Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

I Mnie dopadł problem z gumkami na gałkach( Konsola kupiona na początku stycznia) i teraz sie zastanawiam czy wysłać do serwisu czy czekać jak się rozpadnie.

czy Pada wysyła się samego czy z konsolą?? Ile trwała naprawa w waszym przypadku?? Ile gwarancji jest na Pada???

EDIT

przeszperałem wątek i uzyskałem 2 pełne odpowiedzi lecz nurtuje mnie jedno

gw na duala jest 12m-cy a wg polskiego prawa jeśli jest na paragon to 24m-cy

Edytowane przez Angelus528

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

I Mnie dopadł problem z gumkami na gałkach( Konsola kupiona na początku stycznia) i teraz sie zastanawiam czy wysłać do serwisu czy czekać jak się rozpadnie.

czy Pada wysyła się samego czy z konsolą?? Ile trwała naprawa w waszym przypadku?? Ile gwarancji jest na Pada???

 

odpowiedzi na każde pytanie znajdziesz w temacie. tak wiem że jest tego trochę ale jak będziemy każdemu odpowiadać na te same pytania to będzie jeszcze więcej..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam   wyjechane wytarte galki  ... pomimo ze duzo nie gram .. ale na wszystko  mam gwarancje do 2019 roku  ...

ale  jutro chyba pojade  i  dam  do reklamacji pada (narazie jednego) ....z tego co wiem to albo wymieniaja  pady albo  wymieniaja  galki tylko .. ale w jednym padzie  czasem  przycisk X  mi sie  zacina ,,,

 

wiec mam nadzieje  ze wymienia na nowego

 

Witam

I Mnie dopadł problem z gumkami na gałkach( Konsola kupiona na początku stycznia) i teraz sie zastanawiam czy wysłać do serwisu czy czekać jak się rozpadnie.

czy Pada wysyła się samego czy z konsolą?? Ile trwała naprawa w waszym przypadku?? Ile gwarancji jest na Pada???

EDIT

przeszperałem wątek i uzyskałem 2 pełne odpowiedzi lecz nurtuje mnie jedno

gw na duala jest 12m-cy a wg polskiego prawa jeśli jest na paragon to 24m-cy

tez mam   wyjechane wytarte galki  ... pomimo ze duzo nie gram .. ale na wszystko  mam gwarancje do 2019 roku  ...

ale  jutro chyba pojade  i  dam  do reklamacji pada (narazie jednego) ....z tego co wiem to albo wymieniaja  pady albo  wymieniaja  galki tylko .. ale w jednym padzie  czasem  przycisk X  mi sie  zacina ,,,

 

wiec mam nadzieje  ze wymienia na nowego

post-41363-0-18826200-1398855033_thumb.j

Edytowane przez brakloginu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo może czy w bundle'u PS4 + Infamous są już poprawione pady z twardszymi gumkami?

 

Jestem na kupnie konsolki, ale póki co brak gier = brak ciśnienia, więc jeśli dalej są cyrki z tymi gumkami to wolę jeszcze poczekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.U mnie też chyba pad szwankuje.Gumki na analogach mam jeszcze całe ponieważ jestem dopiero w połowie KZ:SF,ale lewy trigger(L2) zaczął skrzypieć przy naciskaniu. Do tej pory nie spotkałem się z taką przypadłością na żadnej konsoli,ale słyszałem,że kiedyś pady od X360 miały taką przypadłość.Jak sądzicie dotrze się i przestanie,czy sie zarznie i nie będzie sprężynował/odbijał?

Nie wiem czy mam oddawać na gwarancję,zwłaszcza,że mam tylko jednego pada i będę pewnie musiał czekać kilka tygodni bez możliwości grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.U mnie też chyba pad szwankuje.Gumki na analogach mam jeszcze całe ponieważ jestem dopiero w połowie KZ:SF,ale lewy trigger(L2) zaczął skrzypieć przy naciskaniu. Do tej pory nie spotkałem się z taką przypadłością na żadnej konsoli,ale słyszałem,że kiedyś pady od X360 miały taką przypadłość.Jak sądzicie dotrze się i przestanie,czy sie zarznie i nie będzie sprężynował/odbijał?

