Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie czy ktoś miał podobny problem z padem.chodzi o lewy drążek nie mogę nim biegać pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zepsuł się. Wyślij na serwis.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowymi DS4 jest coraz gorzej - o ile stare modele jak nie działała poprawnie któraś gałka to miały uszkodzoną gałkę - teraz te nowe mogą mieć równie dobrze uszkodzone wejście analogowe w procesorze ARM = wymiana płyty głównej na nową  bo procesorów jak na lekarstwo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wystarczy wymiana modułu od analoga? Chodzi o tą kosteczke całą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz przez kosteczkę? To z czego wychodzi patyczek na który nakłada się grzybek :3_grin:?

Tak wygląda kompletny analog (różnią się jakością i sposobem pracy):

images?q=tbn:ANd9GcRPajSE-9Skxjss2kuYrFS

Często wymiana gałki analogowej takiej jak wyżej nie daje efektu - wejście do procesora jest uszkodzone i tylko jego wymiana pomaga.

Edytowane przez Serwis Konsol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

CENA jedyne 10 zeta to chyba warto wciągnąc z 1-2 zestawy na wszelki wypadek... co? 

 

O 10.07.2016 o 13:37, DigitalMan_PL napisał:

Obczajta! Macie problem z analogami (gałkami) fajny pakiet:

 

http://allegro.pl/4x-analog-galka-nakladki-lightbar-stick-gratis-i6331159675.html

 

6331159675

 

(linczor za pozwoleniem ĆWIRA)

 

Same gumki podobno git si?

O 10.07.2016 o 19:41, cykor napisał:

Też mam te dwie nakładki z lewej u góry, czerwone :1_grinning: Już w DS3 miałem takie coś, też czerwone ( fajnie wygląda) to zamówiłem za około 10zl, miesiąc po kupnie ps4 ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no pewnie, te nakładki to zajebista sprawa. polecam każdemu, te pierwsze z lewej u góry, te po lewej na dole też są pewnie świetne bo to ta sama "konstrukcja" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos szuka fajnego pada do fps-ow, polecam pady oraz modyfikacje od firmy aim controllers. Rewelacyjne wykonanie i nie tylko w fps-y gra sie na takim padzie wygodniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, mój pad do PS4 nie chce się włączyć, lampka z tyłu w ogóle się nie świeci, po wciskaniu przycisku PS pad nie reaguje. Po podłączeniu kablem do konsoli nic się nie dzieje, nie świeci się nawet dioda ładowania. Próbowałem go resetować przez wciśnięcie igłą tej dziurki z tyłu i dalej nic. Drugi pad działa bez zarzutów.

 

Mogę jakoś samemu problem ogarnąć, czy oddawać na gwarancje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddałem pada na gwarancje. Problem w tym, że nie posiadał on numeru seryjnego (może przez to, że był z zestawu z konsolą), a część nalepki była nieczytelna. Ale sklep przyjął na gwarancje, mam nadzieję, że naprawią go bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie posiadał numeru seryjnego? Mój też już nie posiada, tzn nie widać go bo wytarl się podczas grania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tam z tyłu na nalepce jest taka ramka, gdzie powinien być kod kreskowy i numer. A na tym padzie nic nie ma. Część nalepki mi się wytarła, ale ramka jest czytelna i pusta. Nie wiem dlaczego tak jest. W drugim padzie jest wszystko na miejscu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem dokładnie taki sam problem, mój szary,rocznicowy pad przestał się ładować. nr. na szczęście był czytelny i pad od tygodnia jest w serwisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, Czy jak przełączacie konsolę w tryb spoczynku i podłączacie pada do ładowania to on cały czas świecić się będzie na pomarańczowo? Pytanie może dziwne ale zauważyłem, że u mnie światełko na padzie zapala się i gaśnie zapala i gaśnie nie świeci ciągłym światełkiem. Wiem, że to może nic takiego ale jestem po prostu ciekaw jak to powinno być a jestem osobą którą irytuje najdrobniejsza rzecz która może nie działać tak jak powinna mimo, że nie ma wpływu na funkcjonowanie sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej, Czy jak przełączacie konsolę w tryb spoczynku i podłączacie pada do ładowania to on cały czas świecić się będzie na pomarańczowo? Pytanie może dziwne ale zauważyłem, że u mnie światełko na padzie zapala się i gaśnie zapala i gaśnie nie świeci ciągłym światełkiem. Wiem, że to może nic takiego ale jestem po prostu ciekaw jak to powinno być a jestem osobą którą irytuje najdrobniejsza rzecz która może nie działać tak jak powinna mimo, że nie ma wpływu na funkcjonowanie sprzętu.

O Boże on nadaje sygnał SOS do kosmitów, przybędą i zgwałca Ciebie w nocy...

Co do wpływu na funkcjonowanie sprzętu i irytacji, rzuć padem o ziemię i już będziesz miał wpływ...

Co do mrugania, tak tak ma być (właśnie patrzę na mojego pada w trybie czuwania)...

