niby cała gra wróciła do robienia od podstaw.

No może i wróciła, ale jak wróciła to właśnie wtedy, kiedy zdecydowali się przełożyć datę premiery i na pewno gameplaye, które widzieliśmy były już z buildów prawidłowych.

 

Możemy gdybać, spinać się, srać się o tą grę, a tak naprawdę dopóki sami nie powiedzą o co chodzi to nigdy się nie dowiemy.

Jedynie na co liczę, to że w miarę szybko dowiemy się jakiegoś pewnego info i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no może 10 lat później będzie dopieszczona na maxa :) a najlepiej wszystkie premiery przełożyć bo po co grać :/

Irytuje mnie ten driveclub już na maxa, pół roku a my nic nie wiemy o premierze :/ grr

Od wczoraj myślę nad zakupem xbox one z forza 5 :) i powoli zaczynam żałować kupna ps4 

 

Tylko jak kupisz X One i Forza 5 to pamiętaj o zaskórniakach na mikrotransakcje ;) (taki żart... ;)  ale nie do końca :shok: )

 

A na serio, to jeśli lubisz gry takie jak GT czy Forza to Drive Club ledwo połaskocze twoje potrzeby. W moim odczuciu ta gra będzie bardziej jak Project Gotham Racing niż GT lub Forza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie każde dobre wyścigi i nie ma dla mnie różnicy czy to driveclub, rivals, gt czy forza :P byle by były samochody :D

Driveclub nieźle się zapowiadał a teraz to nie wiadomo co zrobili z tej gry :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Driveclub nieźle się zapowiadał a teraz to nie wiadomo co zrobili z tej gry :/

 

Poczytaj temat to będziesz wiedział czym jest ta gra.

Zamysł gry nie uległ zmianie, po prostu chcą dopracować grę do perfekcji, w końcu to exclusiv, więc nawet Sony nie pozwoli na wypuszczenie bubla.

To nie jest kolejna gówniana gra sygnowana logiem EA, która nie jest dorobiona nawet w 50%...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie każde dobre wyścigi i nie ma dla mnie różnicy czy to driveclub, rivals, gt czy forza :P byle by były samochody :biggrin:

Driveclub nieźle się zapowiadał a teraz to nie wiadomo co zrobili z tej gry :/

 

Nie sądzę żeby zmienili core gameplay... raczej rozbudowują grę od strony społecznościowej. Jak transmisja interaktywna z pojedynku clubów, z głosowaniem widzów na zwycięzcę.. więcej tras i samochodów.

DC miał być na początku małą gierką na start ale zobaczyli potencjał i pewnie dokładają contentu. Lepsze to niż DLC z trasami i samochodami - chociaż to będzie na pewno :biggrin: 

Też łaknę dobrej ścigałki... kierownica driving force GT się kurzy.. ale poczekam. jestem pewien, że będzie warto.

 

update:

Ps. kiedy pisałem odpowiedź Patricko musiał podglądać co piszę :) albo mamy bardzo podobne spojrzenie na temat...

Edytowane przez Kenet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj temat to będziesz wiedział czym jest ta gra.

Zamysł gry nie uległ zmianie, po prostu chcą dopracować grę do perfekcji, w końcu to exclusiv, więc nawet Sony nie pozwoli na wypuszczenie bubla.

To nie jest kolejna gówniana gra sygnowana logiem EA, która nie jest dorobiona nawet w 50%...

 

Znam tą grę ale od kilku dobrych tygodni autorzy nie mówią o tej grze więc skąd gracze mogą wiedzieć jak gra wygląda na dzień dzisiejszy?

Wszystko okaże się po premierze a teraz to są nasze marzenia/wymysły/oczekiwania itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi tutaj o to, że brakuje info o grze czy cokolwiek. Wiem, że miał być to tytuł startowy, ale pogodziłem się, że tytułem startowym on nie będzie :P Sam chciałbym mieć tą grę jak najprędzej, ale patrząc z drugiej strony np. na to co jest z BF4 to wolę alby gra była dobrze zrobiona.

Hype na grę już opadł, tak samo dzieje się z Watch Dogs. Pamiętam jak tutaj karmili nas co 2 dzień jakimś krótkim trailerem, wycinkiem, screenem czymkolwiek czym jarałem się jak głupi.

Dalej mam nadzieję, że ta gra wyjdzie w miarę szybko, bo cały czas odkładam na zakup kierownicy do ps4 i póki co nie mam żadnych argumentów dla mojej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mamy zupełnie odmienny news, bo tym razem o tym, że gra rozwija się nad wyraz sprawnie i okazale :)

 

"The progress being made on the game is spectacular," Sony continued, "so we're looking forward to sharing an update on development, release date and videos of the game in action in the weeks to come. We thank you for your patience and assure you, it will be worth the wait."

 

Premiera zostanie ustalona w najbliższych tygodniach... Ciekawe ile tych tygodni?
Możliwe, że ta data 9 kwietnia to będzie data ustalenia w końcu premiery.

Ale mimo wszystko, maj to najwcześniejsza opcja...masakra :/

 

Tutaj więcej:

http://www.videogamer.com/ps4/driveclub/news/driveclub_making_spectacular_progress_release_date_update_due_in_the_weeks_to_come.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie liczę że zagramy w to przed wakacjami, będzie bankowo dopiero na jesieni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okaże się, że gra która miała być na start konsoli wyjdzie na jej pierwsze urodziny... ;/

 

Wyczekuje nowości o tej grze, daty premiery jak babcia emerytury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×