Nie wiem czy mam oddawać na gwarancję,zwłaszcza,że mam tylko jednego pada i będę pewnie musiał czekać kilka tygodni bez możliwości grania.

ja bym dal  na gwarancje na twoim  miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój też skrzypi, coś takiego podlega w ogóle gwarancji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 .. ale na wszystko  mam gwarancje do 2019 roku  ..

to pochwal się gdzie Ci taką GW dali??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wzialem na 4 w saturnie, drugiego pada dokupilem osobno w innym sklepie, myslicie ze da rade pozniej pokombinowac z gwarancja i nowym padem?

Edytowane przez MatSzo92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,czyli rozumiem,że pad ze skrzypiącym L2 i juz lekko wyślizganym lewym analogiem mogę oddać do naprawy?

Powinienem oddać do sklepu,czy jest może jakaś infolinia Sony z której wysyłają kuriera jak M$?

Wiem,ze w temacie jest prawdopodobnie już odpowiedz na moje pytania,ale nie wiem na ktorej stronie,a z moim łączem to dzień szukania:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 .. ale na wszystko  mam gwarancje do 2019 roku  ..

to pochwal się gdzie Ci taką GW dali??

Mediaexpress  koszt  800 zl

Ja wzialem na 4 w saturnie, drugiego pada dokupilem osobno w innym sklepie, myslicie ze da rade pozniej pokombinowac z gwarancja i nowym padem?

jasne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy problem skrzypiacego L2 jest zalatwiany przez PRAM bezproblemowo? Mam dwa pady i dwa skrzecza jak szalone... (jeden jest po wymianie przez PRAM - gumki) obecnie oba sa z ,,trwalszymi,, galkami natomiast jest ten irrytujacy problem trzeszczenia, co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skrzecza jak szalone , co polecacie?

 

 

wd40.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mi powiedziec ze swoj sprzet potraktujesz WD 40 przy okazji tracac gwarancje jak ktos wykryje tlusta substancje potem w padzie? Jak obudowa od laptopa ci skrzeczy tez w szczeliny psikasz WD40? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wd40 nie unieważnia gwarancji. nawet w instrukcji jest napisane że można używać.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś chodzi ciężej niż powinno , albo głośniej niż powinny , trzeszczy , piszczy , skrzypi , przycina się , to tylko wd-40 :D . Różnego rodzaju zamki , zawiasy , śruby trudne do okręcenia , stare narzędzia , triggery w padach xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo że gram na PS4 parę godzin tygodniowo to już po dwóch miesiącach popękały mi gumki na analogach i to na obu padach ( jeden był w zestawie z konsolą a drugi kupiony osobno).  Również pojawił się problem z trzeszczącymi triggerami...

 

Gumki kupiłem na alledrogo za 20 zł, polecam naprawdę po paru godzinach można się przyzwyczaić i czerpać przyjemnośc z grania
post-1446-0-66540300-1399234003_thumb.jppost-1446-0-66540300-1399234003_thumb.jp

 

Natomiast co do triggerów to polecam jakiś tłuszcz w sprayu albo po prostu WD40, najlepiej psiknąć na patyczek do uszu i przesmarować w środku na wciśniętym klawiszu. Ja tak zrobiłem miesiąc temu i wszystko śmiga.

 

Nie odsyłałem na serwis bo jaki to ma sens jeżeli wymieniają analogi na taki sam szajs który psuje się po kilkudziesięciu godzinach grania...

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok :D dopadło i mnie... :D ile jest gwarancji na samego pada? (dokupilem w MM 2 tyg. temu drugiego) i mysle czy jechac do nich i oddac na gwarke czy gdzies sie to wysyla :P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ten od zestawu Ci padł? ja wysłałem do pram-u(tylko oni w Pl mają autoryzacje na gwarancyjne naprawy Akcesoriów Sony) i pies ich walił nie idzie się do nich dodzwonić status na stronie nie wprowadzony a już tydzień jutro mija

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ten od zestawu Ci padł? ja wysłałem do pram-u(tylko oni w Pl mają autoryzacje na gwarancyjne naprawy Akcesoriów Sony) i pies ich walił nie idzie się do nich dodzwonić status na stronie nie wprowadzony a już tydzień jutro mija

Taa ten od zestawu :P się sypie myślalem by ten od zesawu dac z pudelkiem i paragonem do media :P przejdzie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdź jakie masz serie(trzy pierwsze cyfry na naklejce od spodu pada)jak by się zgadzała to można pomyśleć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zgadza się :P i na pudełku i na padzie jest CUH-ZCT1E :P

Tylko teraz pytanie ile trwa Gwarka na pada 1rok ? jak tak to potrzymam jeszcze aż nie bedzię się dało grać :P

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×