Nie stresuje się za bardzo takimi pierdolami ;) A jak by zaswiecil na różowo to co? Zawał murowany czy atak paniki/szału....

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Tweedier napisał:

Hej, Czy jak przełączacie konsolę w tryb spoczynku i podłączacie pada do ładowania to on cały czas świecić się będzie na pomarańczowo? Pytanie może dziwne ale zauważyłem, że u mnie światełko na padzie zapala się i gaśnie zapala i gaśnie nie świeci ciągłym światełkiem. Wiem, że to może nic takiego ale jestem po prostu ciekaw jak to powinno być a jestem osobą którą irytuje najdrobniejsza rzecz która może nie działać tak jak powinna mimo, że nie ma wpływu na funkcjonowanie sprzętu.

 

Read The Fucking Manual. 

Nie bede sie rozwodzil jak DigitalMan_PL.

Krotko i juz bez wulgaryzmow napisze - tak ma byc

 

Prosze o to link do instrukcji: http://manuals.playstation.net/document/pl/ps4/basic/usecontroller.html

 

a tutaj cytat:

 

Cytuj

 


W trybie spoczynku pasek świetlny miga powoli na pomarańczowo. Po zakończeniu ładowania pasek świetlny przestaje świecić.
 

 

 

Tak wiec, Tobie jak i innym polecam z dobrego serca przeczytanie instrukcji obslugi. Przed zadaniem pytania, bowiem takie pytania moga powodowac odpowiedzi z zawarta w nich szydera lub czteroznakowe jak: RTFM.

 

pozdrawiam

 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instrukcje czytajo nooby, On taki pro nie zniża się do takiego poziomu.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jejku zapytałem może i o pierdołę ale no ludzie już nie potraficie normalnie odpisać? Ale wy jesteście wredni no ale cóż..

 

Na różowo jeszcze nie świecił ale wcześniej pojawił się zielony a następnego dnia uprowadzili mi sąsiadkę! Myślisz, że to naprawdę kosmici?

Aż się boję pomyśleć co będzie dalej.. Co oznacza rożowy kolor? Jak go zobaczę to co mam robić? Czekać czy może uciekać do schronu. Bojęęę się

 

Instrukcję mógłbym poczytać ale szczerze? Nie chciało mi się ;)

Wam lata to czy takie elementy nie działają prawidłowo? Okej ale ja wolę mieć wszystko sprawne tak jak należy nawet głupie światło które w większości ludzi irytowało co też mnie bawiło :)

 

Edytowane przez Tweedier
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Tweedier napisał:

Instrukcję mógłbym poczytać ale szczerze? Nie chciało mi się ;)

Wam lata to czy takie elementy nie działają prawidłowo?

 

 

Mogles, ale nie przeczytales bo sie nie chcialo - to licz sie ze na kolejne  pytanie na ktore odpowiedz jest w intrukcji dostaniesz tylko krotkie RTFM.

 

Absolutnie mi nie lata mi czy takie elementy dzialaja prawidlowo - dlatego tez zapoznalem sie z instrukcja i powolnie migajace swiatelko nie powodowalo u mnie takiego jak u Ciebie zdziwienia.

 

Watek ma 128 ston, a jesli co druga osoba zadawala by pytanie na ktore odpowiedz juz znajduje sie w tym watku albo zdajduje sie w intrukcji to ilosc stron by rosla ale w zaden sposob nie wnosila by nic do samej dyskusji.

 

Jesli tego nie rozumiesz.... no coz...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby jakiegoś Pada na wzór elite z xo wydać a nie jakieś kolorki. Ciekawe czy pad do neo będzie się czymś różnił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie gumowy albo z papieru żeby było taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 13.07.2016 o 18:01, Serwis Konsol napisał:

Co rozumiesz przez kosteczkę? To z czego wychodzi patyczek na który nakłada się grzybek :3_grin:?

Tak wygląda kompletny analog (różnią się jakością i sposobem pracy):

images?q=tbn:ANd9GcRPajSE-9Skxjss2kuYrFS

Często wymiana gałki analogowej takiej jak wyżej nie daje efektu - wejście do procesora jest uszkodzone i tylko jego wymiana pomaga.

To jest Joystick 3D

https://www.conrad.pl/websale8/?Ctx=%7bver%2f8%2fver%7d%7bst%2f417%2fst%7d%7bcmd%2f0%2fcmd%7d%7bm%2fwebsale%2fm%7d%7bs%2fconrad%2fs%7d%7bl%2f01%2daa%2fl%7d%7bmd5%2f126ad35e4e36b5aa69e73c1258918895%2fmd5%7d&search_input=STICK+JOYSTICK&dp2=ff_search&otp3=factfinder_searchbox&tpl=ws_search.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złoty zakupiony. Idealnie komponuje się z limitką MGS, bo tam są te złote wstawki. Dużo lepiej niż pad z bundla.

Sorki za gównie zdjęcie, na żywo wygląda to dużo lepiej

 

Co3wrDEWIAQRE5W.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiocha! Mam na myśli konsole, bo pad to straszne drewno plastikowe :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×