Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O 3.06.2016 o 14:31, Zygo89 napisał:

Temat z klubami lekko zamulił, więc zapytam tutaj czy nie ma ktoś jakiegoś wolnego slota w klubie z 10 poziomem?

Ja chyba mam wolne miejsce. Tak mi się wydaje. Sprawdzę jutro w nocy i jakby coś to Ci wyślę zapro. Klub ma chyba 32 rangę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 5.06.2016 o 03:17, Frost Prime napisał:

Ja chyba mam wolne miejsce. Tak mi się wydaje. Sprawdzę jutro w nocy i jakby coś to Ci wyślę zapro. Klub ma chyba 32 rangę.

Wydaje mi się, że w naszym klubie jest już komplet. Jakoś w zeszłym tygodniu pojeździłem trochę i z tego co pamiętam, mieliśmy pełną obsadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie stało, zrobiłem swój własny klub i nawet go wylevelowałem na 22 poziom.
Ech, siadła już platyna, ale mam ogromny niedosyt tej gry jeszcze. Orientuje się, czy istnieje jakaś wersja pudełkowa z Season Pass'em czy tylko pozostaje kupienie go online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 16 poziom kierowcy i szukam klubu do pojeżdżenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy podnoszenie poziomow samochodow cokolwiek daje poza mozliwoscia zmiany wygladu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Lord_of_Evil napisał:

Szukam kogos do trofeow.

Chodzi Ci o ten trofik online co trzeba być na szczycie listy w 5 wyścigach? Jak chcesz to wyślij mi te wyzwania. Jak wrócę w nocy z roboty to się podłożę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim, stworzyłem klub pod nazwą TommyRacingClub, jakby ktoś chciał razem pojeździć to zapraszam, mam 5 wolnych miejsc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdarzył sie komuś problem, że po wykupieniu season pass nadal te tryby wyscigów oznaczone koszyczkiem(do kupienia) są zablokowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sp nie obejmuje wszystkich dlc, motory, dlc do nich, oraz dwa ostatnie są dlc do podstawowej wersji sa dodatkowo płatne. O te tryby ci chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostepne mam tylko driveclub tour, startline, allstar, amg oraz ingnition, ktore dostepne byly przed wykupieniem SP. Cała reszta jest zablokowana

Edytowane przez 64g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, 64g napisał:

dostepne mam tylko driveclub tour, startline, allstar, amg oraz ingnition, ktore dostepne byly przed wykupieniem SP. Cała reszta jest zablokowana

To coś się spieprzyło bo powinieneś mieć wszystkie oprócz ostatnich dwóch (mówię o samochodach). Tych dodatków było sporo...ostatnie 2 to chyba Finish Line oraz No Limits. Resztę powinieneś mieć czyli Apex, RPM, Torque itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, 64g napisał:

dostepne mam tylko driveclub tour, startline, allstar, amg oraz ingnition, ktore dostepne byly przed wykupieniem SP. Cała reszta jest zablokowana

A pościągałeś wszystko z PS Store? Bo w przypadku Drivecluba (po kupnie season passa) trzeba wszystkie dodatki przyklepać ręcznie z PSS, by zadziałało. Trochę klikania Cię czeka... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przywróciłem licencje i działa wszystko. Dzieki za pomoc i rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dobra wiadomość dla posiadaczy zwykłego Drivecluba: :1_grinning:

 

Edytowane przez Grandy111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda gra w klubie? Chodzi tylko o wspólne nabijanie kilometrów, czasów itp czy coś innego? I czy np golfa gti można zdobyć inakzeptabel niż będąc w klubie na poziomie 1? I czy kluby nie przyjmują mnie ze względu na niski lvl? (31) - to im szkodzi?

Jest tu jakiś kierownik klubu który mnie przyjmie? ;)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam klub i w sumie muszę popytać ziomków bo widzę, że od ponad 2 miesięcy nikt nie nabił żadnego exp. Ciekawe jest to, że mamy kierowcę który ma  poziom, a tylko 3 gwiazdki zdobyte na 1377. Pewnie online cisnął non stop. Już mało kto gra. Dam Ci znać jak popytam czy ktoś jeszcze ma zamiar grać. Jak nie to go usunę i dodam Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 28.08.2016 o 01:42, Frost Prime napisał:

Ja mam klub i w sumie muszę popytać ziomków bo widzę, że od ponad 2 miesięcy nikt nie nabił żadnego exp. Ciekawe jest to, że mamy kierowcę który ma  poziom, a tylko 3 gwiazdki zdobyte na 1377. Pewnie online cisnął non stop. Już mało kto gra. Dam Ci znać jak popytam czy ktoś jeszcze ma zamiar grać. Jak nie to go usunę i dodam Ciebie.

 

Ja mam jeszcze sporo do zrobienia w tej grze i jakby co, nadal jeżdżę, choć miałem ostatnio dłuższą przerwę od DC. Dlatego proszę uprzejmie o nieusuwanie z klubu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, _Matheo_ napisał:

 

Ja mam jeszcze sporo do zrobienia w tej grze i jakby co, nadal jeżdżę, choć miałem ostatnio dłuższą przerwę od DC. Dlatego proszę uprzejmie o nieusuwanie z klubu. ;)

Spoko loko. Napisałem do jednego kolegi z klubu to okazało się, że grę już dawno sprzedał, a teraz ciśnie w Alienation.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś będę testować Driveclub na kierownicy T150

Tak z ciekawości sobie sprawdzę czy tak gra jest tylko pod pada :)

Obawiam się, że przyzwyczajenia z Project Cars nie pozwolą mi na wygranie wyścigu w DC gdzie już na padzie jest mi strasznie ciężko się odnaleźć w świecie Driveclub choć sama gra daje niezły fun z kanapowego grajcowania :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to na kierownicy jest nawet nawet, wydaje mi się, że lepiej niż na padzie ale i tak w DC będę grał na padzie :)

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 24.09.2016 o 15:56, Kolos28 napisał:

 

Jakby co to na kierownicy jest nawet nawet, wydaje mi się, że lepiej niż na padzie ale i tak w DC będę grał na padzie :)

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Podobno na kierownicy można wykręcić jakieś kozackie wyniki, ale nie wiem jak to możliwe. Jak masz skilla w ścigałkach to na wszystkim będziesz dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×