Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do Was pytanie , chciałem wymienić gumki stykowe pod L2 R2, na all...o znalazłem ich sporo , wszystkie wyglądają na zdjęciach tak samo ale różnią się cenowo (od 4 zł do 18 zł za komplet), orientuje się ktoś czy to wszystko jest takie samo czy na rynku występują w różnych jakościowo wersjach ?

Edytowane przez mc55
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest to samo. No chyba, że ktoś wyraźnie napisał że wyciągnął je z nie używanego DS4. W innym wypadku to ten sam chiński crap.

Swoją drogą, na aliexpress za 5 kompletów dałem chyba 2 euro.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koło 3 tygodni. Zamówiłem jeszcze taśmy, gałki z XO, itd. Żeby mieć pełen zestaw do naprawy tego chińskiego szajsu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • W moim rocznym, oryginalnym dual shocku zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Mianowicie lewa gałka odwala numery. Objawia się to tym, że na przykład postać sama idzie w lewo mimo nie dotykania analoga. Jest to do naprawy wogóle? Ostatnio ostro ciorałem w BF4 i to jest pewnie przyczyną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie czy te pady co będą z ps4 pro juz są. w sprzedaży? Bo coś tam zmienili 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te pady zmienili/dodali prześwit z lightbara jak wprowadzili Slimke. Nie wiem czy już je sprzedają osobno...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy samoczynnie działającym analogu możesz mieć 2 rodzaje usterki - wadliwa gałka (do wymiany na oryginał) lub uszkodzone wejście w procesorze ARM na płycie elektronika pada - bez diagnostyki ani rusz.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Te pady zmienili/dodali prześwit z lightbara jak wprowadzili Slimke. Nie wiem czy już je sprzedają osobno...

Czyli zmiany z dupki ;) wprowadzili by odpowiednik Elite to bym rozumiał, a nie jakieś gówno szroty...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

Czyli zmiany z dupki ;) wprowadzili by odpowiednik Elite to bym rozumiał, a nie jakieś gówno szroty...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Dokładnie,jakiś fajny pad elite byłby spoko.Panowie czy są jakieś inne pady do PS4 firm zewnętrznych???? Nie interesuja mnie przeróbki Scuf czy inne Aimy tylko całe kompletne pady-myślałem ostatnio o Hori FPS+ ale ten występuje tylko na kablu...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, MrArt-PL napisał:

Dokładnie,jakiś fajny pad elite byłby spoko.Panowie czy są jakieś inne pady do PS4 firm zewnętrznych???? Nie interesuja mnie przeróbki Scuf czy inne Aimy tylko całe kompletne pady-myślałem ostatnio o Hori FPS+ ale ten występuje tylko na kablu...........

 

Ja tam sam sobie zrobiłem :24_stuck_out_tongue: rozkręciłem tego stockowego i podmieniłem części np. mam metalowe gałki analogowe, takie ze specjalnymi nacięciami  (mega komfort, przy dłuższych partyjkach )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś może aimcontrollersa z łopatkami? Mam kilka pytań :)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z serii taka tam ciekawostka... może gdyby ktoś miał podobny problem:

 

Podczas wgrywania option file do PESa 2017, pad zaczął świrować. Wpierw pojawiły się opóźnienia kilkusekundowe w reakcji na wciskane przyciski, a następnie pad się wyłączył. Pomyślałem że już pad dogorywa, ale zacząłem szukać w czym problem i był on banalny. Pena umieściłem w pierwszym slocie USB, w którym dualshock jest sparowany z konsolą. Przerzuciłem do slotu obok i problem ustąpił. :fsg:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciekawostka - to Ty masz pada na kablu? ;) Bo to w którym porcie sparujesz pada na BT z konsolą nie ma znaczenia - po prostu zresetowałeś jego ustawienia ot i cały sekret

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pada na kablu :) w sumie to pierwszy raz włożyłem pena w 1 slot USB, zawsze do tej pory używałem 2. Ten problem nie występował tylko podczas odpalonego PESa, również w menu konsoli. 

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Licencjonowane pady PRO :1_grinning:

 

Razer Raiju:

 

razer raiju teaser front

 

raiju-controller-back.png

 

 

Nacon Revolution:

 

NACON-Gaming-PRO-CONTROLLER.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, SephiroT napisał:

 

Licencjonowane pady PRO :1_grinning:

 

Razer Raiju:

 

razer raiju teaser front

 

raiju-controller-back.png

 

 

Nacon Revolution:

 

NACON-Gaming-PRO-CONTROLLER.jpg

 

Siakoś mnie nie porwał, zobaczy się... Tylko zawsze ten kabel tak? fuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...sie zobaczy. :1_grinning: 

Ważne że już jest wybór!!

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak w rzczywistości będzie to wyglądać. Czy tani plastik czy coś lepszego. Jak ma być pro to musi być po kablu bo eliminuje laga do minimum. Swojego elite jak podłączam do Ps4 za pomocą Cronusa to też mam po kablu więc dla mnie problemu nie ma ale fakt mogli by dać wybór podłączenia na dwa sposoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, najpierw niech ogarną gowniane serwery w tych grach, żeby podłączenie na kablu miało sens. Mnie bardziej się podoba ten drugi pad, z układem ala Xbox, ale tej od Razera też ładny. Ale myślę, że poniżej 400 zł nie ma co liczyć. Zobaczymy po premierze jak to będzie wyglądać. Dziwię się, że Sony się za to nie wzięło... Chociaż... Patrząc na to jakim gównem jest DS4 od strony technicznej to może i dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ten z wzorem Xbox będzie droższy.

Redmi Note 3 pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie bardziej przemawia to:

playstation-4-elite-wireless-controller-1.jpeg

420e132b.jpg

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

No i ten jest od jakiegoś czasu już...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panicze proszę o radę :)

 

Ktos miał styczność z modami rapidfire? (lub samym kontrolerem, przystawka do pada?) 

 

Jak coś Dajta info na priv... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×