Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Naprawdę szkoda...ale chyba zrobię tak jak napisał i odpalę dziś Driveclub'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki już piszą, że jest duże prawdopodobieństwo iż połączą znów siły by zrobić coś nowego.

Bardzo na nich liczę, bo jak widać klimaty wyścigowe i rajdowe ogarniają jak mało kto.

Było to jedne z najlepszych studiów co robiło arkadowe ściganie, większość mogła się od nich uczyć.

Musiał być naprawdę spory syf wewnątrz, o którym wiedzą tylko oni i Sony. Pewnie Sony miało dość ciągłych problemów i powiedzieli basta. Takie moja prywatne zdanie, bo nie zamyka się od tak studia z taką historią i potencjałem.

Mam tylko nadzieję, że nie zamkną serwerów wkrótce, bo tak skillowej ściganki dawno nie było, a walka w tabeli o czas jest genialna. Tylko dla wytrwałych. Odłączenie trybu online to śmierć dla tej gry niestety. No może Photo Mode jeszcze by ratował sprawę.

Liczę, że jeszcze się nagramy w tą świetną grę i Sony mimo wszystko pociągnie te serwery.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony nie bylo juz zadowolone ze sprzedaży ich apokalipsy, dc pod względem zysków pewnie tez nie bylo sukcesem - robili ta gre dwukrotnie plus koszta związane z jej łataniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były większe wpadki w historii gier i to nie powód, żeby studio zamykać, w dodatku z takim zapleczem i talentem. Nie wiem, pewnie dowiemy się za kilka lat, o ile w ogóle co tam się działo w jakimś wywiadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

były i pewnie błahsze powody :), korporacje są nastawione na zysk, dwie ostatnie gry nie przyniosły zamierzanych zysków, to wystarczający powód, najlepszych ludzi i tak się nie pozbędą, wykorzystają ich umiejętności w innych produkcjach;

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^tez tak wlasnie mysle. Zamkneli studio, ale ludzie (albo ich czesc) zostanie przy innych produkcjach.

Mam takie pytanie. Jestem zwolennikiem symulacji wyscgowych, i po mojej smierci z nudow w GT6, zabralem sie za pCARS. Jednak jak zobaczylem promo Driveclub za 44 zeta, to bez wahania kupilem, wiedzac, ze to arcade. DObrze bedzie sobie przypomniec czasy PSX i NFS, bo to pewnie podobna jazda - ale do rzeczy - czy w Drive Club lepiej jezdzic na padie czy na kierownicy? CHodzi zarowno o krecone czasy (choc w tym tytule raczej nastawiam sie na fun a nie skillowanie czasow) jak ogolne odczucia z jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam też notorycznie zrywa połączenie z serwerami DC? Zastanawiam się czy to nie ma związku z zamknięciem studia. Te komunikaty podczas wyścigu przeszkadzają.

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były jakieś problemy, u mnie teraz jest wszystko ok. 

Raczej już nie dostaniemy miejscówek z dwóch ostatnich screenów, bo chyba one nie zostały dodane do gry. Widać że sony odcięło studio od dalszych planów. 
https://twitter.com/DRIVECLUB/status/679051830924546048

Edytowane przez SirElton1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten link dotyczy aktualizacji, ktora już była. Dodali kilka miejskich tras jakiś czas temu, ale według mnie nie są one zaciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To była zapowiedź miejskich tras które dostaliśmy/mieliśmy dostać w 2016r. Na 2 ostatnich screenach (chyba) nie ma starego miasta, czyli tego co dostaliśmy w późniejszej aktualizacji. 
CWx6Au-W4AA0NJ_.png
CWx6BnYWwAAbUJS.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codemasters zatrudniło większość załogi zamkniętego studia Evolution :). Będzie dobrze :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do dodania do znajomych. PSN - Kubsoff. Fajnie będzie porównać czasy w Driveclub 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy DLC Bikes wchodzi w skład Season Pass ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, badboy8 napisał:

Panowie, czy DLC Bikes wchodzi w skład Season Pass ?

Nie, ale też warto kupić (moim zdaniem oczywiście). Dziwnie zrobili jedną rzecz - te dwa ostatnie dodatki, które wyszły do Driveclub (samochody) po wbiciu trofików pojawiają się one jako dodatki do Driveclub Bikes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Frost Prime napisał:

Nie, ale też warto kupić (moim zdaniem oczywiście). Dziwnie zrobili jedną rzecz - te dwa ostatnie dodatki, które wyszły do Driveclub (samochody) po wbiciu trofików pojawiają się one jako dodatki do Driveclub Bikes.

A ja się dziwiłem, czemu mi się bajksy pojawiły na liście trofeów. Oczywiście niedawno zakupiłem oba dodatki (jeden był w promo) i pograłem w DC przez dłuższą chwilę. Przed zakupem dodatków tego nie było.

Motocykle mnie nie jarają, toteż nie zamierzam ich nabywać, ale takie niedokończone procenty na liście pucharków tylko drażnią. Całkowicie debilny ruch ze strony devów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podobno nie ich pomysł a ograniczenia psn, wyczerpali limit na liczbę pucharków przypisanych do jednej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat z klubami lekko zamulił, więc zapytam tutaj czy nie ma ktoś jakiegoś wolnego slota w klubie z 10 poziomem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×